مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $2.2 trn امداد لایحه به نیویورک پنجه نرم می کند برای تخت بیمارستان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده بی سابقه $2.2 trn (£1.8 tn) coronavirus امداد لایحه به کمک زده شهروندان آمریکایی و کسب و کار.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت: این لایحه “تحویل فوری مورد نیاز امداد” و قرار دادن آمریکایی “برای اولین بار”.

آن را امضا و به قانون به عنوان نیویورک فرماندار فوریت به نام برای بیش از هزار تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران هشدار وضعیت گذشته خواهد بود “هفته ها و هفته ها و ماه”.

President Donald Trump signs off on the $2 trillion coronavirus aid package
تصویر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های خاموش در $2trn coronavirus بسته کمک

اندرو کومو گفت: 40,000 موقت تخت مورد نیاز خواهد بود در سراسر کشور – و 4000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی.

نیویورک در حال آماده سازی موقت بیمارستان ها از جمله یکی که راه اندازی شده است در یک مرکز کنوانسیون اما این است که به دنبال برای قرار دادن بیشتر.

“این است برای رفتن به یک روز طولانی و آن را برای رفتن به یک روز سخت و آن را برای رفتن به یک روز و آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز” آقای کومو گفت.

نیویورک است که کانون شیوع در ایالات متحده است. وجود دارد بیش از 44,000 تایید COVID-19 نفر از سراسر کشور و تعدادی از مردم مراجعه کننده به بیمارستان منتقل 6,000 روز جمعه.

بیشتر از Covid-19

ما در حال حاضر به تصویب 100,000 تایید موارد در مجموع پیشرو جهان در تعدادی از موارد با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آقای ترامپ امضا امداد لایحه در دفتر بیضی, پس از مجلس نمایندگان نزدیک به اتفاق آرا تصویب در رای.

Mr Trump signed the bill in the Oval Office
تصویر: آقای ترامپ امضا لایحه در دفتر بیضی

مجلس سنا با تصویب این لایحه به اتفاق آرا اواخر روز چهارشنبه.

این قانون را سرپا نگه داشتن اکثر آمریکایی ها با پرداخت 1200 دلار (£963) و افزایش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر که شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا رد شده آقای کومو را درخواست برای ده ها هزار نفر بیشتر هواکش روز جمعه نیز استناد دفاع تولید عمل می کنند به نیروی ماشین های غول پیکر جنرال موتورز برای تولید بیشتر دستگاه تنفس.

Andrew Cuomo still
‘یک جانور موذی’ – فرماندار نیویورک در ویروس

رئیس جمهور ایالات متحده قبلا مورد انتقاد قرار جنرال موتورز برای ساخت آنها را به سرعت به اندازه کافی.

در یک سری از توییت آقای ترامپ ادعا كننده جنرال موتورز قطع کرده و تعدادی از فن های آن گفت: از آن می تواند برای coronavirus بیماران.

رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: “به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن. آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش, ‘بسیار سریع’.

“در حال حاضر آنها می گویند آن را تنها خواهد شد 6,000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا است.”

New York ICU doctor says the coronavirus crisis is 'worse than 9/11' because when that happened, many casualties never arrived at hospital
‘9/11 هیچ چیز در مقایسه با کروناویروس بحران’

ماشین غول های جنرال موتورز و فورد را به همکاری با دستگاه تهویه سازان برای تولید بیشتر از زندگی-صرفه جویی در دستگاه.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای جنرال موتورز به “شروع به ساخت هواکش در حال حاضر”.

او نوشت: “جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!! فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

جنرال موتورز در بیانیه ای گفت: از آن خواهد شد ساختمان هواکش با Ventec زندگی صنعتی مستقر در سیاتل شرکت کمک خواهد کرد Ventec تا سطح شیب دار تولید.

این شرکت گفت: آن تیم “کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر” برای تولید هواکش.

Donald Trump had a feisty exchange with a reporter who asked him whether his virus stance was based on his re-election hopes
مغلوب ساختن پیشی جستن spars با خبرنگار بیش ویروس برنامه

“تجهیز نشدن در راه است و ما در حال آماده به تحویل اولین هواکش ماه آینده با ظرفیت بیش از 10 ، 000 ماهانه” به آن اضافه شده است.

“ما می دانیم که وجود دارد این است که جهانی عقب-منظور از مراقبت های ویژه هواکش. ما متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به – از جمله اهدای منابع ما در هزینه و به حمایت از مبارزه با COVID-19.”

گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

در ضمن فورد در حال کار با GE مراقبت های بهداشتی برای افزایش تولید و برنامه ریزی برای ساخت ساده یک طرح از ماه آینده آغاز کنیم.

“فورد است که بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به سرعت و با خیال راحت ارائه و حیاتی تجهیزات مورد نیاز برای بیماران مبتلا به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان” شرکت گفت.

Toyota Motor Corp گفت که “توافق نهایی برای شروع کار با حداقل دو شرکت که تولید هواکش و ماسک برای کمک به افزایش ظرفیت خود را”.

New York has called for more ventilators to help its coronavirus response
تصویر: نیویورک به نام برای بیشتر هواکش به کمک آن coronavirus پاسخ

در مصاحبه با فاکس نیوز روز پنج شنبه شب آقای ترامپ سوال که آیا بیمارستان شدند اغراق تعداد هواکش مورد نیاز است.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به,” او گفت:.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما می دانید که شما در حال رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>