مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus بیمارستان کشتی USNS راحتی ترک شهر نیویورک

یک افسر NYPD است که در تصویر به عنوان USNS راحتی کشیده به یک اسکله در منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن قصبه شهر نیویورک, مارس 30 سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: USNS راحتی کشتی بیمارستانی اعزام به ارائه پشتیبانی اضطراری برای بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران مبارزه با کروناویروس را ترک جایگاه خود در شهر نیویورک به “آماده برای ماموریت بعدی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و به دنبال یک جلسه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که با تمرکز بر تست. کومو و تهمت هم گفت: پس از این جلسه که آنها توافق کردند که به “کار با هم” به نیویورک نرخ Covid-19 تست به 40,000 آزمون در روز است.

“من خواسته ام اندرو اگر ما می تواند به راحتی بازگشت به پایگاه خود را در ویرجینیا به طوری که ما می تواند آن را برای مکان های دیگر و او گفت: ما قادر خواهد بود به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نشست خبری.

یک بیانیه شمالی دستور پنتاگون منجر به Covid-19 عملیات در ایالات متحده مشخص شده است که ماموریت بعدی برای کشتی خواهد بود در جهت FEMA.

“ما مفتخریم که کار فوق العاده ای از خدمه USNS راحتی در مقابله با COVID-19 در نیویورک است. ما کار خواهد کرد با FEMA به عنوان آنها ارزیابی الزامات مورد نیاز برای آسایش و بالای آن حدت پزشکی قابلیت و – از همه مهمتر – متعهد و پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان خدمات پزشکی که آماده برای مقابله با ویروس” نوشت: نیروی دریایی سرهنگ Cmdr. مایک هتفیلد استقرار و NORTHCOM سخنگوی, در بیانیه ای.

مدت کوتاهی پس از ورود به آن خانه در بندر نورفولک ویرجینیا نظامی شناور نجات و تنظیم شد برای دریافت coronavirus بیماران نصف آن 1,000-ظرفیت تخت.

به عنوان جمعه و 71 از USNS راحتی 500 تخت اشغال شد.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم بیماران در کشتی نشان داد که شهر نیویورک شفا بود.
“آنها به آن نیاز نیست که یک چیز خوب است. که مانند یک چیز خوب است. من فکر می کنم که نشان می دهد که نیویورک پیشرفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیشتر بخوانید: نزدیک به 90 درصد از نیروی دریایی ایالات متحده کشتی بیمارستانی در نیویورک خالی میان مبارزه با کروناویروس

پنتاگون مستقر USNS راحتی به شهر نیویورک و USNS Mercy به لس آنجلس برای کمک به با موجی coronavirus موارد است.

رگ های دوقلو که از تبدیل درشت نفتکش به 1,000-تخت شناور اثر ورزش تقریبا سه زمین فوتبال و 10 داستان بالا آنها را مسلم بزرگترین بیمارستان کشتی در جهان است. هر دو کشتی را کنار پورت را بر روی بیماران در دریا و همچنین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع هلیکوپتر برای حمل و نقل هوایی.

این کشتی آنقدر عظیم هر یک خواهد بود معادل چهارم-بزرگترین بیمارستان در ایالات متحده است.
این کشتی مجهز به 12 اتاق عمل یک بانک خون آزمایشگاه پزشکی یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه و یک اسکنر CT. هر کدام از این 15 بیمار در بخش 80 تخت ICU و 10 دستگاه آسانسور برای انتقال بیماران بین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

Coronavirus که سرچشمه در نزدیکی شهر ووهان در چین هوبئی آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن حداقل 171,810 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

آمریکا تایید کرده است عفونت بیشتر و مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیش از هر ملت دیگر: بیش از 788,900 ایالات متحده موارد و حداقل 42,485 مرگ تایید شده است با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>