مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به راه رفتن به عقب حدس و گمان در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس ادعا می کند او در حال تبادل نظر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اقدام به پیاده روی خود را به عقب خطرناک و بی اساس حدس و گمان در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان Covid-19.

کارشناسان و مقامات بهداشتی و Reckitt Benckiser ساز Lysol خانگی ضدعفونی کننده با نام تجاری خواست آمریکایی به تلاش برای تزریق و یا مصرف محصول تمیز کردن پس از رئیس جمهور مطرح شده ایده در کاخ سفید در نشست خبری روز پنج شنبه شب.

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. او اضافه کرد که آن را “بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل است.”

در روز شنبه نشست خبری تهمت گفت: “من می بینم ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه.”

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است که” او گفت:.

کاخ سفید گفت جمعه که تهمت بود “بارها و بارها گفت:” آمریکایی ها باید با مشورت پزشک خود در مورد کوروناویروس درمان و متهم کردن روزنامه نگاران از رئيس جمهور نظرات خارج از چهار چوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن چه کسی رو انتخاب مجدد امسال و مشتاق برای رسیدن به رشد اقتصادی روی پای خود اشاره کرده است به طیف وسیعی از درمان های بالقوه و درمان برای coronavirus با وجود شواهد کافی.

برای هفته رئیس جمهور با اشاره به هیدروکسی کلروکین و کلروکين ضد مالاریا داروها به عنوان ناجی بالقوه حتی به عنوان دولت خود را بالا سلامت سازمان را نه تایید و یا برای درمان این ویروس جدید است.

پزشکی اختلاف در حال حاضر ظاهرا تا به حال پیامدهای سیاسی: یک مقام رسمی بود که به تازگی حذف شده از پست خود نظارت آژانس فدرال است که در عجله برای توسعه یک واکسن برای coronavirus در بیانیه ای گفت: این هفته که او سرنگون شد و پس از هل دادن به عقب بر مواد مخدر.

در این بیانیه ریک روشن گفت که او “محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی.”

کلروکين به دست آورده توجه به عنوان یک درمان بالقوه زیر دو مطالعات که به نظر می رسد نشان می دهد وعده در ماه گذشته. روز جمعه اما یافته های جدید کلروکين مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا که مطرح شده بیشتر شک و تردید در مورد مواد مخدر است.

این مطالعه بود متوقف و پس از نزدیک به دو دوجین از 81 Covid-19 بیماران در حال پیگیری درگذشت پس از دریافت دوز روزانه دارو مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام بالقوه “تعویض بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>