مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تجدید نظر در مورد که در آن دموکرات ها شکایت کرد و او را به اتهام نقض emoluments بند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لبخند در طول یک رویداد در کاخ سفید در واشنگتن روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه دستور اخراج یک طرح دعوی در دادگاه توسط دموکرات کنگره که به شکایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام نقض قانون اساسی emoluments بند که بارها رئیس جمهور و دیگر فدرال officerholders از دریافت پول از دولت های خارجی.

فردی از اعضای کنگره فاقد جایگاه قانونی به شکایت از رئیس جمهور در چنین ادعا می کنند گفت: این حکم توسط پانل از سه قاضی از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار.

حاکم آمد و دو ماه پس از این پنل به نظر می رسد عمیقا تردید این ادعا که اعضای کنگره به عنوان مخالف در کنگره به خودی خود می تواند یک سو رئیس جمهور برای نقض قانون است.

“شما نمی کنگره” قاضی توماس گریفیث گفت: یک وکیل برای اعضای طول شفاهی در ماه دسامبر. “شما اینجا نیست به نمایندگی کنگره.”

مورد ثبت شده توسط 215 اعضای کنگره این است که فقط یکی از سه پرونده های حقوقی به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن با ادعای نقض emoluments بند با پذیرش دولت خارجی پول پرداخت شده به خود را کسب و کار.

“اعضا می توانند و به احتمال زیاد خواهد ادامه خود را به استفاده از نفوذ صدای به پرونده خود را به مردم آمریکا همکاران خود در کنگره و رئیس جمهور خود را که همه آنها را رایگان به شرکت که بحث به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب” پانل قاضی نوشت: در تصمیم خود جمعه.

“اما ما نمی خواهد — در واقع ما نمی توانیم — شرکت در این بحث. قانون اساسی اجازه قوه قضائیه به صحبت می کنند تنها در چارچوب یک مقاله در مورد سوم و یا جنجال و این طرح دعوی در دادگاه ارائه نه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک ثروتمند توسعه دهنده املاک و مستغلات است که به عنوان رئیس جمهور به طور منظم بازدیدکننده داشته است خود را در هتل ها و باشگاه های گلف حفظ مالکیت کسب و کار خود را واگذار کرده است اما روز به روز شاهد به فرزندان خود.

منتقدان گفته اند که کافی حفاظت.

این اخبار در داستان است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>