مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او قصد ندارم به بازگشایی اقتصاد “تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, آوریل 10 سال 2020 است.

کوین Dietsch | بلومبرگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت که او نمی خواهد بازگشایی اقتصاد “تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی این گزارش پیش بینی شده است که انتقال و اقامت در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله پس از فقط 30 روز می تواند منجر به عفونت سنبله در تابستان امسال با توجه به اسناد و مدارک اولین گزارش نیویورک تایمز.

وقتی پرسید که آیا نسبت ناروا به حال دیده فدرال بینی که coronavirus می تواند resurge اگر 30 روز سرپناه در محل سفارشات برداشته شد, او گفت که او تا به حال دیده نمی بینی.

“ما به دنبال در یک تاریخ ما امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای تحقق یک تاریخ خاص, اما ما در حال انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب و شروع به انجام آن را دوباره و دوباره حتی اگر آن را در یک مقیاس کوچکتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین قصد دارد به اعلام یک “باز کردن در کشور ما شورای” روز سه شنبه متشکل از رهبران کسب و کار و پزشکان و به طور بالقوه فرمانداران است که کمک خواهد کرد که تعیین چگونه به بازگشایی اقتصاد است.

“من به دست آورده احترام زیادی برای فرمانداران هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات. من در واقع تبدیل شدن به دوستان با برخی از فرمانداران دموکرات که من نمی خواهد که واقعا تا به حال امتیاز گرفتن به دانستن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او اضافه کرد که او می خواهد ایالات فرمانداران در نهایت تصمیم می گیرید که آیا برای بازگشایی نقاط کشور اما گفت که او “قدرت های بزرگ” اگر او می خواست به استفاده از آن و گفت: این سوال از زمانی که به سهولت اجتماعی فاصله محدودیت خواهد بود “بزرگترین تصمیم” او تا کنون ساخته شده است.

“من نمی دانم که من تا به حال یک بزرگتر تصمیم, اما من قصد دارم برای فراگیر خودم با بزرگترین ذهن ها نه تنها بزرگترین ذهن اما بزرگترین ذهن در بسیاری از کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کار و سیاست و عقل و ما در حال رفتن به تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “امیدوارم این رفتن به این تصمیم درست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود به reshuttering اقتصاد ایالات متحده اگر آن را باز کرد در ابتدا اما یکی دیگر از شیوع COVID-19 موارد دنبال کرد.

“من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این کشور به معنای باز و پر جنب و جوش…” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دوست دارم به آن را باز کنید من مشخص نیست به هر چیزی. حقایق را تعیین می کند چه کار کنم, اما ما نمی خواهیم به این کشور باز است.”

Dr. Anthony Fauci, کاخ سفید, مشاور بهداشت گفت: هر زمان که دولت شروع به جلو و عقب محدودیت وجود دارد می تواند یک تجدید حیات در موارد جدید. هدف در آن نقطه خواهد بود تا به سرعت شناسایی موارد جداسازی افراد آلوده و تماس با ردیابی و یا تعیین منشاء عفونت است.

“هنگامی که ما تصمیم می گیرید در یک زمان مناسب زمانی که ما در حال رفتن به استراحت برخی از محدودیت وجود دارد شک نیست شما در حال رفتن برای دیدن موارد Fauci گفت. “من شگفت زده می شود اگر ما را نمی بینم موارد است. سوال این است که چگونه شما به آنها پاسخ دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>