مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید شیوع کروناویروس است ‘همه تحت کنترل’ و ‘بسیار مشکل کوچک’ در ما

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد ایالات متحده – مکزیک – کانادا, توافق, شناخته شده به عنوان USMCA طی بازدید دانا گنجانیده شده خودرو فروشنده تولید در وارن میشیگان, ژانویه 30 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ایالات متحده مشغول به کار بود از نزدیک با چین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که به کشته شدن حداقل 171 نفر پیش بینی “بسیار خوب پایان” برای ایالات متحده است.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با چین و کشورهای دیگر و ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک پایان خوب برای ما است که من می توانم به شما اطمینان دهم” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در حالی که بازدید از محور قطعات تولیدی کارخانه به صورت خودکار تامین کننده دانا در, Warren, Mich., در حومه دیترویت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات ایالات متحده بر این باورند “ما از آن همه تحت کنترل” و اضافه کرد که آن را “بسیار مشکل کوچک در این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند ساعت پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید کرد انتقال این ویروس در ایالات متحده در سازمان بهداشت جهانی نیز اعلام سریع-گسترش شیوع جهانی بهداشت اورژانس زودتر پنج شنبه.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>