مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما مسئولان باید ‘ایده خوب اگر مالاریا آثار مواد مخدر در coronavirus در سه روز

یک بسته از هیدروکسی کلروکین سولفات دارو برگزار شد تا در مارس 26.

جان فیلیپس | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشتی آمریکا باید یک “ایده خوب” آیا یک ضد مالاریا مواد مخدر در حال آزمایش به عنوان یک درمان برای COVID-19 موثر در مبارزه با کروناویروس در “سه روز آینده.”

“هیدروکسی کلروکین چیزی است که من تحت فشار بوده اند بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح روز دوشنبه طی مصاحبه ای در رادیو فردا. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک ایده خوب بیش از سه روز آینده به دلیل آن استفاده شده است در حال حاضر در نیویورک در درخواست من — 1100 مردم. آن استفاده شده است. من فکر می کنم که بهتر از تست آن در آزمایشگاه است. اما پزشکان به من بگویید نه.”

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان COVID-19 و آمریکا مقامات بهداشت انتظار یک واکسن می تواند 12 تا 18 ماه.

ایالت نیویورک در هفته گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ آزمایش بالینی با استفاده از ترکیبی از کلروکين و آزیترومایسین برای درمان coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “تغییر بازی” حتی اگر مواد مخدر را قرار داده نشده است از طریق دقیق بالینی برای مبارزه با CV-19 که آلوده بیش از 730,000 مردم در سراسر جهان در سه ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی FDA برای بررسی این که آیا این مواد مخدر استفاده می شود می تواند به جلوگیری و یا درمان coronavirus در اوایل این ماه.

کلروکين به دست آورده توجه زیادی پس از یک مطالعه کوچک از 36 COVID-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاک coronavirus از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. اضافه کردن آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak به مخلوط “به طور معنیداری بیشتر کارآمد برای حذف ویروس” محققان گفت. یک مطالعه کوچک در چین نیز یافت می شود که ترکیب کلروکين با آزیترومایسین بود “یافت می شود قوی تر از کلروکين.”

به تصویب FDA را جمع اوری و به نفع خود تصویب به صورت گسترده استفاده کلروکين و آزیترومایسین نیاز به انجام دقیق آزمایشات بالینی با هزاران نفر از شرکت کنندگان — نمی ده با توجه به آژانس دستورالعمل. در اوایل مرحله یا فاز 1 آزمایش به طور معمول چند ماه با توجه به FDA.

برجسته آمریکا و مقامات بهداشتی از جمله موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci و FDA کمیسر Stephen هان قبلا پایین بازی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در مورد مواد مخدر.

هان که همچنین یک پزشک گفت که “مهم است که به ارائه نادرست امید است.”

در یک جلسه مطبوعاتی در اوایل این ماه Fauci گفت: نشانه هایی از اثربخشی مواد مخدر بودند “حدیثی” و گفت: “شما واقعا نمی توانید یک بیانیه قطعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>