مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus موج در حال آمدن است: آن را به یک ‘بسیار دردناک دو هفته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, مارس 29 سال 2020 است.

Al Drago | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمادگی آمریکایی ها برای آینده افزایش coronavirus موارد تماس COVID-19 طاعون و گفت: آمریکا با آن مواجه است “بسیار دردناک دو هفته.”

“این رفتن به یک دوره دو هفته ای که,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. “هنگامی که شما را در شب این نوع از مرگ است که باعث شده است این نامرئی دشمن باور نکردنی است.”

ایالات متحده بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان با 184,000 تایید عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نیویورک در حال حاضر تبدیل به جدید کانون شیوع این بیماری در جهان با 75,795 موارد تایید شده که از صبح روز سه شنبه بیشتر عفونت های گزارش شده از چین هوبئی که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر.

پیش از آن در روز نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: شیوع بیماری در کشور ممکن است اوج به مدت سه هفته.

“من خسته ام از اینکه پشت این ویروس. ما شده ایم در پشت این ویروس از یک روز” فرماندار گفت: در آلبانی. “ما دست کم گرفت این ویروس. آن را قوی تر آن را خطرناک تر از ما انتظار می رود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که در نزدیکی شهر نیویورک المهرست بیمارستان در کوئینز گفت: هیچ کس نمی تواند بر این باورند که آنها در حال راه اندازی یخچال کامیون به عنوان موقت سردخانه خارج از بیمارستان.

“هنگامی که شما را در شب این نوع از مرگ است که باعث شده است این نامرئی دشمن آن را باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از نور را در انتهای تونل, اما این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار دردناک دو هفته.”

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: آنها هنوز در حال طرح ریزی بين 100000 و 200000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا با یک قله در مرگ و میر بیش از دو هفته آینده.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>