مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به صحبت مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک که پیش بینی V شکل بازیابی پس از coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در گفتگو با مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در روز جمعه و در مورد Covid-19 همه گیر و دولت از اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت طبخ معتقد است اقتصاد را به شکل v بازیابی که در آن یک رکود همسان است به همان اندازه بزرگ شکوفایی پس از وقوع.

یک سخنگوی اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. در گذشته اپل را نادیده گرفته است ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که در مورد شرکت و یا مکالمات خصوصی با طبخ.

Coronavirus اتحاد لرزاند بازار برای اکثر سال به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با عواقب اقتصادی. این ویروس بیمار بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

سهام اپل شروع به نزول در ماه فوریه زمانی که این شرکت هشدار داد که انتظار ندارد به دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد با استناد به کاهش تولید و تضعیف تقاضا در چین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

سهام و سپس حفره حفره دوباره در اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از یک بازار گسترده فروش و پس از Nikkei Asian Review گزارش داد که این شرکت در نظر گرفته و به تأخیر انداختن آن سالانه آیفون راه اندازی توسط ماه. اپل اعلام کرد, جدیدترین, ارزان تر مدل آی فون, آی فون SE در 15 آوریل. این شرکت به دست آورده است برخی از این قطره در ماه آوریل است. از بهمن ماه ارزش سهام اپل به پایین نزدیک به 4.5%.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>