مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او گفت: پنس به تماس فرمانداران که نیست ‘سپاسگزار” از کاخ سفید coronavirus تلاش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی اخبار کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.

کریس Kleponis | بلومبرگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس نه برای رسیدن به فرمانداران که نیست “سپاسگزار” از تلاشهای دولت خود به سرعت گسترش coronavirus در کشورهای خود را.

“اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کسانی که رهبران دولت.

“من فکر می کنم آنها باید سپاسگزار. چون شما می دانید چه ؟ هنگامی که آنها سپاسگزار به نظر من آنها سپاسگزار به ارتش و سپاه [از مهندسین] آنها سپاسگزار به FEMA. این درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

رئیس جمهور با اشاره واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer هر دو حزب دموکرات که بحرانی شده است, کاخ سفید از اقدامات برای مبارزه با کشنده بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پنس “تماس همه فرمانداران. و من به او بگویید من یک نوع متفاوت از فرد و میگویم ” مایک همین حالا تماس بگیرید و فرماندار واشنگتن است. شما در حال اتلاف وقت خود را با او.”

“همین حالا تماس بگیرید در میشیگان. آن هیچ فرقی نمی کند چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئيس جمهور در سخنان آمد و در مدت کوتاهی پس از تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده در صدر 100,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. سازمان بهداشت جهانی هشدار داد این هفته است که این بیماری همه گیر است که تسریع در سراسر جهان است.

رهبران سیاسی در هر سطح از دولت گرفته اند شدید مراحل را به سرعت انتقال ویروس است. تعداد فزاینده ای از کشورها از جمله واشنگتن و میشیگان دستور داده اند که ساکنان خانه بمانند و باید به طور موقت به مدارس بسته و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

در سطح فدرال خانه گذشت یک 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه در نظر گرفته شده برای بلانت ویرانگر اقتصادی تاثیر این ویروس و مهار اقدامات در حال تحمیل شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه – بزرگترین بسته امداد در تاریخ ایالات متحده – در اوایل جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او به “انجام یک کار بزرگ برای دولت واشنگتن” و “گرفته شده چنین مراقبت از میشیگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف Inslee به عنوان “شکست خورده نامزد انتخابات ریاست جمهوری” است که “به طور مداوم غوغای من حدس می زنم و شکایت می تواند یک راه خوب گفتن آن است.”

“میشیگان همه او است — او هیچ ایده چه چیزی در جریان است و همه او می کند این است که می گویند “من آن را دولت فدرال تقصیر'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او در تقابل کسانی که فرمانداران با نیویورک اندرو کومو و فیل مورفی از نیوجرسی. “من فکر می کنم اگر شما بخواهید فرماندار مورفی از نیوجرسی که ما چگونه در حال انجام من فکر می کنم او می خواهم می گویند بزرگ’.'”

“فرماندار کومو واقعا گفت: ما واقعا انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست های اضافی برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور اظهارات.

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>