تهمت می خواهد ما را به اقتصاد باز و سرعت دوباره’ با عید پاک

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد اقتصاد ایالات متحده در حال اجرا دوباره با عید پاک و کروناویروس “درمان بدتر از مشکل”.

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا می خواهد به بازگشت به کسب و کار توسط مارس 12 به عنوان coronavirus همه گیر کرد.

“من دوست دارم به کشور باز و مشتاق برای رفتن عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
تصویر: تهمت می خواهد به عقب مستند در خیلی از امریکا با عید پاک

مقامات بهداشت و سیاستمداران هشدار داد در برابر آرامش ما محدودیت بیش از حد در اوایل از ترس و یا حتی مرگ و میر بیشتر و بدتر اقتصادی خرید اینترنتی.

و شهردار نیویورک, منطقه بدترین ضربه به طور مستقیم در تضاد رئیس جمهور اصرار دارد همه چیز داره به خیلی بدتر است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او اگر شهروندان همچنان به ماندن در خانه و تاثیر آن در جامعه بیشتر خواهد بود.

“این درمان بدتر از مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “به نظر من بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن اگر ما اجازه این را ادامه خواهد داد.”

بیشتر از Coronavirus

ما رسانه ها گزارش دادند که یک مقام کاخ سفید گفت: رئیس جمهور بر این باور نیست او می تواند بازگشایی همه کسب و کار, عید پاک, اما او می تواند اقتصاد “سرعت دوباره”.

گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز بعد از آن بود که او با هدف قرار دادن عید پاک به دلیل آن بود که “بسیار خاص” بعد برای او.

“شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما من فکر می کنم این امر می تواند یک بار و آن را فقط در مورد زمانی که من فکر می کنم درست است,” او گفت:.

او افزود که مردم می تواند همچنان به رعایت بهداشت اجتماعی و فاصله حتی در حالی که رفتن به کار.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی نمی شد به اشتراک گذاشته شده توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio. این شهر تا به حال بیش از 14,700 موارد تایید شده و بیش از 130 مرگ و میر.

صحبت از شهرداری آقای د Blasio گفت: او با احترام مخالفت با رئیس جمهور و این که “ما به دنبال در ماه و من قصد دارم به آن را دوباره می گویند چرا که مردم سزاوار صادق حقیقت است که ما در حال انجام همه ما می توانیم فقط از طریق مارس در حال حاضر به خصوص از نظر ما سیستم مراقبت های بهداشتی.

“مارس خواهد بود بدون شک بدتر از مارس. و در حال حاضر من از ترس است که ممکن است می تواند بدتر از مارس.

“این واقعیت که ما با آن روبرو هستیم ، من فکر می کنم این تصور که ما می تواند نقل قول را تمام کردن بازگشت به حالت عادی در ماه مارس کاملا غیر قابل تصور در این نقطه است.”:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>