تهمت و خصومت نسبت به دیجیتال مالیات می تواند متحد اروپا برای اجرای یک نماینده مجلس می گوید

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی (2nd L) و آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم (ص) به ما نگاه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (front L) و ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان (front R) راه رفتن گذشته آنها را در یک عکس خانوادگی به عنوان بخشی از نشست ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

مسیحی هارتمن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مالیات تکنولوژی غول های طولانی تقسیم سیاستگذاران اما اختلاف نظر با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند درایو اروپا به گام تا عوارض در شرکت هایی مانند گوگل و Facebook یک نماینده مجلس گفت: CNBC.

فرانسه و اتریش و ایتالیا در میان کشورهای اروپایی است که باید اجرا مالیات در شرکت های فن آوری در سطح ملی اما شده است وجود دارد یک شکست در سطح اتحادیه اروپا به توافق بر سر یک مشترک لوی.

سیاسی و اقتصادی اتحادیه از 27 کشور موفق به رسیدن به یک توافق در ماه مارس 2019 زمانی که چهار عضو وتو مشترک مالیات. در ایرلند و سوئد و دانمارک و فنلاند گفت: باید وجود داشته باشد یک بحث گسترده تر در خارج از اروپا بیش از یک دیجیتال مالیات قبل از اتحادیه اروپا اجرا خود را دارد.

اما انتقاد از آمریکا می تواند فشار کشورهای اروپایی برای طراحی عضو دیجیتال مالیات پل تنگ هلندی نماینده مجلس در پارلمان اروپا گفت: CNBC را فراتر از دره پادکست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد متحد اروپا در این” تانگ گفت. “ما در حال حاضر در یک وضعیت که در آن اقیانوس اطلس ارتباط لرزان است.”

اتحادیه اروپا و ایالات متحده که به درگیری بیش تجارت, دفاع, سیاست خارجی و خیلی بیشتر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در دفتر بیضی.

“مالیات نمی خواهد این وضعیت را آسان تر برای قرار دادن آن ملایم” تانگ از گروه سوسیالیست در پارلمان اروپا اضافه شده نشان می دهد که اتحادیه اروپا ندارد بسیار به از دست دادن از پیگیری های دیجیتال مالیاتی حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن آن مخالف توجه دولت ارتباط خود را.

کاخ سفید نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC چهارشنبه.

در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده است دولت های اروپایی مشتاق به تکنولوژی غول پرداخت عوارض گمرکی بالاتر. او گفت: در سال 2019 که فرانسه دیجیتال مالیات احمق بود و “بزرگ آمریکایی شرکت های فن آوری” باید مشمول مالیات در کشور خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شروع یک تجارت و صناعت با فرانسه و قول داد برای انجام همین کار را با دیگر کشورهای اروپایی اگر آنها مشمول مالیات ایالات متحده شرکت فنی بیشتر. تجارت ردیف شده است را در خود نگه دارد در حالی که بین المللی و بیش از بحث های دیجیتال مالیات می گیرد در OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی).

“نیز وجود دارد که آگاهی در حال رشد در اروپا است که ما نیاز به عمل خود ما و مغلوب ساختن پیشی جستن است مجبور به اروپا به عمل خود را در آن” تانگ گفت. “این است و نه فقط در زمینه تجارت و مالیات این است که بسیار وسیع تر است.”

اگر وجود دارد هیچ OECD توافق تا پایان سال, تکنولوژی, غول را مجبور به پرداخت عوارض گمرکی بالاتر در برخی از کشورهای اروپایی از جمله در فرانسه و انگلستان و ایتالیا. کمیسیون اروپا — اتحادیه اروپا اجرایی arm — نیز گفت که آن را به ایجاد یک مشترک دیجیتال اتحادیه اروپا مالیات اگر هیچ OECD معامله جعلی است.

جرمی Ghez وابسته استاد در H. E. C. مدرسه کسب و کار در پاریس گفت: CNBC را فراتر از دره پادکست که دیجیتال مالیاتی است یک راه خوب برای بازار عادلانه تر بین tech غول و سنتی کسب و کارهای کوچک.

“دیجیتال مالیات راهی برای رفع این, چرا که اگر شما نمی حل این مشکل شما به احتمال زیاد به پایان رسید تا با دو سرعت اقتصاد و شما به احتمال زیاد برای توانمند سازی تکنولوژی غول های بیشتر,” او گفت:.

با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن شدید مخالفان Ghez افزود که آمریکا ممکن است با تغییر رویکرد خود را به دیجیتال مالیات در آینده است.

“پایین خط بسیاری از مردم در داخل ایالات متحده را در درک این استدلال من فکر می کنم که اساسا که شما نیاز به انجام است که ایجاد توازن عمل برای کمک به بخش سنتی بهتر وفق دهند و به توانمند سازی بیش از حد یک صنعت بیش از دیگران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر