تهمت می پوشد coronavirus ماسک عموم برای اولین بار در طول سفر خود به بیمارستان نظامی والتر رید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک به عنوان او به پیاده روی پایین راهرو در طول سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md., چهار شنبه, جولای 11, 2020.

پاتریک Semansky | AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک, ماسک, در طول یک سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در روز شنبه بعد از مدت ها مقاومت در برابر هر دو حزب تلنگر رهبری با مثال و نشان دادن به آمریکایی ها اهمیت از پوشیدن چهره و پوشش برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود بازدید زخمی خدمات اعضا و خانواده های آنها و همچنین مراقبت های بهداشتی کارکنان که مراقبت از Covid-19 بيمار در طول همه گیر کاخ سفید گفت. رئیس جمهور همراه بود با رهبران نظامی و به دنبال آن ستاد بودند و همچنین با پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملبس به ماسک به عنوان کشور ادامه داد: به تجربه رکورد افزایش در عفونت. به طور کلی بیش از 3.2 میلیون آمریکایی مبتلا شده توسط coronavirus در حالی که بیش از 134,000 فوت کرده اند.

قبل از عزيمت به والتر رید تهمت خبرنگاران در کاخ سفید در جنوب چمن که او را “احتمالا باید یک ماسک” در حالی که بازدید از بیمارستان. والتر رید نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک در هنگام حفظ امن فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست.

“من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط در جدول عامل من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک مکان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک در گذشته است. ممکن است در طول یک سفر به یک کارخانه فورد در میشیگان رئیس جمهور دیده می شد در کف کارخانه بدون ماسک با وجود دولت قانون و خط مشی شرکت نیاز به یک چهره پوشش. فورد با صدور بیانیه ای گفت Trump عینک, ماسک, در طول یک جلسه خصوصی در کارخانه اما بعد آن را در زمان خاموش.

دموکرات ها و جمهوری خواهان از مجلس نانسی پلوسی به بینالملل آسا هاچینسون باید سعی در بر انگیختن دولت برای نشان دادن اهمیت پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقاومت کرده است خواستار دولت فدرال به نیاز آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC او را باور نمی کند وجود دارد نیاز به یک ملی قیمومیت با وجود افزایش coronavirus موارد در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. پنس گفت: در برخی از نقاط کشور مردم می تواند به حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>