تهمت و ادعا می کنند که مالاریا دارو می تواند درمان coronavirus امید می دهد اما شواهد کمی از آن کار خواهد کرد

مردم صف برای دریافت یک آزمون در المهرست بیمارستان با توجه به شیوع کروناویروس در مارس 24, 2020 در کوئینز نیویورک, ایالات متحده است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 35 ، 000 موارد COVID-19 در ایالات متحده به عنوان دولت, تقلا برای مهار گسترش.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

امید برای coronavirus درمان بودند را افزایش داد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در کاخ سفید نشست خبری هفته گذشته که دو ضد مالاریا مواد مخدر بودند “تغییر بازی” است که نشان داده اند “بسیار نتایج دلگرم کننده است.”

اما دانشمندان و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند تهمت ادعا در مورد مواد مخدر — کلروکين و هیدروکسی کلروکین — ممکن است کمی زودرس.

در حالی که برخی از مطالعات به پزشکان به دلیل امید زیادی آزمایش های بالینی مورد نیاز برای تعیین اینکه آیا مواد مخدر هستند و واقعا موثر در مبارزه با COVID-19 آنها می گویند.

“ما واقعا نیاز به ادامه به انجام تحقیقات برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار” سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در CBS’ “چهره ملت است.” “در حال حاضر هیچ دارویی است که به نظر می رسد مانند آن را ثابت کرده بنابراین قریب به اتفاق در اوایل مرحله کارآزمایی های بالینی است که می توان گفت این بسیار امیدوار کننده است.”

هیچ درمان ثابت

هیچ یک از مواد مخدر مورد بحث قرار داده شده است از طریق دقیق بالینی برای مبارزه با COVID-19 که آلوده بیش از 487,000 مردم در سراسر جهان در کمتر از سه ماه.

کلروکين به دست آورده توجه زیادی پس از یک مطالعه کوچک از 36 COVID-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاکسازی ویروس از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. اضافه کردن آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak به مخلوط “به طور معنیداری بیشتر کارآمد برای حذف ویروس,” محققان گفتند. دوم مطالعه کوچک در چین نیز یافت می شود که ترکیب کلروکين با آزیترومایسین بود “یافت می شود قوی تر از کلروکين.”

دانشمندان اشاره به آزیترومایسین به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 پس از آن بوده است موثر در مبارزه با ابولا و Zika, دو, دیگر, ویروس مرگبار. هر چند امیدوار مطالعات انجام شده در بیش از حد کوچک به ارائه نتیجه گیری قطعی. یک سال 2005 NIH مطالعه کلروکين در آمريکا که به کشته شدن حدود 800 نفر در سراسر جهان در سال 2003 بود و موثر در جلوگیری از گسترش ویروس در سلول های پستانداران.

حمایت ستاره

ترکیب درمان حتی برنده ستاره حمایت از “از دست رفته” ستاره Daniel Dae Kim, که هشدار داد که او نبود اما اعتبار هیدروکسی کلروکین به عنوان “سلاح مخفی” در یک کوکتل از داروهای تجویز شده توسط پزشک خود که کمک به او بهبود می یابند از coronavirus یک ویدئو او posted on Instagram.

همه اعتیاد به مواد مخدره است منجر به نتایج فاجعه آمیز برای آریزونا مردی که در زمان کلروکين فسفات اعتقاد به این امر محافظت از او را از coronavirus. همسر او نیز در زمان و در شرایط بحرانی با توجه به NBC News. این ماده سمی مصرف آنها نبود دارو فرم کلروکين مورد استفاده برای درمان مالاریا در انسان است. به جای آن یک عنصر ذکر شده در یک انگل برای درمان ماهی.

این مرد گفت: ان بی سی نیوز, او می خواهم به تماشای تلویزیونی جلسات که در طی آن رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد مزایای بالقوه کلروکين.

همچنین وجود داشته است گزارش ها از مردم انباشت مواد مخدر هستند که نیاز به درمان لوپوس و بیماری های دیگر.

آزمایش های بالینی

به تصویب FDA را جمع اوری و به نفع خود تصویب به صورت گسترده استفاده کلروکين و آزیترومایسین نیاز به انجام دقیق آزمایشات بالینی با هزاران نفر از شرکت کنندگان — نمی ده با توجه به آژانس دستورالعمل.

“بسیاری از مردم در جهان شاهد یک مطالعه کوچک که مفید است اما حتی نزدیک به قطعی” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه تورنتو گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CNBC.

بدون رسمی آزمایشی آن را دشوار است برای پزشکان به بگویید که آیا این دارو در واقع کار و یا اینکه آیا یک بیمار در حال بهبود از یک قوی اثر دارونما گفت: Eric Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و سلامت اقتصاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

“آن را به خوبی شناخته شده است که شما را به یک داروی شما احساس بهتر, روانشناسی,” او گفت:.

درمان مالاریا

کلروکين یک دهه مخدر بود که تایید شده توسط FDA در سال 1949 برای درمان مالاریا. آن مشتق شده به نام هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس در بيماران است.

در سخنرانی خود در کاخ سفید نشست خبری هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او احساس “خوب” در مورد امکان کلروکين و کارگردانی FDA به منظور بررسی این که آیا این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus.

“این نشان داده شده است بسیار دلگرم کننده بسیار تشویق نتایج اولیه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “و ما در حال رفتن به قادر به ایجاد که دارو در دسترس تقریبا بلافاصله.”

او نظرات مشابه در یک جلسه مطبوعاتی روز بعد گفت: دولت این است که “شتاب استفاده از داروی جدید درمان.” او در توییتی که او امیدوار است مقامات FDA قرار داده خواهد شد این دارو به استفاده از بلافاصله.”

‘امید کاذب’

برجسته آمریکا و مقامات بهداشتی از جمله موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci و FDA کمیسر Stephen هان به سرعت به عنوان برگ برنده را ادعا می کند.

هان گفت که “مهم است که به ارائه نادرست امید” چند دقیقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او احساس خوبی در مورد مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است “خواسته ما به تهاجمی” و “شکستن از طریق هیجان انگیز, درمان صرفه جویی در زندگی و ما در حال انجام است که در FDA” هان گفت.

در یک جلسه سه شنبه Fauci گفت: نشانه هایی از اثربخشی مواد مخدر بودند “حدیثی” و گفت: “شما واقعا نمی توانید یک بیانیه قطعی.”

خوش

“رئيس جمهور احساس خوش بینانه در مورد چیزی” Fauci گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ، “آنچه من میگویم این است که این کار ممکن است … من نمی گویم که از آن نمی باشد. اما به عنوان یک دانشمند به عنوان ما در حال گرفتن آن وجود دارد ما نیاز به انجام آن را در راه است که در حالی که ما در حال ساخت آن را در دسترس برای افرادی که ممکن است می خواهم به این امید که این کار ممکن است ما نیز جمع آوری داده ها.”

ایالت نیویورک آغاز شده است برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی از کلروکين و آزیترومایسین درمان در روز سه شنبه پس از FDA سریع ردیابی روند تصویب Gov. اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد.

درمان های دیگر نیز نشان می دهد برخی از پتانسیل وعده.

برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین شده اند با استفاده از Gilead Sciences’ داروهای ضد ویروسی Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت این ویروس در بیماران است. داروی ضد ویروسی Kaletra توسعه یافته توسط شرکت داروسازی AbbVie نیز استفاده شده توسط برخی از مقامات از طریق به اصطلاح دلسوز استفاده از برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>