مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پست الکترونیکی-در رای گیری می گوید این کار نمی کند و برای جمهوری خواهان’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کسب و کار کوچک امداد در روزولت در کاخ سفید در واشنگتن DC در 7 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه با انتقاد از ایده رای گیری از طریق پست گفت: جمهوری خواهان از دست دادن در این روند یکی که چندین ایالت در حال حاضر با استفاده از خود را برای نامزدی در رقابت میان مرگبار شیوع کروناویروس.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

چندین نظرسنجی ها نشان می دهد که دموکرات ها بیشتر دریافت نتایج مطلوب به عنوان روند رای گیری ساده سیاتل تایمز گزارش داد.

اما ده ها تن از کشورها در حال حاضر در محل در دسترس تر رای گیری روش های کسب و کار خودی گزارش با 38 متحده اجازه می دهد رای گیری اولیه و 35 اجازه می دهد غیابی و پنج با تکیه بر پست الکترونیکی-در سیستم خود را انجام انتخابات. جمهوری خواهان در حال انتخاب برای هر سطح از دولت در این کشورها از جمله کسانی است که در درجه اول رای از طریق پست.

جنگ حقوقی در ویسکانسین برگزار اصلی خود را روز شنبه با وجود تهدید این بیماری همه گیر به یک طعم و مزه از آنچه می تواند در ماه نوامبر انتخابات اگر وقوع است که هنوز هم ادامه دارد. دیوان عالی ایالات متحده معکوس پایین تر حکم دادگاه گسترش دولت مهلت تشکیل پرونده غیابی پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور به طور جداگانه مسدود لیبریا تونی Evers اجرایی به منظور تاخیر در شخص رای گیری.

دسترسی آسان تر به رای گیری از طریق پست می تواند برگ برنده خود اقبال در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد در این سال به خصوص در نوسان متحده که در آن حاشیه می تواند تیغ نازک است.

این اولین بار نیست تهمت انتقاد آرا-توسط-mail روند. در فاکس و دوستان هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان دموکراتها رای-با-پست های پیشنهادی در کنگره گفت: “آنها تا به حال یک سطح از رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

کسانی که رای دهندگان حفاظت پیشنهاد شد از سمت چپ از 2 تریلیون دلار بسته امداد کنگره تصویب به بنیادی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

هنوز هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی در ادامه به تماس برای کمک های مالی از جمله اقدامات است. او پیش بینی کرد که آمریکا نیاز به حرکت به سوی یک “رای الکترونیکی” سیستم به شهروندان یک راه امن برای خود را انتخاب کنند در حالی که قانونگذاران coronavirus باعث می شود آن را خطرناک به جمع.

“در شرایط انتخابات من فکر می کنم ما احتمالا در حال حرکت به رای توسط ایمیل” پلوسی در مصاحبه ای گفت: در MSNBC. “همین دلیل است که ما می خواستم به منابع بیشتر در این لایحه که فقط امضا شده توسط رئیس جمهور برای به دست آوردن این منابع به ایالات متحده به منظور تسهیل در واقعیت زندگی: که ما در حال رفتن به باید بیشتر رای توسط mail.”

بیش از یک دوجین متحده و ایالات متحده در حال حاضر به تنظیم خود را در انتخابات مقدماتی با برخی از امید بستن برای یک پست الکترونیکی در سیستم به جای در شخص رای گیری و دیگران به تأخیر انداختن مقدماتی به طور کامل.

تنظیمات را مجبور هر دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دموکراتیک رقیب سناتور. برنی ساندرز به تغییر راه آنها دریافت پیام خود را به رای دهندگان. هر دو کمپین های دیگر در فرد حوادث و یا تظاهرات شده اند و با تکیه بر دیجیتال توسعه برای ارتباط با رای دهندگان.

Coronavirus گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1.4 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 82,992 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 399,900 موارد در ایالات متحده و حداقل 12,911 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>