مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به توقف پروازهای داخلی بین برخی از coronavirus نقاط داغ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به صورت روزانه coronavirus پاسخ مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او است که با توجه به توقف برخی از پروازهای داخلی و خطوط راه آهن بین کروناویروس “نقاط داغ” و یا شهرستانها که در آن COVID-19 ضربه سخت است.

“من به دنبال که در آن پرواز می رویم به نقاط داغ. برخی از کسانی که پرواز من نمی خواهم از ابتدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر. خواست در مورد سفر راه آهن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن “چیز مشابه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پشتیبانی نمی کند و پایه تمام پروازهای داخلی. تصمیم گیری خواهد شد به زودی ساخته شده او گفت:.

“بسته شدن تا هر پرواز در هر هواپیمایی که بسیار بسیار خشن تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما به فکر نقاط داغ که در آن شما رفتن از نقطه ای به نقطه داغ است.”

بدترین ایالات متحده شیوع کروناویروس شده است محور در منطقه متروپولیتن نیویورک هر چند این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. New Orleans, سیاتل, دیترویت و دیگر مراکز عمده — در علاوه بر این به شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی — نیز ضربه سخت شده توسط COVID-19. تهمت نیست نام هر شهر و یا مسیرهای خاص.

ادامه مطلب: coronavirus شروع به ضربه روستایی امریکا سخت در اینجا یک نقشه از شهرستان ها بیشتر تحت تاثیر قرار

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم گیری در مورد بسته شدن هوا و سفر راه آهن شد “بسیار بزرگ تصمیم گیری از نظر آینده کشور ما در راه است.”

“ما به کشور ما برگشت و ما باید برای شروع دوباره حرکت ما باید برای شروع به کار دوباره” او گفت:.

صنعت هواپیمایی شده است ضربه سخت اتفاق می افتند بحران بهداشت عمومی.

شرکت های هواپیمایی را کاهش هزاران پرواز در یک مسابقه کوچک برای دیدار با محقر تقاضا و برخی از مدیران مجبور به در نظر گرفتن احتمال گسترده تر shutdown از پروازها در ایالات متحده.

حامل را به انتظار عمیق تر به عنوان کاهش تقاضا می افتد بیشتر به دلیل نگرانی در مورد ویروس ها و اقدامات شدید مانند اقامت در خانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن.

فقط 146,348 مردم به اکران در ایالات متحده به فرودگاه در روز سه شنبه نزدیک به 93 درصد کاهش از یک سال قبل از آن با توجه به اداره امنیت حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>