نخست وزیر هند نارندرا مودی (L) در مراسم دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول G20 اوزاکا اجلاس در اوزاکا در 28 ژوئن 2019.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است به ثبت نام در یکی دیگر از ایران قبل از سال 2020 انتخابات. این می تواند با هند اگر او و نخست وزیر نارندرا مودی می تواند به نظر می آیند در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سفر رسمی به این کشور در کمتر از دو هفته.

با وجود چندین تلاش دو کشور تجارت تیم تلاش کرده اند برای دیدن چشم در چشم در جلسات بی شماری در واشنگتن دهلی نو و نیویورک برگزار شد و بیش از 18 ماه گذشته و بازده هیچ نتیجه ای.

“من انتظار می رود که تجارت و معامله است که پیش نمایش برای ماه اما ظاهرا در آخرین رسیدن به یک نتیجه گیری—خواهد بود تمرکز اصلی این دیدار” الهام Ayres ارشد همکار در شورای روابط خارجی آمریکا در مصاحبه ای گفت:.

کارشناسان می گویند این سازه از توافقنامه تجارت — و این که آیا آن را حتی می تواند به نام یک معامله تجاری — مشخص خواهد شد که نتیجه نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer سفر به هند این هفته است.

دفاع و انرژی و دستگاه های پزشکی و کشاورزی یکی از موارد گفته می شود در جدول با توجه به اوراسیا تحلیلگر Akhil Bery.

به گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه که هند آماده شد برای خرید آمریکا هلیکوپتر نظامی از لاکهید مارتین برای $2.6 میلیارد جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. از مودی انتخاب شد این کشور شده است به طور پیوسته افزایش خرید خود را از آمریکا تجهیزات دفاعی.

“[دفاع] است که یک منطقه از پیشرفت های قابل توجهی در این رابطه گفت:” Ayres.

در ازای خرید 24 Seahawk هلیکوپتر یونس خالی از برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت انتظار دارد که ایالات متحده ممکن است عقب تعرفه ها در انتخاب آمریکا صادرات است.

“اصلی تحویل به احتمال زیاد شامل اطلاعیه ها از هند خرید از ما نظامی و سخت افزار و به خصوص $2.6 میلیارد معامله به صورت 24 Seahawk (MH-60R) هلیکوپتر; در عوض, ایالات متحده ممکن است اعلام کند از یک سال (یا بیشتر) از وظیفه-رایگان چشم پوشی برای برخی از 2,000 محصولات که در آن وضع تعرفه های سال گذشته” سفید گفت: به CNBC.

تنش ها بر وضعیت تجارت

تنش بین ایالات متحده و هند افزایش یافت و پس از دولت آمریکا محروم هند از آن تجارت ویژه وضعیت در ماه مه گذشته که به متفقین کشور دسترسی به 5.6 میلیارد دلار از صادرات وظیفه رایگان.

در پاسخ به هند پرده برداری تلافی جویانه تعرفه های 28 ایالات متحده از جمله سیب و بادام.

روابط به نظر می رسید که بهبود زیر سفر مودی به آمریکا در اواخر ماه سپتامبر به عنوان رهبران هر دو را در آغوش کشید و در “پرونده مودی!” رویداد در هوستون که در آن حدود 50,000 هندی آمریکایی ها را تشویق می کردند مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن در مرحله در NRG ورزشگاه.

پس از امضای “فاز یک” معامله تجارت با چین, کارشناسان سیاسی می گویند تهمت است انگیزه برای امن برخی از نوع از معامله با هند قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

یک مقام ارشد دولتی رسمی در هند می گوید CNBC مودی نیز امیدوار به موقعیت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیروزی سیاسی در زمانی که او در مواجهه با فشارهای داخلی.

“سرخپوستان به نظر می رسد کاملا با اعتماد به نفس است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک شات بسیار خوب در برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. من فقط به صرف 4 هفته در هند عبور ملت است. هیچ کس به نظر می رسد به درمان به عنوان یک “لنگ-اردک گفت:” ریک Rossow, Wadhwani صندلی در ایالات متحده-هند سیاست مطالعات در CSIS به CNBC.

کشمیر سوالات

اکثر کارشناسان سیاست فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را مورد بحث مودی بحث برانگیز قانون تابعیت و دست زدن به او از منطقه مورد مناقشه کشمیر که هر دو کشیده شده اند انتقاد و منجر به موجی از اعتراضات در سراسر کشور.

“آنچه که من انتظار نیست تهمت به افزایش, اگر چه بسیاری در ایالات متحده در حال پرداخت افزایش توجه به این مسائل در حال پرسش از کشمیر و ادامه بازداشت رهبران سیاسی برای نزدیک به شش ماه و همچنین در جریان تظاهرات مربوط به تابعیت جدید قانون” گفت: Ayres به CNBC.

Rossow موافق است.

“این دیدار یکی دیگر از نشانه آن است که با وجود ستیز مسائل اجتماعی در هند رانده حاکم Bharatiya Janata حزب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد طولانی مشاهده. ارتباط خیلی مهم است که در شرایط اقتصادی و شرایط امنیتی برای قرار دادن روابط در ‘مکث'” گفت: Rossow.

سفر انتظار می رود برای شروع در فوریه. 24 و طی دو تا سه روز.

یک مقام ارشد دولت هند رسمی می گوید CNBC که مودی دولت در حال آماده سازی یک تجمع در احمدآباد گجرات که در آن هر دو رهبران احتمال جمع شدن در مقابل یک جمعیت عظیم خواهد شد که شبیه به پرونده مودی! رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im