مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش گرد و خاک تولید در میان coronavirus تست کمبود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم روزانه coronavirus بیماری وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است.

الکساندر Drago | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز یکشنبه که او قصد دارد با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش این کشور سواب تولید حداقل 20 میلیون در هر ماه برای coronavirus آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت نزدیک به نهایی یک همکاری با یک تولید کننده برای تولید اضافی 10 میلیون سواب در هر ماه برای coronavirus کیت های آزمایش استفاده می شود که برای جمع آوری نمونه از یک بیمار گلو و یا بینی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال آماده سازی برای استفاده از دفاع تولید عمل در یکی دیگر از تولید کننده به افزایش آن سواب تولید بیش از 20 میلیون در هر ماه.

تهمت نیست افشای نام تولید کننده. یک سخنگوی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

“ما تا به حال یک مشکل کمی با ما در تماس همانطور که در گذشته شما می دانید که ما در حال تماس در دفاع تولید عمل می کنیم و با گرفتن سواب به راحتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “سواب بسیار آسان است. هواکش سخت هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید پس از برخی از فرمانداران اشاره کرد عدم سواب و معرف به عنوان مانع توانایی خود را به انجام بیشتر coronavirus آزمون. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که دولت می تواند سه برابر تعداد تست های انجام شده اگر مولفه های کلیدی در دسترس ساخته شد.

Whitmer نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب دفاع تولید عمل به سطح شیب دار تا گرد و خاک و معرف تولید.

“ما حتی نمی باید به اندازه کافی سواب آن را باور یا نه و ما ramping که تا” ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات گفت: “سی ان ان “وضعیت اتحادیه” یکشنبه. “اما برای سطح ملی می گویند که ما آنچه که ما نیاز داریم و واقعا به هیچ راهنمایی به دولت در سطوح فقط غیر مسئولانه چون ما هنوز وجود دارد.”

در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سواب قبلا حمل به آمریکا اما برخی از آنها “نمی دانید جایی که آنها هستند.”

این اخبار. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>