دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه توسط سنا مانع از کنگره و سوء استفاده از قدرت از دفتر کار خود به عنوان رئیس جمهور.

رای به ارمغان می آورد به پایان فقط سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده می آید و به عنوان رئیس جمهور است که در روزهای اولیه خود را دوباره انتخابات.

مجلس سنا رای دادند 52-48 به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و 53-47 از مانع کنگره به این معنی که 73 سال باقی مانده است ،

سوء استفاده از قدرت شارژ ریشه از او درخواست که اوکراین بررسی سیاسی رقیب جو بایدن یکی از نامزدهای برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی.

انسداد اتهام رابطه با یک اتهام که آقای ترامپ مسدود شهود و اسناد و مدارک پی توسط مجلس نمایندگان.

تا به حال آقای ترامپ محکوم شده است یا اتهام معاون رئیس جمهور مایک پنس شده اند بالا به ریاست جمهوری.

پس نتیجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت که او را در ساخت یک بیانیه عمومی فردا “به بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل”.

بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

کاخ سفید توصیف روند استیضاح به عنوان “یکی دیگر از محاکمه و تعقیب جادوگران که محروم رئیس جمهور از حقوق دادرسی و بر اساس یک سری نهفته است”.

آنها همچنین به نام “قصاص” در برابر کسانی که دموکرات ها در پشت استیضاح پیشنهاد که آنها گفته بود “با هدف تغییر نتایج انتخابات 2016 و تداخل با 2020 انتخابات”.

نتیجه این شد کمی تعجب در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا اما جمهوری خواه میت رامنی رای دادند در برابر رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت شارژ.

او گفت: “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.

“در چند هفته گذشته من دریافت تماس های متعدد و متون بسیاری خواستار آن است که من با این تیم است. من می توانم به شما اطمینان دهم که فکر شده است بسیار در ذهن است. شما ببینید من حمایت زیادی از آنچه که رئیس جمهور انجام داده است.

Mitt Romney votes to convict in Trump's impeachment trial
رامنی: چه تهمت بود ‘grievously اشتباه’

“من رای دادند با او 80% از زمان, اما من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات سیاسی را کنار بگذارند.

“من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی آن را به پایان می, من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ ملامت و مرکز وجدان خود من.”

آقای رامنی رای دادند و با حزب خود در انسداد شارژ. هیچ یک از دموکرات ها رای به تبرئه رئیس جمهور.

دموکرات توصیف trial – که شامل هیچ شواهد جدید و یا شهود – یک شم اما حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام گفت: مخالفان آنها تا به حال “به راه انداخته حزبی نیروهای جهنم”.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: “معماران این استیضاح ادعا کرد که آنها در دفاع از هنجارها و سنت. در آن حمله در هر دو.”

Senators cast their votes on the first article of impeachment abuse of power during the final votes in the Senate impeachment trial of U.S. President Donald Trump in this frame grab from video shot in the Senate Chamber at the U.S. Capitol in Washington, U.S., February 5, 2020
تصویر: سناتور رای به حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اتهام

چاک شومر بالا سنا از حزب دموکرات گفت: “بدون شک رئیس جمهور را به رخ کشیدن او دریافت کل exoneration. اما ما می دانیم بهتر است. ما می دانیم این نبود محاکمه توسط هر کشش از تعریف است.”

اخبار آسمان از ما خبرنگار آماندا واکر گفت: “این ایده از یک chastened تهمت نیست گرفتن مقدار خرید در – ایده جسارت یکی حمل به مراتب بیشتر وزن است.

“این بود که یک بخش کلیدی از دموکراتیک استیضاح مديران استدلال – به او اجازه دهید دور با این و که می داند آنچه که او را امتحان کنید و بکشید کنار.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد برای برنده شدن در این سال 2020 انتخابات. آن نه فقط در مورد پیروزی برای او دیگر – آن را در مورد انتقام در برابر حزب که خود را در معرض رفتار و سعی کردم به او را پایین آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر