مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما قادر خواهد بود برای اجرای 5 میلیون coronavirus آزمون در روز ‘به زودی’ با وجود کمبود در سراسر متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت: ایالات متحده را “به زودی” اجرای 5 میلیون coronavirus آزمون در هر روز حتی به عنوان عدم تست باقی مانده است یک مانع برای بسیاری از کشورهای مشتاق به بازگشایی برای کسب و کار.

“ما می خواهیم آن را افزایش دهد و آن را افزايش آن بسیار بیشتر از آن است که در آینده بسیار نزدیک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که اگر او را با اعتماد به نفس آمریکا را در رسیدن به 5 میلیون نفر آزمون در روز, به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت می گویند مورد نیاز خواهد بود به “بازگشایی” کشور است.

آمریکا در حال حاضر هیچ جایی در نزدیکی انجام 5 میلیون نفر آزمون در روز است. در واقع اکثر تست های کشور اجرا شده است در یک روز بود 314,182 در آوریل 22, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. ایالات متحده اجرا شده است فقط 5.7 میلیون Covid-19 آزمون از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به داوطلب پروژه طراحی شده است برای پیگیری تست داده ها راه اندازی شد در ماه گذشته توسط اطلس.

قرار می دهد که ملت محزون می خوانی پشت آن تست ظرفیت نیاز به. در نرخ به طور متوسط در حدود 157,000 آزمون اجرا در روز در ماه آوریل با توجه به پروژه آن را تقریبا 6 سال برای تست هر کس در ایالات متحده آمریکا — فقط یک بار. مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر اولین پاسخ دهندگان نیاز به آزمایش می شود اغلب. ایالت نیویورک است که نیاز به شرکت های خصوصی که می خواهند را به کارکنان خود را به کار برای تست آنها غالبا.

‘به زودی’

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران اطمینان داد: “ما در حال رفتن به آنجا خیلی زود است.” او گفت که او نمی باید اطلاعات دقیق در بالای سر خود را, اما “اگر شما نگاهی به این اعداد می تواند باشد که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تعیین کرده است بیشتر از متوسط تست اهداف در گذشته بوده است. یک هفته زودتر او و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو توافق به کار نسبت به تست 40,000 مردم هر روز در سراسر کشور – تقریبا دو برابر میزان فعلی است. “این یک مهاجم هدف” کومو گفت: در آن زمان.

نیویورک, کانون coronavirus بحران در آمریکا و چهارم کشور را-پر جمعیت ترین دولت انجام داده است به مراتب بیشتر تست از هر دیگر. اگر هر دولتی در کشور انجام شده 40,000 آزمون روزانه است که در مجموع 2 میلیون آزمون در هر روز – بسیار پایین تر از 5 میلیون که مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” تجاوز در “آینده نزدیک.”

مقامات دولتی از جمله کومو قبلا اظهار تاسف از کمبود منابع لازم برای سطح شیب دار تا تست از جمله تست کیت خود سواب و معرف که مواد شیمیایی مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل آزمون. با توجه به کمبود شهرها مانند شهر نیویورک هنوز به اولویت بندی تست برای پاسخ اول و بیماران در بیمارستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در هفته گذشته. محدود به معنی آزمایش مقامات بهداشت نمی تواند نظارت بر گسترش ویروس در سراسر جمعیت عمومی است.

جلوگیری از تجدید حیات

ظرفیت برای آزمون به طور گسترده در سراسر این جمعیت برای Covid-19 کلیدی خواهد بود برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس به عنوان متحده سهولت محدودیت و بازگشایی کسب و کار بهداشت عمومی متخصصان و مقامات دولتی بارها و بارها گفت.

کاخ سفید رسمی تست داده ها نشان می دهد که 5.1 میلیون آمریکایی آزمایش شده است و از دوشنبه تا از 3.3 میلیون نفر در آوریل 15, با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“ایالات متحده انجام داده است دو برابر تعداد تست های هر کشور در جهان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت. “ما بیش از همه انتظارات و منجر به ادامه جهان در تست ظرفیت به ما کمک فرمانداران در تامین آنها باید از این ظرفیت برای بازگشایی کشورهای خود را در شیوه ای امن.”

McEnany نظر نیست که آیا آمریکا به زودی خواهد بود قادر به اجرای 5 میلیون نفر آزمون در روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان zeroed در سراسر کشور کمبود موثر coronavirus آزمون تست لوازم و آزمایشگاه قادر به پردازش نتایج آزمون به عنوان یک شکست مرکزی دولت فدرال در پاسخ به این کشنده بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن با رد این انتقاد.

“متحده نه دولت فدرال باید تست انجام شده,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

روز دوشنبه دولت منتشر شده جدید تست “طرح” که توصیف آنچه در آن به نام “همکاری” بین ایالات فدرال دولت و بخش خصوصی است. به اصطلاح مشارکت برجسته بسیار محدود نقش دولت فدرال با این حال در سمت چپ و سهم عمده ای از مسئولیت برای تامین مالی و طراحی و اجرای coronavirus تست برنامه به فردی متحده است.

27 میلیون آزمون ؟

دولت قبلا دوخته بیش از حد خوش بینانه تست برآورد متحده تحت-استفاده از ظرفیت خود را به واقع اجرای آزمون.

Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی قبلا پیش بینی شده در ایالات متحده اجرا خواهد 27 میلیون آزمون در پایان ماه مارس. در آوریل 20, Giroir توضیح داد که در حال حاضر وجود دارد 40 میلیون آزمون “در بازار” اما که labs نمی شد پردازش آزمون در ظرفیت کامل به دلیل کمبود منابع و مسائل دیگر.

رهبران شرکت های خرده فروشی مانند CVS سلامت, Walgreens, خارج شده, Rite Aid, Kroger و دیگران پیوست تهمت دوشنبه برای بحث در مورد تلاش های خود را برای تقویت این کشور آزمایش ظرفیت. شرکت گذاشته برنامه های خود را به عرضه جدید تست سایت و افزایش بهره وری خود را, اما برخی از هشدار زمان خود و توانایی به سطح شیب دار بالا بستگی داشتن کافی و لوازم آزمایشگاه ظرفیت.

Walgreens برای مثال اعلام نشده است یک جدول زمانی برای گسترش آن از Covid-19 تست و گفت: در انتشار اخبار است که “مقیاس و زمان کلی تست گسترش است و وابسته به در دسترس بودن آزمون و کلی آزمایشگاه ظرفیت.”

— CNBC ملیسا Repko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>