مردم تشویق به عنوان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) می رسد روی صحنه در طول یک رویداد کمپین در Whittemore مرکز آرنا در فوریه 10 سال 2020 در دورهام, New Hampshire.

جو Raedle | گتی ایماژ

بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر در حال خانههای گلی خالی جمعه که دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار می توانید ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این سوال نیز از رئیس جمهور را داشته باشید.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., آگهی های نظر سنجی از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه او به عنوان دستاوردهای کشش در سراسر کشور. به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن دچار تزلزل میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صعود کرده است در نظر سنجی های ملی سوخت با صرف ده ها میلیون دلار از ثروت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک درهم و برهم انتقاد از بلومبرگ است 2015 نظرات که در دفاع از شهر خود را متوقف کند-و-frisk پلیس تمرین با کلیشه های نژادپرستانه گفت: unprompted که او را به جای چهره تاجر از سناتور ورمونت. وی با اشاره به ساندرز’ اختصاص داده شده به هواداران که سوخت یک شورشی چالش به وزیر امور خارجه سابق و سناتور هیلاری کلینتون در سال 2016.

“من می خواهم به جای اجرا در برابر بلومبرگ از برنی ساندرز” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “از آنجا که ساندرز اتحاد پیروان واقعی آیا شما او را می خواهم یا نه, آیا شما با او موافق است یا نه. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه او می گوید. اما او به دنبال. بلومبرگ فقط خرید راه خود را در.”

به عنوان دموکرات را در نظر بگیرید که به قرار داده تا در برابر تهمت در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی بسیاری از رای دهندگان می گویند که فکر می کردم بیشتر در مورد است که بهترین فرصت برای سرنگونی رئیس جمهور. NBC News نظرسنجی های خروج از نیوهمپشایر در یکشنبه یافت 62 درصد از دموکرات ها را به جای دیدن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 34 درصد ترجیح می دهند یک نامزد که موافق با آنها است.

تهمت نیز نگه داشته و چشم و نزدیک در این زمینه است. حامیان بایدن که اجرای یک کمپین برای توانایی های خود را به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواست به اوکراین بررسی معاون رئیس جمهور سابق و پسرش شکارچی زیرا او می ترسید رو بایدن در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای یک پروب شنبه در مرکز خانه تصمیم به استیضاح او در مجلس سنا تبرئه رئیس جمهور در هفته گذشته.

در همان زمان ساندرز’ رقبا از جمله بایدن باید مخالفت سناتور خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی که تحت فشار قرار دادند تا به صورت گسترده گسترش شبکه امنیت اجتماعی را در تلاش برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز مبارزه کرده است که خصوصیات گفتن حامیان در نیوهمپشایر در شب دوشنبه که او می تواند برنده این دلیل که “دستور کار ما صحبت می کند به درد این کار خانواده ها از این کشور است.”

این نه فقط تهمت است که با تمرکز بیشتر بر بلومبرگ به تازگی. ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., هر دو انتقاد حریف خود را در روزهای پایانی مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان مثال از خورنده نفوذ پول در سیاست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده و سپس حذف یک صدای جیر جیر شنبه خواستار بلومبرگ یک “کل نژادپرستانه” پس از 2015 نظر ظاهر. در اظهارات سابق شهردار نیویورک گفت: بسیاری از قاتلان و قربانیان قتل “مناسب یکی M. O. — شما فقط می تواند به شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 15 تا 25 [سال].”

بلومبرگ با انتشار بیانیه ای روز شنبه گفت: “این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاحات و برابری نژادی.” آن را بعد از صدور بیانیه دیگری از آفریقایی-آمریکایی رهبران مذهبی با او ملاقات روز شنبه که گفت: “هیچ یک از ما بر این باورند که مایک بلومبرگ یک نژادپرست است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im