رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که او “قطعا نظر” آوردن مایکل فلین یک جنایت کار محکوم است که در خدمت به عنوان برگ برنده اولین مشاور امنیت ملی را به دولت.

“من فکر می کنم او یک مرد خوب. من فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه را که آنها به او” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار در کاخ سفید که خواست اگر او ممکن است به ارمغان بیاورد فلین به برابر شده است.

“این چیزی است که هیچ کس از من پرسید اما شما به درخواست من برای اولین بار من قطعا آن را در نظر آره من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. آنها همه چیز ممکن است برای از بین بردن او و او هنوز نفس بسیار به شدت.”

فلین گناه التماس کرد در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. فلین جایگزین تیم حقوقی خود را در سال گذشته و در حال حاضر در تلاش برای خروج خود را از گناه استدلال او این است که قربانی سوء رفتار توسط دادستان.

فلین صدور حکم در انتظار نگه داشته به عنوان یک قاضی فدرال در واشنگتن دی سی منطقه دادگاه بررسی این پرونده است.

“ما می خواهم نگاه ناروا” گفت: وقتی پرسیده شد که چه موقعیت فلین ممکن است نگه دارید و اگر او به ارمغان آورد به دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ماه گذشته بود که او “به شدت با توجه به” دادن فلین “استراحت کامل.”

هنگامی که پنجشنبه خواسته اگر او برنامه ریزی شده به عفو فلین تهمت پیشنهاد کرد که او نمی خواهد نیاز به این دلیل که او انتظار می رود فلین خواهد بود تبرئه.

“من نه قاضی اما من یک نوع متفاوت از قدرت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد در مورد حفاظت از ایالات متحده سالمندان در طول coronavirus بحران است. “من نمی دانم که کسی را مجبور به استفاده از آن قدرت است. من فکر می کنم او را تبرئه من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را … من حدس می زنم ما به که شاید چند روز و یا شاید نه امیدوارم ما نمی خواهد که به دست آوردن وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال صحبت کردن در مورد فلین بارها و بارها پیش از آن در روز: او توییتی و ترجمه بیش از ده پست پنج شنبه صبح از فلین و کوبیدن FBI و آن مدیر سابق James Comey.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey در مارس 2017 و بعد گفت: NBC Lester هولت که روسیه پروب بود در ذهن خود را هنگامی که او تصمیم به خاتمه Comey. به عنوان یک نتیجه, سپس معاون دادستان کل راد Rosenstein منصوب سابق FBI مدیر رابرت مولر به عنوان یک مشاور ویژه برای نظارت بر این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن پست اشاره شده اسناد جدید که unsealed در فلین مورد یک شبه.

این مدارک شامل کپی از ایمیل های کهنه FBI agent پیتر Strzok و FBI, وکیل, لیزا صفحه, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص بارها و بارها در حملات خود علیه این سازمان است.

همچنین شامل در unsealed اسناد یک یادداشت دست نویس از نامشخص منبع بخشی از آن آمده است: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا او را وادار به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

در دفتر بیضی بعد پنج شنبه تهمت به خبرنگاران گفت که فلین شده بود “عذاب” با “پلیس کثیف” در اف بی آی است.

“آنها در تلاش بودند به زور او را به دروغ و ناروا” اضافه شده است.

فلین در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی برای کمتر از یک ماه قبل از استعفا در اواسط فوریه 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت که او خواسته فلین به استعفا به خاطر او نیست بگویید “حقایق” در مورد صحبت های او با آن-سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“من او را اخراج به دلیل آنچه که او گفت: به مایک پنس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود.

اما در روز پنج شنبه پنس گفت: او تکیه داده بود نسبت به این دیدگاه که فلین به حال عمدا گمراه او در مورد کسانی که مکالمات.

“من تمایل بیش از همیشه به این باور است که او — چه به او ابلاغ به من پشت در دوران انتقال پیشرو به ما افتتاح شد ناخواسته,” پنس گفت: در سفر خود به جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا “و این که او در تلاش برای بدجلوه دادن حقایق است.”

“اما تحقیقاتی دادستانی سوء استفاده که در حال حاضر در حال آمدن است به نور نیاز مردم برگزار می شود به حساب” پنس گفت. “و من می دانم که آنچه که او به من گفت. اما من در واقع بیشتر تمایل به باور او ناخواسته حذف حقایق هنگامی که ما در حال گفتگو در ژانویه 2017.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de