مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما ‘قابل ملاحظه ای تحت عنوان’ 100,000 مرگ و میر ناشی از coronavirus پایین تر از برآورد اولیه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 4 سال 2020 است.

جاشوا Lott | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که پیش بینی شده تعداد مرگ و میر مرتبط با coronavirus خواهد بود “قابل ملاحظه ای تحت عنوان” برآورد اولیه نشان داد که از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده می تواند مرگ از COVID-19.

“حداقل تعداد 100,000 زندگی می کند و من فکر می کنم ما می تواند قابل ملاحظه ای تحت آن شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “سخت به این باور است که اگر شما تا به حال 60,000 شما هرگز نمی تواند شاد باشد اما این که خیلی کمتر از ما در اصل گفت و تفکر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برآورد اولیه نشان داد که ایالات متحده می تواند 100.000 220,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و تا 2.2 میلیون اگر آمریکا نمی خواهد هر گونه اقدام برای کنترل این بیماری همه گیر. او گفت ایالات مانند نیویورک به تازگی گزارش شده کاهش بستری شدن در بیمارستان و در سراسر کشور تعداد موارد جدید است که تراز وسط قرار دارد “قابل ملاحظه ای نشان می دهد ما در نزدیکی قله است.” او افزود که سخت ضربه شهرستانها مانند دیترویت و نیواورلئان به نظر می رسد ثبات.

“ما دیدن آنچه در آن به پایان می رسد اما به نظر می رسد مانند ما به رهبری به یک تعداد قابل ملاحظه ای زیر 100,000 خواهد بود که کم علامت و من امیدوارم که خرس را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده آمریکا است که رسیدن به نقطه که در آن مردم می توانند با توجه به شروع انجام اعمال جراحی الکتیو و یا غیر ضروری ،

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در منطقه شهر نیویورک است که برای یک زمان اختصاص بیش از نیمی از موارد در ایالات متحده Birx گفت: موارد هنوز هم اتفاق می افتد در بوستون و شیکاگو, مناطق, اما میزان افزایش موارد نیز به نظر می رسد ثبات.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که ما در ایالات اجتماعی فاصله است و باید تشویق شود به همه ما است و باید آن را تشویق به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در مقابل خط” Birx گفت. “این واقعا در مورد نشانه های دلگرم کننده می بینیم اما به عنوان تشویق به عنوان آنها به ما رسیده به اوج.”

Dr. Anthony Fauci, کاخ سفید مشاور بهداشت و درمان اضافه شده است که مهم است به یاد داشته باشید که این زمان به جلو و عقب محدودیت های اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>