مغلوب ساختن پیشی جستن ‘اعتماد به نفس’ COVID-19 واکسن توسعه یافته خواهد بود در این سال

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او “اعتماد به نفس” است که یک واکسن برای coronavirus توسعه یافته خواهد بود تا پایان سال است.

رئیس جمهور ایالات متحده به نظر می رسد در یک وبگاه مجازی تاون هال میزبانی توسط Fox News network در سایه یادبود لینکلن در واشنگتن است.

خود علمی مشاوران باید به طور مداوم مورد توافق با کارشناسان بین المللی که یک واکسن می تواند 12 تا 18 ماه به نظر می رسد.

اما رئیس جمهور زده خوش تن. “ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال است.

“ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال, این سال, و ما در حال هل دادن بسیار سخت است.

“ما در حال هل دادن تامین خطوط. بسیاری از شرکت ها هستند و من فکر می کنم نزدیک است.”

آقای ترامپ گفت: جستجو برای یک واکسن بود و بین المللی در تلاش است که او اهمیتی نمی دهند اگر کشور دیگری بود برای اولین بار به پیدا کردن راه حل. “من کلاه من خاموش به آنها.”

بیشتر از Covid-19

دو رویداد ساعت مارک بود “بازگشت به کار” همانطور که آقای تهمت قرار دادند و طرح خود را به صورت متحده به بازگشایی اقتصاد خود را.

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

در این هفته است که شاهد بیشترین مرگ و میر در سراسر کشور در یک دوره 24 ساعته در آمریکا – 2,909 و میر گزارش شده در روز جمعه – رئیس جمهور بار دیگر در دفاع از دولت خود پاسخ.

“این همه کار کردن. این وحشتناک است, از طریق, اما آن را در حال کار کردن است.”

آقای ترامپ دوباره سرزنش مقامات در چین برای آنچه که او به عنوان شکست خود را به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد ویروس.

او گفت: در اوایل این هفته که او دیده است شواهدی وجود دارد که این ویروس پدید آمده از ووهان ویروس شناسی آزمایشگاهی. خواست اگر او ادعا “چیزی نابکار” او گفت که او بر این باور بود که در نتیجه یک “اشتباه”.

آقای ترامپ وعده داده شده اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های وقوع خواهد به زودی منتشر خواهد شد توسط سازمانهای اطلاعاتی آمریکا از خدمات ارائه شده اما هیچ جزئیات.

او متهم شده است که نادیده گرفتن هشدارهای مکرر در مورد خطرات ناشی از این ویروس در ریاست جمهوری خود را روزانه جلسات در طول ماه ژانویه است. او ادعا کرد به او گفته شد آن را “یک معامله بزرگ نیست”.

دقیقا شش ماه تا انتخابات ریاست جمهوری, آقای ترامپ تاسف چگونه این مستند تا به حال او را مانع از برگزاری تجمعات انتخاباتی.

اما ظاهر شدن در یکی از مورد علاقه خود را شبکه های تلویزیونی او قادر به ضربه زدن آشنا کمپین تم ها از جمله تجارت و مرز دیوار.

او همچنین در توصیف یک تماس تلفنی با نخست وزیر بوریس جانسون پس از بهبودی از “باطل” نبرد با کوروناویروس. “او فکر آن را بیش از” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>