مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد ‘شواهد روشن’ coronavirus کاهش است در کار ما به عنوان رشد در موارد جدید تثبیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رشد جدید کروناویروس عفونت تثبیت و جدید بستری شدن در بیمارستان در نقاط گرم مانند نیویورک کاهش بیش از آخر هفته ارائه “شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است.”

“بیش از آخر هفته تعداد روزانه عفونت های جدید باقی مانده است تخت در سراسر کشور, مسطح,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار در روز دوشنبه. “بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش و در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی میشیگان و لوئیزیانا. این شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است و این که آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل.”

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم خواهد گرفت که بعد از این هفته که آیا برای بازگشایی این کشور برای کسب و کار 1 مه.

Mnuchin گفت: دولت به دنبال مشاوره از بیش از 100 متحده رهبران کسب و کار در مورد چگونگی و زمانی که شروع به کاهش محدودیت دولت.

“ما می خواهیم به بسیار امن است. در همان زمان ما رو به کشور ما باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جدید کروناویروس عفونت نظر می رسد که کاهش در برخی از سخت ترین ضربه متحده مقامات دولتی می گویند. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت جمعه شمار کشته شدگان روز یکشنبه بود 671 از 758 در روز شنبه. او اضافه کرد که این دولت است که کانون شیوع در کشور است “کنترل گسترش” از coronavirus و به نظر می رسد که “بدترین است … اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.”

نیوجرسی تایید 3,219 موارد جدید در روز یکشنبه 4% پرش از روز قبل و کمترین درصد افزایش عفونت های جدید از Covid-19 شیوع شروع رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز دوشنبه گفت:.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 577,307 مردم در آمریکا و کشته شدن حداقل 23,232 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“شما نگاه نمودارها و مدل های از پیش بینی های اولیه که در آن 120,000 100,000 و مردم آن را مانند نگاه اگر آنها خوب بودند و قصد متاسفانه هلاک و ما در حال رفتن به, امیدوارم, راه, راه, زیر که شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خواهد شد که نشانه ای از مردم انجام کارهای درست, اما آن را هنوز هم فقط یک چیز وحشتناک.”

Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: شیوع بیماری در برخی از مناطق شهری خارج از نیویورک و نیوجرسی شهری که در آن وجود دارد حدود 250,000 موارد شروع به فلات. او با اشاره به کاهش موارد جدید در دیترویت و فیلادلفیا و لوئیزیانا.

“نه تنها منحنی در برخی از کسانی که در عمده مناطق مترو مسطح, اما آنها شروع به کاهش,” او گفت:. “و این چیزی است که ما واقعا هیجان زده در مورد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده در مسابقه برای دریافت بیشتر هواکش ساخته امضای قرارداد جدید با, جنرال الکتریک, Hillrom, Medtronic ResMed و Vyaire به تولید هواکش بالای قبلا امضا معاملات با جنرال موتورز, فیلیپس, همیلتون و Zoll. قرارداد تحت حوزه دفاع تولید قانون یک قانون است که به کاخ سفید قدرت را به وادار کردن شرکت ها برای تولید مقدار مورد نیاز کالا, او گفت:.

“ما در حال اضافه کردن 6,190 هواکش به استراتژیک ملی ذخایر,” او گفت:. “این خواهد بود اضافه شده توسط مه 8. یکی دیگر از 29,000 تا پایان مارس و بیش از 120.000 مجموع ما باید تا پایان سال است.”

ایالات متحده ramped تا آن تست در هفته های اخیر پردازش 3 میلیون آزمون تا کنون از حدود 300,000 آزمون حدود سه هفته پیش Birx گفت. او گفت: برگ برنده دولت در ادامه به افزایش در این کشور ظرفیت آزمون برای Covid-19.

“به این همه گیری کاهش می دهد, شما می توانید با استفاده از تست های بیشتر برای نظارت” Birx گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “سرانه تست در نیویورک است که بالاتر از هر جای دیگری در جهان است.”

هر کس در ایالات متحده آمریکا است که نیاز به آزمایش می شود قادر به دریافت یک و بسیاری از کشورها مجبور به جیره تست با توجه به کمبود منابع محلی و مقامات دولتی گفته اند. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت شنبه که شهر هنوز به اولویت بندی که دریافت تست به دلیل منابع از کیت به سواب باقی می ماند کمیاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>