تهمت می پوشد ماسک برای اولین بار در میان خروش در COVID-19 موارد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده شده است با پوشیدن یک ماسک در مکان های عمومی, با وجود که قبلا ظاهر می شود و تمایلی به حمایت از خود استفاده کنید.

رئیس جمهور ایالات متحده بود که در بازدید از یک بیمارستان نظامی در واشنگتن ملاقات کرد و مجروح پرسنل خدمات و بهداشت مراقبت از COVID-19 بیماران.

همه گیر برتر آمریکا در ماه مارس و آلوده بیش از 3.2 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 134,000 – بالاتر تعداد مرگ و میر نسبت به هر کشور دیگر.

US President Donald Trump wears a mask as he visits Walter Reed National Military Medical Center in Bethesda, Maryland' on July 11, 2020
تصویر: آقای ترامپ گفت: “این انتظار می رود’ به پوشیدن پوشش چهره در یک بیمارستان

اما با وجود مقامات بهداشتی توصیه پوشش صورت به عنوان راهی برای محدود کردن گسترش coronavirusآقای ترامپ قبلا حاضر به آنها را می پوشند در رویدادهای عمومی است.

آسوشیتد پرس به نقل از منابع نزدیک به رئیس جمهور عنوان کرد و گفت او می ترسید با پوشیدن یک ماسک او را نگاه ضعیف است و آن را تغییر تمرکز به دور از بهبود اقتصادی.

او اذعان کرده است که یک ماسک باید پوشیده شود اگر مردم نزدیک به هم در داخل خانه اما او را متهم خبرنگاران از پوشیدن آنها به لحاظ سیاسی درست است.

او همچنین ترجمه پیام های سرگرم کننده خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن برای پوشیدن ماسک.

بیشتر از Covid-19

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه چرا او تا به حال فرسوده ماسک در شنبه Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص… من فکر می کنم آن را می رود به پوشیدن ماسک.”

تنها زمان دیگر آقای ترامپ دیده شده است با پوشیدن یک ماسک بود که در طول یک تور خصوصی از یک کارخانه در میشیگان در ماه مه بود اما او تمایلی به عکس.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

او بعدا گفت: “من تا به حال یک روز قبل از. من عینک در منطقه است. من نمی خواهم به را فشار دهید لذت بردن از دیدن آن است.”

در ضمن در شنبه تگزاس گزارش یک رکورد افزایش در تعداد موارد جدید و یک رکورد در تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با بیماری است.

تعداد موارد افزایش 10,351 به 250,462 و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بود تا 81 به 10,083 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت شهروندان هشدار داد “همه چیز بدتر خواهد شد” فقط یک روز پس از او گفت: قوانین جدید می تواند تحمیل شود و اگر دولت نمی تواند متوقف تعدادی از موارد از حال افزایش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>