رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: — بدون ارائه هر گونه مدرکی که او تا به درجه بالایی از اعتماد به نفس است که شیوع کروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین است.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که پرسید چه شواهد او دیده است و به او اعتقاد دارند که این ویروس پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

که آزمایشگاه در منطقه که شاهد بزرگ شیوع آنچه در حال حاضر در سراسر جهان همه گیر است که آلوده به بیش از 3.2 میلیون نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر رفت بسیار بیشتر از یک بیانیه از بالا به ما هوش آژانس در روز پنج شنبه که گفت: برای اولین بار است که آن را “Concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

اما دفتر مدیر اطلاعات ملی اضافه شده است که جامعه اطلاعاتی آمریکا “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

قبل از تهمت صحبت کرد پنج شنبه, نیویورک تایمز گزارش داد که ارشد تهمت مقامات دولت “تحت فشار قرار دادند آمریکا جاسوسی سازمان به شکار برای شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه” که ووهان آزمایشگاه بود نقطه oring برای شیوع.

“تلاش می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت ميگيرد یک کمپین عمومی به سرزنش چین برای همه گیر” بار اشاره کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در کاخ سفید در روز پنج شنبه در مورد ریشه های این ویروس و جواب داد: “شما شنیده ام همه چیز متفاوت است. سه یا چهار مفاهیم مختلف به عنوان به چگونه از آن بیرون آمد.”

“ما باید در پاسخ به این در نه چندان دور آینده و این که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین” رئیس جمهور گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک رویداد در حفاظت از امریکا شهروندان ارشد در شرق کاخ سفید مارس 30 سال 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

اما او بعد از آن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او تا به حال “دیده می شود هر چیزی که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس در این نقطه است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع این ویروس؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله” و سپس تکرار آن ادعا.

“من فکر می کنم که سازمان بهداشت جهانی باید شرمنده از خود زیرا آنها مانند روابط عمومی برای چین” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده بنحوی که آژانس بین المللی بهداشت بود برای پوشش چین است.

“این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به ایالات متحده آمریکا “می پردازد و آنها را [که] تقریبا 500 میلیون دلار از یک سال و چین می پردازد و آنها را $38 میلیون دلار در سال است.”

“آنها [که] نباید بهانه ای که مردم را وحشتناک اشتباهات به خصوص اشتباهات است که باعث صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان به مرگ است.”

اگر خواسته او نشان می دهد که کروناویروس نبود به طور طبیعی اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ.”

“ما در حال رفتن به ببینید که در آن است که در آن می آید از نظریه از آزمایشگاه خفاش نوع خفاش شده نمی تواند در اینجا و یا وجود دارد بسیاری از نظریه های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما مردم به دنبال آن به شدت علمی مردم اینتل مردم است.”

اما زمانی که فشار بر آنچه به او درجه بالایی از اعتماد به نفس به این باور است که این ویروس از ووهان آزمایشگاه تهمت demurred و گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دو هفته پیش در آمریکا توقف کمک های مالی به چه کسی است.

او پیش از این تهدید به خودداری بودجه با این ادعا که تحت فشار قرار دادند که در سفر بان کی مون از چین در اوایل Covid-19 شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد ادعا کرد که “تحت فشار قرار دادند چین اطلاعات غلط در مورد ویروس و گفت: نبود مسری و وجود دارد بدون نیاز به ممنوعیت سفر.”

“این است که با میل و رغبت در زمان چین اطمینان در ارزش اسمی و آنها با میل و رغبت آن را در زمان در ارزش اسمی و در دفاع از اقدامات دولت چین حتی در حالی که ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت” او گفت:.

بهداشت جهانی مقامات گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد پدید آمده از دریایی بازار در ووهان.

مقامات بین المللی گفت: این ویروس به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها و سپس شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است.

آمريکا زودتر coronavirus پدید آمده است که در ماه نوامبر سال 2002 کشته و نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان بیش از نه ماه نیز اعتقاد بر این بود که منشأ در خفاش ها قبل از گسترش به گربه گربه ها و, بعد, به انسان است.

شده اند وجود دارد در مورد 228,000 مرگ و میر در سراسر جهان حداقل از Covid-19 از شیوع آغاز شد.

در ایالات متحده در حال حاضر کانون بیماری همه گیر وجود داشته است بیش از 1 میلیون نفر آلوده با حدود 61,000 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de