مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا با توجه به COVID-19

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قول داد به “به طور موقت به حالت تعلیق در مهاجرت” به ما با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده در توییتر نوشت: “در این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!”

او نمی دهد جزئیات بیشتر در حال و کاخ سفید روشن نیست.

ALBANY, NY - APRIL 17: New York Governor Andrew Cuomo gives his a press briefing about the coronavirus crisis on April 17, 2020 in Albany, New York.Cuomo along with governors from other East Coast states are extending their shutdown of nonessential businesses to May 15. “We have to continue doing what we’re doing. I’d like to see that infection rate get down even more...", he said. (Photo by Matthew Cavanaugh/Getty Images)
نیویورک فرماندار انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از بودجه

واکنش مخلوط شد با سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری جولیان کاسترو به tweeting: “شما قطع مهاجرت شما دهانه ملت ما در حال حاضر ضعف در اقتصاد است. چه خنگ حرکت می کند.”

اما توماس هومن, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق سرپرست از ما مهاجرت و گمرک گفت: “آن را حس می کند برای محافظت از فرصت های شغلی برای نیروی کار ما در حالی که این بیماری همه گیر ایفا می کند.

“این واقعا در مورد مهاجرت – آن را در مورد همه گیر و نگه داشتن کشور ما امن تر در حالی که حفاظت از فرصت های شغلی برای بیکاران آمریکایی است.”

این می آید به عنوان COVID-19 همچنان به سفت گرفتن آن در ایالات متحده است. بیش از 785,000 مردم تایید شده است به عنوان داشتن ویروس و بیش از 42000 فوت کرده اند.

بیشتر از Covid-19

این ویروس همچنین ضربه زدن به اقتصاد و دیده می شود بیش از 22 میلیون نفر درخواست برای مزایای بیکاری در ماه گذشته.

با توجه به اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن این ویروس را گسترش تقریبا همه ویزا پردازش توسط وزارت خارجه متوقف شده است برای چند هفته گذشته.

این شامل ویزا برای مهاجران.

Mr تهمت ضد مهاجرت حرکت می آید که او همچنان به فشار برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

این است که با وجود Dr Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-متخصص بیماری هشدار در ABC: “مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

گرجستان فرماندار برایان کمپ قصد دارد برای راه اندازی مجدد خود را از دولت و اقتصاد قبل از پایان هفته آینده و تگزاس را آغاز کرده است برای بازگشایی آغاز با پارک های ایالتی و گفت که در فروشگاه قادر به ارائه برخی از خدمات در اواخر این هفته.

تنسی فرماندار بیل لی گفت: کسب و کار وجود دارد شروع خواهد شد بازگشایی به عنوان اوایل هفته آینده اگر چه منظور پوشش نمی دهد برخی از بزرگترین شهرستانها.

Hundreds of people gathered outside the governor’s residence in St Paul, Minnesota, on Friday, April 17, to protest the state’s coronavirus-related lockdown measures, video shows.
صدها نفر در اعتراض به جمع آوری مستند در مینه سوتا

عمل جراحی سر گرفته خواهد شد تحت قوانین خاص در غرب ویرجینیا و کلرادو stay-at-home منظور در هفته آینده منقضی می شود.

اما بسیاری دیگر از فرمانداران گفت: کشورهای خود را هم به اندازه کافی تست لوازم, ترک آنها را در معرض موج دوم از عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>