مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف ما بودجه برای سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است که کشور خود را برای پرداخت به سازمان بهداشت جهانی متوقف شد.

آقای ترامپ گفت که جهانی سلامت بدن به حال “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند” برای دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

او مقصر این گروه برای ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس در روز پس از اولیه شیوع بیماری در شهر ووهان.

این ویروس نیز آلوده کرده است که تقریبا دو میلیون نفر در سراسر جهان – می توانست موجود در آن منبع اگر که بهتر است در بررسی اولیه گزارش می دهد که از چین آمد, آقای ترامپ گفت.

اما او اضافه کرد که ما همچنان به تعامل با این سازمان به دنبال آنچه که او به عنوان معنی دار اصلاحات.

آمریکا یکی از سازمان بهداشت جهانی بزرگترین حامیان مالی. در ماه فوریه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال نام برای امریکا کمک به کاهش از $122.6 m (£99.5 m) به $57.9 m (£47 m).

این حرکت در حال رشد در میان انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اداره COVID-19 بحران است.

بیشتر از Covid-19

Cuomo still
مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خراب برای مبارزه با’ بیش ویروس

با وجود خود ادعای موفقیت آن پدید آمده است که او هشدار در مورد ویروس ها و پتانسیل خود را برای تخریب به عنوان اوایل ژانویه.

در میان کسانی که هشدارهای یکی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در 8 ژانویه زمانی که همه گیر شد و به عنوان دیده می شود فقط یک خوشه از ذات الریه.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

در 21 ژانویه ایالات متحده شاهد آن مورد اول – یک مرد در 30s – اما یک روز بعد آقای ترامپ گفت: “این خوب میشه”.

به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه مارس او در مقایسه COVID-19 به آنفولانزا یک بیماری است که گفت: دیدم “هیچ چیز تعطیل, زندگی و اقتصاد بروید”.

preview image
سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خبر جعلی’ برخورد با خبرنگار

آقای ترامپ اخبار همایش ها باید متمرکز بر ترویج هیدروکسی کلروکینیک داروی است که از نظر علمی ثابت شده برای درمان این ویروس همراه با dodging سرزنش و حمله به خبرنگاران و سیاستمداران رقیب.

آقای ترامپ با استفاده از یک رسانه مطبوعاتی روز دوشنبه به طور مستقیم خشم خود را در همکار سیاستمداران و رسانه ها در یک شبکه تلویزیونی به عنوان “بزرگترین بحران از سوی رئیس جمهور” آنها همیشه می خواهم دیده می شود.

رئیس جمهور نیز ادعا کرد او – و نه دولت فرمانداران – تا به حال در مجموع اقتدار بیش از زمانی که ایالات متحده باید مستندات خود را.

The president said he had hundreds of statements supporting his handling of the crisis
مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به تلاش برای ‘بازنویسی تاریخ’

در میان کسانی که خشم در آن ادعا شد نیویورک فرماندار اندرو کوموکه گفت: “او اعلام شده است که او را پادشاه این چیزی است که یک پادشاه است. یک پادشاه است و در مجموع قدرت. بیانیه ای که نمی تواند ایستاده.”

اما در روز سه شنبه آقای ترامپ پا را از موضع قبلی خود گفت که او می خواهم بحث را به فرمانداران و ایالات متحده خواهد تصمیم بگیرد که چگونه برای پایان دادن به مستندات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>