مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است گسترش coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل به اوایل تابستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که دولت او ممکن است خود را گسترش دهد ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل تا زمانی که در اوایل تابستان و یا بعد.

“ما ممکن است و ما ممکن است فراتر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری وقتی پرسیده شد که اگر دستورالعمل های فدرال نیاز به تمدید شود حداقل تا شروع تابستان.

“ما در حال رفتن به به ببینید که در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم مردم در حال رفتن به می دانم که فقط از حس مشترک. در برخی از نقطه ما نمی خواهد که برای انجام این کار است. اما تا زمانی که ما احساس امن ما قصد داریم به گسترش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک روز پس از چندین کاخ سفید اذعان کرد که ایالات متحده به احتمال زیاد هنوز هم توان برخورد با کشنده coronavirus توسط پاییز و زمستان که فصل آنفولانزا لگد کردن.

این دستورالعمل های فدرال که برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده در اواسط ماه مارس و در حال حاضر تمدید شده است یک بار راه اندازی شد به پایان رسید در پایان ماه آوریل است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست های اضافی برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور اظهارات.

در حالی که کاخ سفید دستورالعمل هستند و نه از نظر قانونی الزام آور متحده – که بسیاری از آنها اجرا اجتماعی خود را فاصله گرفتن قوانین – آنها توصیه محدودیت های شدید در رفتارهای عادی مانند غذا خوردن در رستوران ها و معاشرت در گروه.

خبری که فدرال هدایت ممکن است تمدید دوباره می آید به عنوان تهمت و رهبران دولت به شدت بیشتر نگاه به آینده به “بازگشایی” اقتصاد است که ویران coronavirus و خشن اقدامات انجام شده برای مهار آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او می خواست برای دیدن “بسته بندی کلیساها” در عید پاک یکشنبه – نظر بود که ملاقات با موجی از انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان.

در آوریل 16, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شده یک لیست جدید از توصیه های در مورد چگونه رهبران دولت می تواند آغاز روند بازگشایی اقتصاد خود را.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه گفت که 16 متحده را منتشر کرده اند “رسمی بازگشایی برنامه” به آسانسور خود را coronavirus محدودیت.

ویلیام برایان رسمی با علم و تکنولوژی بخش از وزارت امنیت داخلی نیز گفت: در این جلسه که یافته های اخیر نشان می دهد افزایش قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما و رطوبت را یک “اثر قوی” در کشتن ویروس.

“این ویروس در حال مرگ است در یک مقدار سریع تر سرعت فقط از قرار گرفتن در معرض دماهای بالاتر و فقط از قرار گرفتن در معرض رطوبت” برایان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>