مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کیم جونگ سازمان ملل متحد نیز گزارش زیر که رهبر کره شمالی بیمار است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه آرزو رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد “موفق باشید” گزارش زیر نشان می دهد کیم می تواند ناتوان پس از یک جراحی قلب و عروق.

“این گزارش که اومد و ما نمی دانیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری وقتی پرسید که چه او می دانست که در مورد کیم بیماری است.

“من تا به حال یک رابطه بسیار خوبی با او. من نمی — من فقط می توانم بگویم این من آرزو می کنم او به خوبی زیرا اگر او در این نوع از وضعیت است که گزارش ها می گویند که یک بیماری بسیار جدی همانطور که می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من آرزو می کنم او خوب است.”

رئیس جمهور افزود: “من آن را گفته ام و به من گفت: این بار اگر کسی دیگری بودند که در این موقعیت در حال حاضر ما خواهد بود در جنگ با کره شمالی … پس من فقط باید بگویم برای کیم جونگ سازمان ملل متحد, من آرزو می کنم او بسیار شما می دانید موفق باشید.”

گمانه زنی در مورد کیم سلامت برای اولین بار به وجود آمد و پس از عدم وجود خود را از 15 آوریل سالگرد تولد جشن کره شمالی تاسیس پدر کیم ایل سونگ پدربزرگ کیم جونگ سازمان ملل متحد.

Daily NK کره جنوبی روزنامه است که با تمرکز پوشش خود را در کره شمالی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که کیم در مارس 12 دریافت قلبی عروقی روش در Hyangsan بیمارستان. خروجی نیز گزارش داد که کیم بود که در دوره نقاهت یک ویلا در نزدیکی بیمارستان.

ان بی سی نیوز به نقل از مقامات آمریکایی گزارش داد اوایل روز شنبه که کیم به تازگی جراحی قلب و عروق. برخی از این مقامات گفت: اطلاعات نشان می دهد کیم می تواند ناتوان.

ان بی سی گزارش به نظر می رسید به تناقض کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری که گفت: خروجی که کیم “در حال حاضر تور های استانی مناطق با مشاوران نزدیک خود را و ما نمی تشخیص شواهد برای حمایت از حدس و گمان در مورد خود بیماری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه گفت: جمعه شب که “هیچ کس را تایید کرد” “بسیار جدی” گزارش در مورد کیم سلامت.

رئیس جمهور گفت: رابطه اش با کیم بوده است “بسیار خوب” است که به نفع ایالات متحده آمریکا

“که چیز بدی نیست که یک چیز خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم به دیدن او می تواند به خوبی ما را ببینید که چگونه او می کند. من نمی دانم اگر این گزارش درست است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان ملاقات آنها در منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره در Panmunjom کره جنوبی 30 ژوئن 2019.

KCNA از طریق رادیو فردا

پرسید: اگر او می دانست که وارث ظاهری به کیم خواهد بود تهمت گفت: “من نمی خواهم به از او بخواهید که. من از او پرسیدم که اما هدف من به شما بگویم که.”

کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار داده بود به جلو به عنوان “بزرگ جانشین” در سال 2009 ساخته شده بود یک ژنرال چهار ستاره در سال بعد. پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 و اعتقاد بر این بود که حدود 70 سال سن در زمان مرگ او. به عنوان برنامه ریزی شده Kim گرفت و احتمالا در حدود 28 سال است.

در حالی که کمی شناخته شده در مورد رهبر کره شمالی و خود را از خانواده کیم است که تصور می شود حدود 36 سال است که ازدواج با زنی به نام ری سول جو. این رهبر کره شمالی می تواند سه فرزند دارند که یکی از آنها یک دختر به نام کیم جو ئه.

تحت کیم دنج دولت است انجام آن قدرتمند ترین آزمایش هسته ای, راه اندازی آن اولین موشک بالستیک بین قاره ای و تهدید به ارسال موشک به آب های نزدیک گوام خاک ایالات متحده.

کره شمالی تنها کشور شناخته شده است به آزمایش سلاح های هسته ای در این قرن است. پس 2011, Kim راه اندازی کرده است بیش از 100 موشک و انجام چهار هسته ای سلاح های آزمون است که بیش از پدرش کیم جونگ ایل و پدر بزرگ کیم ایل سونگ, راه اندازی بیش از 27 سال دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>