مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کسب و کار می تواند بازگشایی — به زودی — در حالی که مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دوشنبه که او می خواهد به اصرار کسب و کار برای بازگشایی — زودتر و نه بعد — در حالی که دولت با این نسخهها کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در برخی از نقطه ما در حال رفتن به کشور ما و از آن خواهد شد نسبتا به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شب در نشست خبری در سریع گسترش ویروس.

پرسید که آیا “به زودی” می تواند یک ماده از هفته ها یا ماه ها مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من به دنبال نه در ماه.”

روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید آمد که مقامات ایالات متحده در هر سطح از دولت درهم برای مهار گسترش coronavirus با اجرای سخت گیرانه اقدامات اضطراری که تهدید به فلج کردن اقتصاد است.

برخی از مقامات دولت باید رنگ دلخراش پرتره از گسترش COVID-19 در ایالات متحده “نقاط داغ” —به خصوص در شهر نیویورک است. دبورا Birx عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: در این جلسه که داده ها نشان می دهد نیویورک مترو منطقه یک “حمله نرخ” پنج برابر بیشتر از دیگر مناطق کشور است.

Birx نمی خواهد به طور مستقیم می گویند اگر او تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرد قصد دارد به “بازگشایی این کشور” هنگامی که از او خواسته شده بود توسط یک خبرنگار. “ما همه از قطعات داده ها در حال حاضر … من هرگز گمان در داده ها. من باید برای دیدن این اطلاعات به واقعا آن را درک کنیم” Birx گفت.

اما برگ برنده داشت که “ما می توانیم انجام دو چیز را در یک زمان.” او پیشنهاد کرد که برخی از ایالت ها مانند نبراسکا با تعداد کم از تایید coronavirus موارد ممکن است قادر به کاهش محدودیت های خود را با سرعت بیشتری.

رئیس جمهور همچنین به نظر می رسید سعی کنید به بازی کردن تهدید ویروس که روز دوشنبه در صدر 43,000 موارد و بیش از 500 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

او گفت دولت او انجام داده است “واقعا خوب” در دست زدن به شیوع و اشاره کرد که چیزهای دیگر مانند آنفولانزا و تصادفات تولید بالاتر از نرخ مرگ و میر در هر سال بدون انحراف جامعه است.

“شما نگاهی به حوادث خودرو که به مراتب بیشتر از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این به آن معنا نیست که ما در حال صحبت کردن در مورد گفتن مردم به درایو ماشین.”

نگرانی در مورد تاثیر این ویروس و عواقب ناشی از اقدامات افراطی در حال اجرا برای مبارزه با آن — فرستاده اند سهام به شدت کاهش بیش از ماه گذشته است. میانگین صنعتی داو جونز به عنوان مثال بسته دوشنبه در پایین ترین سطح خود از نوامبر سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد.

برخی از رهبران دولت مجبور غیرضروری کسب و کار را تعطیل ممنوع اجتماعات بزرگ و دستور داد ساکنان به ماندن در خانه های خود. کاخ سفید با صدور یک لیست از دستورالعمل در اوایل این ماه برای آمریکایی ها به دنبال برای 15 روز که تماس مردم به شدت به حد طبیعی خود را از رفتارهای وقتی که می آید برای بیرون غذا خوردن, خرید و معاشرت.

در شب یکشنبه تهمت توییتی در همه کلاه است که “در پایان 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

این نسخه در کاخ سفید دستورالعمل به منظور ترویج به اصطلاح اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های است که می تواند سرعت و یا جلوگیری از انتقال بیماری — اما به احتمال زیاد به عواقب وخیم برای بازارهای کارفرمایان و کارگران است.

“ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پايه بلند كن بادي.

خود رئیس جمهور امپراتوری کسب و کار نیز می ایستد به رنج می برند از این ویروس به عنوان: Mar-a-لاگو تهمت را oceanside رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا., به طور موقت توقیف درهای خود را در اوج فصل آن از coronavirus نگرانی.

قانونگذاران در کاپیتول هیل گذشت چندین صورتحساب ارائه بودجه اضطراری برای مبارزه با گسترش این بیماری و نرم کردن ضربه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار. اما بزرگترین بسته محرک است که انتظار می رود به هزینه بیش از $1 تریلیون دلار رسید موانع در کنگره به جمهوری خواهان و دموکرات ها قفل شاخ بیش از آنچه که باید گنجانده شود.

که عظیم بودجه لایحه دوباره موفق کلیدی رویه رای گیری در سنا در روز دوشنبه.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: حزبی خواهد پرده از 2.5 تریلیون دلار به علاوه قانونی بسته است که شامل پرداخت های مستقیم به افراد از $1500 تا 7500 دلار برای یک خانواده پنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>