مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا ممنوعیت سفر این است که یکی دیگر از ضربه به خطوط هوایی وضعیتی وخیم از coronavirus

مردم راه رفتن را از طریق پراکنده بین المللی خروج ترمینال در جان اف کندی فرودگاه (JFK) به عنوان نگرانی بیش از coronavirus رشد می کند در 7 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر جارو محدودیت های مسافرتی در شب چهارشنبه که شامل بی سابقه ای 30 روزه, ممنوعیت ورود خارجی ها از بسیاری از اروپا سنجش گفت: لازم بود برای جلوگیری از موارد جدید کروناویروس “از ورود به سواحل ما.”

این اقدامات به بیشتر roil صنعت سفر و به خصوص شرکت های هواپیمایی که در حال حاضر در تلاش برای کاهش هزینه ها از طریق کاهش پروازهای ارائه به کارکنان پرداخت نشده داوطلبانه ترک و انجماد استخدام به عنوان ویروس گسترش می یابد و جدید محدودیت های مسافرتی در حال اجرا کاهش تقاضا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سخنرانی تلویزیونی به نام آدرس جدید کروناویروس “خارجی” و حمله به اروپا برای در نظر گرفتن اقدامات مشابه برای کنترل این بیماری این است که او تا به حال.

“به عنوان یک نتیجه” از اروپا به انفعال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تعداد زیادی از خوشه” از coronavirus “کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش میله های بسیاری از خارجی ها که در اروپا در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده برای 30 روز. در حالی که آن را متوقف کوتاه از یک پرواز ممنوع اندازه گیری خواهد به احتمال زیاد بیشتر کاهش تقاضا برای اطلس سفر باعث بیشتر پرواز کاهش است. همچنین برگ آن را به شرکت های هواپیمایی برای کاهش پروازهای شبیه به ورود محدودیت در ایالات متحده محدود مسافران بودند که در چین که دولت اعلام کرد در ماه ژانویه است. انگلستان معاف است از نظم جدید است.

“این اقدام را ضربه ایالات متحده هواپیمایی کارکنان خود مسافران و حمل و نقل عمومی بسیار سخت” نیکلاس Calio رئيس جمهور از شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجاری است که نشان دهنده خطوط هوایی از جمله آمریکایی دلتا متحد و تحویل غول فدرال اکسپرس و یو پی اس در بیانیه ای گفت. “با این حال ما احترام نیاز به این اقدام بی سابقه و قدردانی از دولت تعهد به منظور تسهیل در سفر و تجارت است.”

وزارت امور خارجه نیز صادر سطح 3 و هشدار داد که توصیه به شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در تمام سفر در خارج از کشور “و حتی کشورهای حوزه های قضایی و یا مناطقی که موارد گزارش نشده ممکن است محدود کردن سفر بدون اطلاع قبلی.”

جدید کروناویروس منتشر شده است در ایالات متحده باعث شد مقامات در برخی از کشور بزرگترین شهرهایی مثل سانفرانسیسکو و سیاتل به تماس زیادی اجتماعات آشکار و یا رویدادهای خاص مانند رژه سنت پاتریک در شهر نیویورک است. انجمن ملی بسکتبال در روز چهارشنبه به حالت تعلیق در فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19 رسمی نام برای این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال کار با شرکت های هواپیمایی, اما آن است که هنوز روشن نیست که چه نوع از کمک های روی میز و ضروری است.

هواپیمایی سهام را فرو برد به چند سال اخیر به دلیل وقوع است که سازمان بهداشت جهانی تلقی یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه. تولید کننده هواپیما بوئینگ سقوط 18 درصد در چهار جلسه بیشتر از سال 1974 پس از این شرکت گفت: این امر توقف استخدام و جلب کردن تمامیت $13.8 میلیارد دلار وام با توجه به دلیل coronavirus بحران است.

این حرکت تحت فشار قرار دادند میانگین صنعتی داو جونز به یک خرس در بازار و یا بیش از 20 درصد کمتر از رکورد نزدیک مجموعه تنها در ماه گذشته.

شرکت های هواپیمایی شده بود منتطر اوج بهار و تابستان, سفر, فصل, پر سود ترین سال چهارم. اما شیوع کروناویروس در حال حاضر تهدید به نگه داشتن مسافران در خانه برای ماه ها و محدودیت های مسافرتی می تواند باعث تشدید مسافران ترس در مورد رفتن به خارج از کشور ماه پایین جاده هنری گفت: Harteveldt سابق شرکت هواپیمایی اجرایی و بنیانگذار سفر شرکت مشاوره فضای پژوهشی گروه.

“بسیاری از مردم بودند که با توجه به سفر به اروپا ممکن است دیگر این کار را,” او گفت:. بسیاری از مسافران اروپایی نیز ممکن است اجتناب از ایالات متحده در این تابستان از ترس از “حال اگر محدودیت های ابقاء” او اضافه شده است.

شرکت های هواپیمایی می تواند به استناد بند در هواپیما قرارداد اجازه می دهد تا آنها را به لغو و یا تاخیر هواپیما سفارشات در حالی که آنها نیز می تواند ارائه دهد و یا سفارش پرداخت نشده بیشتر کارمند ترک و پرواز کاهش به صرفه جویی در پول است.

خطوط هوایی “که مسئولیت امانتی,” او گفت:. “چه این بدان معناست که در فرایند کارکنان و مشتریان تبدیل به وثیقه آسیب است.”

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز که نشان دهنده کابین خدمه در نروژی ایالات آلاسکا و دیگران گفت: سفر به اروپا ممنوع شد “غیر مسئولانه” و پاشیدند سردرگمی در صنعت به این دلیل که دولت در راه برگشت به بخش هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی نشانی که پیشنهاد محموله می تواند شامل ممنوعیت.

“ما می دانیم که امشب آدرس اضافه خواهد شد تا حد زیادی به وحشت در حال حاضر در حال گسترش در سراسر کشور و کمک به کاهش چشمگیر در رزرو” او گفت:. “این اطلاعات متناقض و عدم تمرکز ملت ما در صرفه جویی در زندگی است و این بحران بدتر است. ما خواستار همه رهبران در دولت به تمرکز بر روی حل این مشکل است.”

— CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>