تهمت و تهدید به قطع ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به قطع ما بودجه را به سازمان جهانی بهداشت – آن را متهم به “از دست رفته تماس” در coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرد که آژانس سلامت سازمان ملل متحد ساخته شده است که اشتباهات داوری در آن دست زدن به COVID-19.

او همچنین توضیح داده که به عنوان “بسیار چین محور” ظاهر می شود به پیشنهاد سازمان رفت و همراه با پکن تلاش برای به حداقل رساندن شدت بحران است.

Light show as Wuhan opens up after being closed
نشان می دهد نور به عنوان ووهان باز می شود تا پس از مستند

این است که ستایش چین خود را برای شفافیت در coronavirusبا وجود این واقعیت وجود دارد دلیلی برای باور کردن این کشور رسمی شمارش منعکس نمی کند درست است تعداد مرگ و میر.

پکن یکی دیگر از عمده کمک کننده مالی به آژانس سلامت سازمان ملل متحد باعث منتقدان ادعا می کنند که کسانی که فاقد استقلال نیاز به درستی تحقق آن نقش است.

در طول روزانه خود را در کاخ سفید نشست خبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا قول داد که او با قرار دادن یک نگه بر ما بودجه است. او بعد از عقب نشینی و گفت که “به شدت در نظر گرفتن” چنین حرکت می کند.

آمریکا یکی از سازمان بهداشت جهانی بزرگترین حامیان مالی. در ماه فوریه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال نام برای امریکا کمک به کاهش از $122.6 m (£99.5 m) به $57.9 m (£47 m).

بیشتر از ما

پیشتر در روز سه شنبه رئیس جمهور تا به حال توئیتر خود نوشت: “این که واقعا آن را منفجر. برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است.

“خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه؟”

Donald Trump conceded that the US is suffering a 'very, very painful week'
تصویر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که ما رنج می برند یک ‘بسیار دردناک هفته’

این است که بصورتی پایدار و محکم رد Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای سازمان ملل و سخنگوی استفان نواز گفت: “روشن است که این است که انجام کار فوق العاده ای در COVID-19.

“در حمایت از کشور با میلیون ها قطعه از تجهیزات در حال حمل کردن بر کمک به کشورهای با آموزش در ارائه جهانی دستورالعمل – که نشان دادن قدرت بین المللی نظام سلامت است.”

رئیس جمهور حمله ممکن است در تلاش برای منحرف کردن از انتقاد در مورد دست زدن به او از این بیماری همه گیر است, با آمریکا در حال حاضر با داشتن بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان است.

preview image
COVID-19 نرخ مرگ و میر افزایش می یابد در نیویورک

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده پایین یادداشت های نوشته شده توسط یک مشاور ارشد در ماه ژانویه هشدار داد که یک بیماری همه گیر ممکن بود که این بحران می تواند هزینه ما تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

رئیس جمهور ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود نیست این یادداشت در زمان و اضافه کرد که او نمی خواست به قانون در موعد مقرر.

او گفت: “من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری. من قصد دارم به بیرون رفتن و شروع به جیغ “این می تواند اتفاق می افتد, این می تواند اتفاق می افتد’. من تشویق کننده برای این کشور است.”

Mr Trump initially vowed to cut off funding - but backtracked when pressed by a reporter
تصویر: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا قول داد به قطع کمک های مالی – اما عقب نشینی در هنگام فشرده توسط یک خبرنگار

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 30, تقریبا یک ماه قبل از آقای ترامپ توییتی “coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا”.

این بیانیه همچنین 43 روز قبل از آقای ترامپ اعلام اضطراری ملی در آمریکا است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که در هفته مرگ بالغ خواهد رسیدن به بالا در ایالات متحده در این هفته است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 12 ، 000 آمریکایی که در حال حاضر پس از تست مثبت برای این ویروس وجود دارد و حدود 380,000 تایید عفونت.

آقای ترامپ می گوید: ما شروع به دیدن برق امید با وجود “بسیار دردناک هفته”.

ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز سه شنبه بزرگترین آن یک روز پرش نشده است.

در مجموع بیش از 4000 نفر در شهر نیویورک در حال حاضر پس از تست مثبت برای COVID-19 – گرفتی تعداد افرادی که جانشان را از دست دادند در 9/11, مرگبارترین حمله تروریستی به همیشه اتفاق می افتد به خاک آمریکا گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>