مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را ‘احتمال’ آزمایش coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را “به احتمال زیاد” آزمایش می شود برای coronavirus – دقیقه پس از او گفت که او نمی خواهد هر گونه اقدامات احتیاطی زیر تماس نزدیک در Mar-a-لاگو با یک برزیلی رسمی که مبتلا به این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در باغ گل رز پس از اعلام وقوع یک اورژانس ملی گفت که او هیچ علائم COVID-19 ویروس و تا به حال نشده است توصیه کاخ سفید پزشکان برای دریافت تست.

زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که اگر او بود که “خودخواه” با گرفتن تست شده – حتی زمانی که دیگر مقامات دولت توصیه خود انزوا پس از مواجهه با فرد آلوده – مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده “من نمی من می گویند رفتن به آزمایش می شود.”

پرسید: اگر او می خواهد دریافت, تست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “به احتمال زیاد آره. به احتمال زیاد. نیست به همین دلیل اما از آنجا که من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او آن را “نسبتا به زودی.”

“ما در حال کار بر روی است که ما در حال کار کردن یک برنامه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوایل این هفته بود که او “نگران نیست” در مورد قرار گرفتن در معرض به برزیل دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten بود که در Mar-a-لاگو بیش از آخر هفته به عنوان بخشی از یک هیئت از مقامات کشور از جمله رئیس جمهور Jair Bolsonaro. Mar-a-لاگو مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا رفت و آمد مکرر.

برزیل بعد نشان داد که Wajngarten تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کاخ سفید در آن زمان گفت که تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر ایالات متحده در پاسخ به این ویروس و همچنین در Mar-a-لاگو آیا نیاز به آزمایش می شود.

Bolsonaro را دریافت تست با این حال. او اعلام کرد صبح روز جمعه است که او تا به حال آزمایش منفی برای ویروس.

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به احتمال زیاد نیز آزمایش او گفت که “هیچ” او را به اقدامات احتیاطی.

“هیچ نشانه ای از آنچه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تا به حال یک جلسه با رئیس جمهور برزیل Bolsonaro.”

“همانطور که می دانید او آزمایش منفی معنی هیچ مشکلی در این صبح و ما از این کلمه بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “از آنجا که ما شام با او نشسته بودیم کنار یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان است.”

یکی دیگر خبرنگار اشاره کرد که دیگر سیاستمداران ایالات متحده آمریکا تا به حال تصمیم به خود قرنطینه پس از یادگیری از تماس خود را با افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من نمی دانم که من تا به حال قرار گرفتن در معرض” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “اما من لازم نیست که هر یک از این علائم است. و ما یک کاخ سفید دکتر و من باید بگویم از خانه پزشکان, رک و پوست کنده – و من از آنها خواست که همین سوال و گفتند: شما اصلا هیچ نشانه ای ندارند.'”

جمهوری خواه سنسور. ریک اسکات از فلوریدا و لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در اظهارات روز شنبه که آنها تا به حال شده است در نزدیکی به Wajngarten بیش از آخر هفته. هر دو از کسانی که قانونگذاران گفت که آنها را قرنطینه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در شنبه Wajngarten مشترک یک عکس در Instagram صفحه خود را ایستاده به طور مستقیم در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن و در نزدیکی پنس در مزین اتاق. برزیل مطبوعات aide است با پوشیدن یک کلاه مزین با عبارت “را به برزیل بزرگ دوباره” ریف در مغلوب ساختن پیشی جستن شعار.

عکس نشان دادن یک برزیلی رسمی دولت (r) نما به صورت یک عکس در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در Mar-A-لاگو دارای آزمایش مثبت برای 2019 رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>