مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را ‘مسئول’ از ‘پیگیری سریع کار برای تولید یک coronavirus واکسن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس پاسخ در دیدار با فرماندار نیوجرسی فیل مورفی در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

کارلوس Barrai | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که مقامات ایالات متحده و دانشمندان در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای تولید یک coronavirus واکسن و او اظهار داشت که او مسئول توسعه آن در “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

“من امیدوارم که ما در حال رفتن به یک واکسن و ما در حال رفتن به سریع-آهنگ واکسن مانند شما هرگز قبل از دیده می شود اگر ما می آیند با یک واکسن. من فکر می کنم آنها احتمالا خواهد گفت:” خبرنگاران در کاخ سفید دیدار با فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

“من نمی overpromising,” او اضافه شده است. “هر آنچه که حداکثر این است که هر آنچه که شما می توانید مثل انسان فراموش, ما در حال رفتن به انجام.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که مسئول واکسن عملیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من هستم.”

“من واقعا مسئول آن,” او گفت:. “من فکر می کنم احتمالا بیش از هر چیزی من مسئول است.”

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما دانشمندان می خواهند انتظارات به پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند ماه ها یا حتی سال. آمریکا مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: آن را به حداقل 12 تا 18 ماه به تولید قابل استفاده در واکسن در برابر ویروس.

موسسه ملی بهداشت کار کرده است در همکاری با شرکت زیست فناوری مدرن در یک پتانسیل واکسن و شروع زود هنگام فاز انسانی آزمایش در ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی راه اندازی یک پروژه برای سرعت بخشیدن به توسعه یک coronavirus واکسن با هدف تولید صدها میلیون دوز در پایان سال است.

تهمت نیز گفت: این نتایج از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشان می دهد که Gilead Sciences داروی ضد ویروسی remdesivir ممکن است موثر در مبارزه با این ویروس یک “گام بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس. تعدادی از مطالعات در حال آزمایش این دارو برای دیدن اگر آن را موثر در توقف coronavirus از تکرار است و در عین حال ثابت شده درمان است.

روز چهارشنبه کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت که اطلاعات در مورد remdesivir نشان داد “بسیار خبر خوبی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>