تهمت می خواهد FDA به حرکت به سرعت به عنوان آنها می توانند’ در remdesivir coronavirus تصویب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک چک Protection Program (PPP) رویداد در شرق کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

Al Drago | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد غذا و دارو به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به تصویب Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان برای coronavirus.

“ما می خواهم برای دیدن بسیار سریع مصوبات به خصوص با چیزهایی که او گفت:” در یک میزگرد در کاخ سفید با مدیران کسب و کار شب چهارشنبه.

پیش از آن در روز FDA گفت: از آن شده است در “پایدار و مداوم” بحث و گفتگو با جلعاد را remdesivir موجود به Covid-19 بيمار “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به عنوان مناسب است.”

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: داده ها را از یک coronavirus مواد مخدر دادگاه تست جلعاد مبارزه با مواد مخدر را نشان داد “بسیار خبر خوب” و مجموعه استاندارد جدید برای مراقبت از Covid-19 بيمار. صحبت با خبرنگاران از کاخ سفید Fauci گفت: به او گفته شد داده ها از آزمون نشان داد “clear-cut اثر مثبت در کاهش زمان بهبود می یابند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ جلعاد را remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 3.1 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از مطالعات در حال آزمایش این دارو برای دیدن اگر آن را موثر در توقف coronavirus از تکرار است و در عین حال ثابت شده درمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه شب به نام فاش نتایج از Fauci یک “چیز بسیار بزرگ” و یک “بلوک ساختمانی” در مبارزه با ویروس.

“من می خواهم آنها را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” او گفت:. “[Comissioner] Stephen هان بوده و باور نکردنی در, FDA. او را در انجام کارها در زمان ثبت. شده است وجود دارد هرگز چیزی مانند آن. و بله, ما می خواهیم همه چیز را به امان باشند.”

Fauci گفت شنبه که متوسط زمان بهبودی برای بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر بود که 11 روز در مقایسه با 15 روز در گروه دارونما. او گفت: مرگ و میر نفع remdesivir “هنوز نرسیده آماری اهمیت است.”

نتایج پیشنهاد بقا سود با میزان مرگ و میر 8 درصد در گروه دریافت remdesivir در مقابل 11.6 ٪ در گروه دارونما با توجه به بیانیه ای از موسسه ملی بهداشت منتشر شد چهارشنبه.

“این خواهد بود که استاندارد مراقبت” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اضافه شده است. “هنگامی که شما می دانید مواد مخدر کار می کند شما باید به مردم اجازه در گروه دارونما می دانم به طوری که آنها می توانید آن را.”

“آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>