واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این گزارش نشان می دهد رهبر کره شمالی ناتوان بود پس از یک جراحی قلب و عروق شد نادرست است.

“من فکر می کنم این گزارش نادرست بود, اجازه دهید من فقط آن را قرار داده است که راه” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در کاخ سفید نشست خبری اگر او می دانست که از کیم جونگ سازمان ملل متحد وضعیت. “من از شنیدن این گزارش یک گزارش نادرست. من امیدوارم که آن را نادرست گزارش,” او اضافه شده بدون ارائه جزئیات بیشتر.

پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال یک “رابطه بسیار خوبی” با رهبر جوان و آرزو کیم “موفق باشید.”

“من تا به حال یک رابطه بسیار خوبی با او. من نمی — من فقط می توانم بگویم این من آرزو می کنم او به خوبی زیرا اگر او در این نوع از وضعیت است که گزارش ها می گویند که یک بیماری بسیار جدی همانطور که می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه در کاخ سفید نشست خبری. “اما من آرزو می کنم او خوب است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره در Panmunjom کره جنوبی 30 ژوئن 2019.

کوین لمرقو | ایسنا

گمانه زنی در مورد کیم سلامت برای اولین بار به وجود آمد و پس از عدم وجود خود را از 15 آوریل سالگرد تولد جشن کره شمالی تاسیس پدر کیم ایل سونگ پدربزرگ کیم جونگ سازمان ملل متحد.

Daily NK کره جنوبی روزنامه است که با تمرکز پوشش خود را در کره شمالی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که کیم در مارس 12 دریافت قلبی عروقی روش در Hyangsan بیمارستان. خروجی نیز گزارش داد که کیم بود که در دوره نقاهت یک ویلا در نزدیکی بیمارستان.

ان بی سی نیوز به نقل از مقامات آمریکایی گزارش داد اوایل روز شنبه که کیم به تازگی جراحی قلب و عروق. برخی از این مقامات گفت: اطلاعات نشان می دهد کیم می تواند ناتوان.

ان بی سی گزارش به نظر می رسید به تناقض کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری که گفت: خروجی که کیم “در حال حاضر تور های استانی مناطق با مشاوران نزدیک خود را و ما نمی تشخیص شواهد برای حمایت از حدس و گمان در مورد خود بیماری.”

کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار داده بود به جلو به عنوان “بزرگ جانشین” در سال 2009 ساخته شده بود یک ژنرال چهار ستاره در سال بعد. پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 و اعتقاد بر این بود که حدود 70 سال سن در زمان مرگ او. به عنوان برنامه ریزی شده Kim گرفت و احتمالا در حدود 28 سال است.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به تماشای یک مانور نظامی به مناسبت 85 سالگرد ایجاد ارتش خلق کره (KPA).

KCNA | ایسنا

تحت کیم دنج دولت است انجام آن قدرتمند ترین آزمایش هسته ای, راه اندازی آن اولین موشک بالستیک بین قاره ای و تهدید به ارسال موشک به آب های نزدیک گوام خاک ایالات متحده.

کره شمالی تنها کشور شناخته شده است به آزمایش سلاح های هسته ای در این قرن است. پس 2011, Kim راه اندازی کرده است بیش از 100 موشک و انجام چهار هسته ای سلاح های آزمون است که بیش از پدرش کیم جونگ ایل و پدر بزرگ کیم ایل سونگ, راه اندازی بیش از 27 سال دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de