مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی کشتار داعش رهبر ایران به طور کلی در دولت از اتحادیه

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده و پدر و مادر Kayla Mueller, آمریکا کمک های انسان دوستانه کارگر است که ربوده و زندانی شد + تصاویر رهبر, ابوبکر البغدادی, سه شنبه طی دولت از آدرس اتحادیه.

“در سال 2013 در حالی که مراقبت از درد و رنج غیرنظامیان در سوریه, Kayla ربوده شد شکنجه و به بردگی گرفته شده توسط داعش و نگهداری به عنوان یک زندانی از البغدادی خود را. پس از بیش از 500 هولناک روز از اسارت البغدادی به قتل جوان Kayla,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از شناخت کارل و مارشا مولر.

“او فقط 26 سال,” او گفت:.

رئیس جمهور سپس بازگو شب که آمریکا نیروهای ویژه انجام ماموریت است که منجر به Al-Baghdadi زندگی.

“رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley دریافت یک تماس در وضعیت اتاق. او گفت که مردان شجاع از نخبگان نیروهای ویژه تیم که کاملا انجام عملیات شده و ماموریت خود را با نام” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد.

“وظیفه نیروی 8-14 آن یک مرجع به یک روز خاص: August 14th, Kayla تولد,” او گفت:, گفتن Kayla پدر و مادر که “امریکا رزمندگان را فراموش کرده هرگز Kayla و نه ما.”

Kayla مولر یک 26 ساله آمریکایی بشردوستانه کارگر از پرسکات آریزونا.

منبع: مولر خانواده

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت در اظهارات خود که بیش از 20 ، 000 مایل مربع از داعش-برگزار خاک شده بود “100% نابود شده است.”

رئیس جمهور همچنین به رسمیت شناخته بیوه و کودکان از ارتش ایالات متحده گروهبان کریستوفر Hake که شد کشته در عراق در روز یکشنبه عید پاک در سال 2008.

“تروریستی مسئول قتل گروهبان Hake شد قاسم سلیمانی که در ارائه مرگبار بمب های کنار جاده ای که در زمان Chris زندگی. قاسم سلیمانی که رژیم ایران را بی رحمانه ترین قصاب, یک هیولا که به قتل رسیده و یا زخمی شدند هزاران نفر از آمریکایی خدمات اعضا در عراق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“همین دلیل است که ماه گذشته در جهت نظامی ایالات متحده اجرا بی عیب و نقص دقت اعتصاب که به کشته شدن سلیمانی و فسخ خود را از شر حکومت ترور و وحشت برای همیشه او گفت:” از ژانویه 2 اعتصاب.

سلیمانی که رهبری یک واحد نیروهای ویژه ایران نخبگان سپاه پاسداران شده بود یکی از چهره های کلیدی در ایران و خاورمیانه و سیاست است.

مرگ او در حال حاضر تشدید بالا تنش بین ایران و ایالات متحده و باعث نگرانی از اقدامات تلافی جویانه از نیروهای ایرانی.

ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی در تهران در سپتامبر 18, 2016.

دفتر مطبوعاتی رهبر ایران | Anadolu Agency | گتی ایماژ

بر روی پاشنه از حملات ایران راه اندازی حداقل یک دوجین موشک از خاک خود در مارس 7 در دو پایگاه نظامی در عراق که ارتش ایالات متحده و نیروهای ائتلاف.

یک روز بعد از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایران به نظر می رسد “به پایین ایستاده” پس از شلیک رگباری از موشک در اهداف آمریکا در عراق است.

“از آنجا که ما قدرتمند, تحریم, اقتصاد ایران در حال انجام است بسیار ضعیف است. ما می تواند کمک به آنها آن را بسیار خوب در یک دوره کوتاه از زمان, اما شاید آنها بیش از حد افتخار و یا بیش از حد احمقانه بپرسید که برای کمک به. ما در اینجا. بیایید ببینید که کدام راه را انتخاب می کنند. آن را کاملا به آنها” گفت: با اشاره به واشنگتن حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی.

“پیام ما به تروریست ها روشن است: شما هرگز فرار American justice. اگر به شما حمله شهروندان ما شما خود برانند زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>