رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات به روزنامه نگاران در حالی که میزبانی نخست وزیر ایرلند لئو Varadkar در دفتر بیضی شکل کاخ سفید مارس 12 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus, با توجه به کاخ سفید پزشک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتند به آزمون پس از دبیر مطبوعاتی برای حضور رئیس جمهوری برزیل آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن dined با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و دبیر مطبوعاتی خود در Mar-a-Lago. Bolsonaro روز جمعه گفت که او آزمایش منفی برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود گفت شنبه که گرفته بود یک آزمون برای coronavirus بود و منتظر نتایج. او گفت که او تصمیم گرفته بود او را به انجام این کار پس از یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که در آن او فشرده شد در مورد اینکه آیا او را یک آزمون. یک خبرنگار از او پرسید که آیا او بود که “خودخواه” با گرفتن تست شده – حتی زمانی که دیگر مقامات دولت توصیه خود انزوا پس از مواجهه با فرد آلوده.

“من می گویند نیست من که قرار بود به آزمایش می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده.

با توجه به توجه داشته باشید از کاخ سفید پزشک “شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب به عنوان خوانده شده.”

“در این شب” کاخ سفید پزشک گفت: “من تایید دریافت که تست منفی است.”

کاخ سفید پزشک اضافه شده است که او شده است در “تماس روزانه با مرکز کنترل بیماری ها و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

“ما در حال تشویق اجرای همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش,” او گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز شنبه گفت که او هنوز تست شده اما در نظر بگیرید ،

“من قصد دارم به صحبت می کنند و بلافاصله پس از این کنفرانس مطبوعاتی با سفید, خانه پزشک, اتاق کار” پنس گفت. “خانم پنس و من خواهد بود بیش از شاد به آزمایش می شود.”

معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت که متوسط چک در حال حاضر در حال انجام در افراد در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس. این شامل اعضای رسانه ها که با حضور در کنفرانس خبری.

چند تن از اعضای کنگره از جمله تگزاس بهداشت ، تد کروز رفته به انزوا پس از مواجهه مردم با تایید موارد ویروس. بازیگر تام هنکس و یوتا جاز بازیکن بسکتبال رودی Gobert نیز آزمایش مثبت است.

سوفی Gregoire ترودو همسر کانادا, نخست وزیر, Justin Trudeau, آزمایش مثبت برای ویروس. نخست وزیر نشان داده است هیچ نشانه ای ندارند اما هر دو در انزوا.

CNBC جسی پوند و کوین Breuninger کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im