پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در شیوع کروناویروس, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

با بسیاری از کشورهای بازگشایی برای کسب و کار جدی در مورد برآورد پتانسیل گسترش Covid-19 در ایالات متحده در حال ظهور است. سابق FDA رئیس دکتر اسکات Gottlieb گفت: ایالات متحده را ببینید افزایش Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در ماه مه به عنوان محدودیت های کسب و کار در سراسر کشور از میان برداشته شوند. “ما نمی دانیم که چقدر اما آنها در حال رفتن به پایین” گوتلیب گفت.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 254,430
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 70,115

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8 pm: United Airlines خدمات اتحادیه کارگران شکایت بیش از برنامه کاهش

یک United Airlines هواپیما نشسته روی آسفالته در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

چمدان گرداننده’ union است که نشان دهنده شرکت هواپیمایی متحد شکایت کرد شرکت هواپیمایی بیش از برنامه کاهش این ادعا را نقض شرایط میلیاردها فدرال coronavirus کمک.

حداقل دو سناتور ایالات متحده آمریکا با انتقاد از شرکت های هواپیمایی برای برش کارگران ساعت پس از دریافت فدرال coronavirus کمک.

“این کمک های ارائه شده به هوایی در مراقبت عمل شد مشروط بر حفاظت هواپیمایی کارگران از اخراج و furloughs,” سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) گفت: CNBC در بیانیه ای. “دولت نیاز به مطمئن شوید که شرکت های هواپیمایی با استفاده از حقوق و دستمزد حمایت از بودجه به عنوان در نظر گرفته شده و نه به قطع کارگران ساعت و منافع است.” —لسلی Josephs

7:30 pm: ایالات متحده بیمارستان ها در حال از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز در میان Covid-19 همه گیر

پزشکی کارگران با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن یک “متشکرم” ثبت نام در خارج از بیمارستان کوه سینا در میان coronavirus همه گیر در 3 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

ایالات متحده در بیمارستان ها دیده می شود درآمد flatline در طول همه گیر پس از آنها تا به حال به تاخیر غیر اضطراری پزشکی در بهار. برآورد محافظه کار نشان می دهد که بیمارستان در ایالات متحده در حال از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار در هر روز مطابق با راهنمایی.

با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان بیمارستان در حال خونریزی بیش از 50 میلیارد دلار در هر ماه. سهام خصوصی سرمایه گذار و سیاست های عمومی استاد Meghan فیتزجرالد, تخمین از طریق تحقیقات خود که آن را در مورد $1 به $1.2 میلیارد دلار در هر روز است. “بسیاری از این روش بودند لازم پزشکی و — بله — سودآور را قادر می سازد این نهاد برای خدمت به همه بیماران,” او گفت:. —کریستینا فار

6:58 pm: رئیس جمهور تهمت تورهای تنفسی تسهیلات بدون پوشیدن ماسک محافظ که کارگران ملزم به پوشیدن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک محافظ ماسک صورت که به او نشان داده شده توسط شرکت Honeywell معاون رئیس جمهور از زنجیره تامین یکپارچه تونی استالینگس به عنوان او به تماشای کارگران در خط مونتاژ با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در حالی که تور Honeywell امکانات ساخت ماسک برای بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در شهر فینیکس, آریزونا, مه 5 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

او اما نمی پوشیدن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست را در یک ماسک برای تور آریزونا کارخانه است که باعث می شود N95 ماسک ماسک برای دولت coronavirus پاسخ و که در آن کارگران به یاد نشانه آن است که آنها نیاز به پوشیدن محافظ صورت پوشش در طول تغییرات خود را.

کاخ سفید گفت: مسئولان در کارخانه اپراتور Honeywell گفت: آنها که تهمت و دیگر مهمانان را به پوشیدن ماسک در طول تور خود را سه شنبه ققنوس تسهیلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن که پیش از آن گفت که پوشیدن ماسک اگر آنها مورد نیاز بود راه می رفت در سراسر کف کارخانه به عنوان ترانه “زندگی کن و بگذار بمیرد” پخش شده از بلندگو.

او بعدها با ارائه یک هدیه و یک N95 ماسک های نصب شده بر روی یک پلاک. —دن منگان

6 pm: تگزاس اجازه می دهد تا مو و ناخن سالن برای بازگشایی, جمعه, ورزشگاه, به دنبال

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد که ارتش آمریکا سپاه مهندسین و دولت در حال دادن 250 تخت بیمارستان صحرایی در کی بیلی Hutchison, مرکز همایش در مرکز شهر دالاس در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالت تگزاس کنگره در Austin, یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.

تام فاکس | گتی ایماژ

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد که دولت مو و ناخن سالن باربر مغازه ها و سالن های برنزه خواهد شد مجاز به بازگشایی شروع این جمعه در حالی که پیوستن به سلامت دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت است. او گفت که مشتریان در این کسب و کار باید حفظ شش فوت فاصله و مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت در میان دیگر تغییرات برنامه های دولت برای مندرج است.

ابوت گفت که در 18 مه ورزشگاه نیز مجاز به بازگشایی در 25 درصد اشغال به عنوان طولانی به عنوان دوش و رختکن باقی می ماند بسته شده است. او گفت که تجهیزات نیاز به بررسی شود و پس از هر استفاده و ورزشگاه را برانگیخت مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن دستکش و هر گونه تجهیزات خارج باید مقادیر قبل و بعد از ورود. تگزاس و فرماندار قبلا مجاز برخی از کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی و سینما برای بازگشایی در روز جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ شود 25 درصد ظرفیت به عنوان بخشی از دولت در فاز یک طرح برنامه ریزی. —نوح Higgins-دان

5:35 pm: پارک و کروز تعطیل هزینه دیزنی 1 میلیارد دلار

بسته شدن پارک های, کشتی و دیزنی-فروشگاه مارک هزینه دیزنی در حدود 1 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم این شرکت گفت. پارک تجارب و مصرف کننده محصولات بخش شامل تمام دیزنی پارک به عنوان به خوبی به عنوان آن خطوط کروز, هتل ها و کالا. در مالی سه ماهه دوم منتهی به مارس 28, دیزنی, گزارش 10% کاهش در این بخش با درآمد کاهش به $5.54 میلیارد دلار است. —سارا Whitten

5:18 pm: دیزنی لند شانگهای خواهد بازگشایی on May 11

گردشگران در دیزنی شهر در مه 05, 2020 در شانگهای چین است.

هو Chengwei | گتی ایماژ

دیزنی لند شانگهای خواهد بازگشایی درهای خود را در آوریل 11. آن بسته شده پس از 25 ژانویه با توجه به جهانی Covid-19 شیوع.

در حال حاضر باز در شانگهای مرکز خرید Disneytown مایل ستاره پارک و هتل دیزنی لند. این شرکت را یک رویکرد مرحله به مرحله در بازگشایی این پارک است. آن را به محدود کردن حضور و غیاب, اجرای جدید اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و ادغام بیشتر بهداشت ایستگاه در سراسر پارک. آن است که در حال حاضر مشخص نیست که بقیه دیزنی پارک تفریحی کروز, کشتی و دیزنی-فروشگاه مارک قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است. —سارا Whitten

5 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus ‘ایتالیا’ به صورت آبی متحده ناعادلانه به جمهوری خواهان

با استفاده از بودجه فدرال برای کمک به کشورهای بازیابی از coronavirus ناعادلانه است که به جمهوری خواهان گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “از آنجا که همه کشورهای که نیاز به کمک دارید — آنها در حال اجرا توسط دموکرات ها در هر مورد است.”

در مصاحبه ای با نیویورک پست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در ایلینوی نیویورک و کالیفرنیا نمونه هایی از کشورهای با “فوق العاده ای بدهی” در حالی که در فلوریدا و تگزاس هستند و هر دو “انجام کار خارق العاده” و میانه است “فوق العاده — بسیار کمی بدهی.”

به عنوان کنگره آماده به چکش یک چهارم coronavirus بسته کمک و فرمانداران در هر دو طرف سر و صدا برای بیشتر بودجه این سوال که چه چیزی مورد نیاز قرار داده خواهد شد اضافی پول فدرال برای کشورهای در حال ظهور به عنوان یک کلید خط گسل.

در روز سه شنبه تهمت توییتی که “پناهگاه شهرستانها, حقوق و دستمزد, مالیات و شاید سود سرمایه مالیات باید بر روی میز قرار داده.” —کریستینا Wilkie

4:35 pm: بیشتر اورنج کانتی سواحل برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی پس از توقیف موقت فرماندار می گوید

نجات غریق گشت خالی در مقابل هانتینگتون بیچ اسکله در 3 مه سال 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.

مایکل Heiman | گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که شهر هانتینگتون بیچ, دانا پوینت و مهر و موم ساحل مجاز به شروع مرحله به مرحله بازگشایی خود را در سواحل بعد از شهرستانها ارائه برنامه اجازه می دهد تا امن دسترسی عمومی به beachgoers.

این برنامه شامل طیف وسیعی از اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و فعال کردن امن فیزیکی فاصله در ساحل, با توجه به آزادی مطبوعات از کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان.

Newsom گفت که او اجازه می دهد لاگونا و سن کلمنت سواحل به بازگشایی در روز دوشنبه.Newsom دستور سواحل در اورنج کانتی به روز پنج شنبه پس از جمعیت مردم جمع در دولت سواحل بیش از آخر هفته. Newsom گفت: سواحل جنوب کالیفرنیا از جمله کسانی که در نارنجی لس آنجلس و سن دیگو شهرستان را مطرح زنگ, زنگ, گفت beachgoers شکست خورده اند به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل. مقامات در اورنج کانتی انتقاد Newsom را اما به صورت ناعادلانه هدف قرار دادن شهرستان است. —

ساعت 4: سهام افزایش برای دومین روز با داو تا 100 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد بازگشایی

3:40 pm: Airbnb به اخراج نزدیک به 1,900 مردم

مارتین اداره | گتی ایماژ

Airbnb روز سه شنبه اعلام کرد اخراج از 1,900 کارکنان که نشان دهنده حدود 25 درصد از کارکنان این شرکت.

قبل از کاهش شرکت کرده بود 7,500 کارکنان با توجه به یادداشت منتشر شده توسط مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky.

همراه با کاهش Airbnb را توقف پروژه های مرتبط با حمل و نقل و هتل ها و لوکس باقی می ماند Chesky نوشت. —سالوادور رودریگز

3:19 pm: کاخ سفید می تواند فاز از coronavirus نیروی کار در اوایل ماه ژوئن

کاخ سفید coronavirus نیروی کار به زودی می تواند تاریخچه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که مسئول نظارت بر نیروی کار تایید شده در نشست با خبرنگاران که دولت با توجه به توقف تدریجی این گروه احتمالا به زودی به عنوان اوایل ماه ژوئن

آهسته فاز را شامل انتقال کشور Covid-19 پاسخ به دیگر آژانس های فدرال و همزمان با کاهش مستند محدودیت در چندین متحده است.

پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci شده بود و ستاره ها از نیروی کار را نزدیک به روزانه جلسات مطبوعاتی اما در حال حاضر نقل مکان کرد و تا حدودی از کانون توجه است. در دوربین جلسات نیست برگزار شده است از ماه آوریل 24. جزئیات بیشتر در مورد امکان انتقال از CNBC Kayla Tausche و کوین Breuninger. —سارا سالیناس والری بلوک

3:11 pm: در اینجا این است که چگونه بسیاری از ما این است که مجموعه ای به بازگشایی

بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال شل شدن مستند محدودیت و کاهش مجبور کسب و کار تعطیلی یک روند بسیاری در وال استریت را به عنوان یک نشانه آن است که بدترین اقتصادی عقب نشینی است.

نمودار بالا نشان می دهد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها به زودی Covid-19 محدودیت های بلند. برخی از ایالت ها مانند نیویورک و کالیفرنیا پیشنهاد کرده اند آنها ممکن است بازگشایی برخی از کسب و کار به زودی اما بدون قطعی بیانیه در زمانی که رخ خواهد داد.

حرکت به سمت راه اندازی مجدد بازرگانی را افزایش سهام پس از یک خشونت مارس. S&P 500 است تا بیش از 30 درصد از آن در مارس کم است. قیمت نفت حل و فصل تا 20 درصد و در حدود دو برابر در پنج روز گذشته. —توماس فرانک

1:59 pm: Cuomo سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از پارتیزان نظرات

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, D-n. y. سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رئیس جمهور گفت: در New York Post مصاحبه که آن را “ناعادلانه” برای حمله به “نجات” آمریکا سخت ترین ضربه Covid-19 ادعا آنها “اجرا شده توسط دموکرات ها در هر مورد است.”

کومو گفت: در نیویورک و دیگر دموکرات به رهبری ایالات متحده پرداخت می شود بیشتر در فدرال مالیات از آنها دریافت کرده ام و به شدت به انتقاد از آنچه او به نام شعارهای حزبی که از مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در زمان بحران.

“این coronavirus را انتخاب نمی دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. آن doesn’t kill دموکرات ها و یا جمهوری خواهان آن جان آمریکایی” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. —کوین Breuninger

1:55 pm: محققان می گویند این ویروس جهش یافته و به نظر می رسد بیشتر مسری

Coronavirus جهش یافته است و این سویه جدید گسترش در سراسر ایالات متحده و دیگر نقاط جهان به نظر می رسد حتی بیشتر مسری با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده توسط دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

لس آلاموس محققان قادر به تجزیه و تحلیل هزاران نفر از coronavirus توالی های جمع آوری شده توسط ابتکار جهانی برای به اشتراک گذاری همه آنفلوانزا است. آنها گفت: سویه جدید شروع به گسترش در اروپا در اوایل فوریه قبل از مهاجرت به دیگر نقاط جهان تبدیل شدن به فرم غالب این ویروس در سراسر جهان در پایان ماه مارس.

اگر ویروس نمی فروکش در تابستان مانند آنفلوآنزای فصلی می تواند جهش بیشتر و به طور بالقوه محدود اثربخشی واکسن در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط دانشمندان در سراسر جهان محققان هشدار داد. —برکلی لاولیس جونیور

1:36 pm: پنج کشور اروپایی هنوز هم با دیدن قطره در تعداد موارد جدید

بسیاری از کشورهای اروپایی گزارش کاهش روزانه تعداد Covid-19 موارد, اما, انگلستان, سوئد, لهستان, رومانی و بلغارستان هستند شاهد کاهش CNBC هالی Ellyatt گزارش.

تعداد موارد جدید در حال افزایش بود در بلغارستان و در چهار دیگر کشورها وجود دارد “هیچ تغییر قابل توجهی” در یک کلید اندازه گیری فراوانی فعال coronavirus موارد در جامعه با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری بیماری (ECDC).

سوئد قابل توجه نیست اعمال کامل مستند اما تشویق مردم به کار از خانه و محدود کردن تماس با گروه های آسیب پذیر. سوئد تایید کرده است 23,216 موارد و 2,854 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —کریس Eudaily

1:07 pm: رئیس جمهور تهمت می گوید او را به پوشیدن ماسک در تور کارخانه در صورت نیاز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای هفته ها حاضر به پوشیدن ماسک به عنوان یک کوروناویروس با وجود احتیاط فدرال ارشاد اصرار آمریکایی ها برای انجام این کار ممکن است پوشیدن یک در طول یک سفر به یک ماسک-تولید کارخانه ای در آریزونا — اما تنها اگر او نیاز به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تور Honeywell تسهیلات در ققنوس است که در ساخت N95 ماسک برای دولت فدرال است.
“من فکر می کنم این یک نقاب تاسیسات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “اگر آن را یک نقاب مرکز من” پوشیدن ماسک, او گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مشتعل یک دیوانگی در هفته گذشته با پوشیدن ماسک در کلینیک مایو که نیاز به ماسک برای تمام بازدید کنندگان و بیماران و کارکنان. پنس عینک ماسک دو روز بعد در یک تور از یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا است. —دن منگان

12:52 pm: در اینجا چیزی است که انتظار می رود به عنوان Nordstrom می شود مجموعه ای برای بازگشایی فروشگاه

پیاده عبور در مقابل یک Nordstrom, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک در مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

Nordstrom در حال آماده سازی برای بازگشایی آن فروشگاه در میان coronavirus بیماری همه گیر. آن مکان در سراسر این کشور شده اند به طور موقت تعطیل از مارس 17.

خرده فروش تعدادی از اقدامات پیشگیرانه از آن خواهد شد در نظر گرفتن از جمله اضافه کردن پلکسی گلاس تقسیم در ثبت پول نقد برای محافظت از کارگران توزیع ماسک به بازدید کنندگان ترک برخی از رستوران ها بسته و محدود کردن خدمات مانند تغییرات.

Nordstrom گفت: از آن خواهد شد باز کردن فروشگاه خود را در مراحل. هنوز معلوم نیست دقیقا که مغازه ها باز خواهد شد و در آن باز می گردد. خرده فروش در نظر دارد به دنبال آن است که میسی گذاشته در هفته گذشته آن را به عنوان آماده برای باز کردن 68 مکان های دوشنبه است. —توماس لورن

12:33 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: دکتر Fauci مسدود شده بود از شهادت در Covid-19 شنوایی “به این دلیل که خانه یک تنظیم’

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci, flanked توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 22, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید متوقف Dr. Anthony Fauci از شهادت در یک خانه شنوایی در ایالات متحده coronavirus پاسخ به دلیل دموکراتیک برگزار شد اتاق پر است از “متنفر” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور توضیح است که نشان می دهد انگیزه های سیاسی پشت مسدود کردن کلید سلامت رسمی از ظاهر چهارشنبه در تضاد یکی کاخ سفید ارائه شده در جمعه. سخنگوی دولت جاد دیر گفت: این امر می تواند “ضد تولیدی” برای مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به شهادت در حالی که او با این نسخهها کار در دولت همه گیر پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک دلیل متفاوت سه شنبه ،

“از آنجا که خانه یک مجموعه” او به خبرنگاران گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا کاخ سفید مسدود Fauci از ظاهر چهارشنبه. “خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم. آنها هر تهمت hater در این کمیته همان چیزهای قدیمی است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر تناقض میان آن توضیح و یکی از برگ برنده مشخص شده است. —یعقوب Pramuk

12:19 pm: ایتالیا برگه کمترین تعداد در روز موارد جدید برای دو ماه گذشته

مسافران ظهور از سن جیووانی ایستگاه مترو در رم ایتالیا در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

بلومبرگ

ایتالیا گزارش 236 مرگ و میر بیشتر از Covid-19 افزایش بیش از روز قبل و 1,075 موارد جدید است که کمترین روزانه تعداد برای دو ماه گذشته با توجه به انتخاب.

این کشور دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از coronavirus در جهان با مجموع 29,315 مرده عمران سازمان حفاظت گفت. —کریس Eudaily

11:51 am: Dow تا 400 امتیاز به عنوان سهام همچنان به تجمع

11:27 am: یکی از خیابان اصلی بزرگترین ترس های اقتصادی در بازگشایی — مقررات جدید

کسب و کارهای کوچک را با ادعا های جدید و در حال تحول و مقررات مصوب برای کاهش تهدید از رمان coronavirus. در حال حاضر به عنوان کشور به نظر می رسد برای بازگشایی اقتصاد یک مجموعه کاملا متفاوت از استانداردهای معرفی شده است.

در آخرین CNBC|SurveyMonkey کسب و کار کوچک نظرسنجی 38 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک گفت: آنها انتظار می رود تغییرات در مقررات دولت به یک اثر منفی بر روی کسب و کار خود را در 12 ماه آینده. که بالاترین است که ارزش شده است در مدت سه سال به علاوه از این نظر سنجی که می رسد بیش از 2000 صاحبان کسب و کار کوچک در آمریکا در هر سه ماهه.

فقط سه ماه پیش تنها 26 درصد پیش بینی تاثیر منفی از تغییرات قانونی. بیشتر بخوانید درباره خیابان اصلی بزرگترین اقتصادی بازگشایی ترس در اینجا. –Melodie وارنر

11:22 am: شهردار نیویورک de Blasio می گوید تهمت قرار دادن سیاست برای اولین بار در coronavirus پاسخ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در نیویورک پست مصاحبه نشان داد که او نه می تواند تمایل به قید وثیقه متحده به خصوص آن اجرا شده توسط دموکرات ها که از نظر مالی تلاش در میان coronavirus بحران است.

د Blasio گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک “منافق خالص” به ارائه کمک های مالی به کشورهای حتی اگر او مایل به اعطای نزدیک به 58 میلیارد دلار به قید وثیقه از صنعت هواپیمایی.

“این بدان معناست که او تمایل به کمک به آتش نشان EMTs, امدادگران, افسران پلیس, پزشکان, پرستاران مراقبت های بهداشتی کارگران و معلمان و بهداشت کارگران” د Blasio گفت: در نشست خبری روزانه.

شهردار بینی که Covid-19 هزینه خواهد شد شهر نیویورک پیش بینی $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست بیش از فعلی و بعدی سال مالی پس از شهرستان توقیف کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. —نوح Higgins-دان

10:46 am: نزدیک به یک پنجم از وندی ما رستوران ها از گوشت گاو, تحلیلگر می گوید:

یک وندی کلاسیک چیز برگر دوبل و سیب زمینی سرخ کرده.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان مواد غذایی زنجیره تامین در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا در میان Covid-19 شیوع CNBC آملیا لوکاس گزارش می دهد که تقریبا یک پنجم از وندی آمریکا رستوران های اجرا شده از گوشت گاو با توجه به مطالعه انجام شده توسط Stephens, Inc.

این مطالعه نشان داد که در سراسر کشور 1,043 رستوران — یا 18 درصد از آن ایالات متحده رستوران — ذکر شده اند گوشت گاو موارد به عنوان خارج از بورس هر چند بیش از 100 مکان هنوز هم فروش وندی فلفل قرمز که شامل گوشت گاو Stephens تحلیلگر جیمز رادرفورد گفت.

بسیاری از رستوران ها در اوهایو و میشیگان تنسی و نیویورک رستوران ها در حال حاضر از گوشت گاو, در حالی که کشورهای دیگر’ منوها نشان می دهد نیست که وجود دارد هر زنجیره تامین مسائل. —تری کالن

10:40 am: زمانی که ما شروع به سفر دوباره ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

CNBC کریستینا فار خواسته کارشناسان بهداشت عمومی و صنایع مختلف خود را به بهترین پیش بینی در زمانی که ما شروع به سفر دوباره. همه موافقت کردند که آن را در حدود 18 تا 24 ماه قبل از وجود دارد افزایش قابل توجهی در تقاضا و صنعت شروع به بازگشت به سطح نرمال.

مسافرت هوایی کاهش یافته است بیش از 95 درصد با برخی از روزها شاهد کمتر از 100,000 مسافران هوایی در سراسر کشور است. در مارس سال 2019 بیش از 2 میلیون مسافر از طریق ایالات متحده به فرودگاه در هر روز است.

به گفته کارشناسان صنعت سفر را متحمل خواهد شد برخی از تغییرات بزرگ: فرودگاه ممکن است موسسه جدید انواع چک های امنیتی به صفحه نمایش مسافران سلامت عصبی گردشگران می تواند انتخاب کردن برای ‘staycation هستید’ مقصد و تجربه سفر را تحت سلطه های بزرگ زنجیره ای به هتل ها و رستوران ها مبارزه برای زنده ماندن. –Melodie وارنر

10:33 am: ما بخش خدمات رنج می برد بزرگترین انقباض از سال 2009

ایالات متحده در بخش خدمات قرارداد برای اولین بار در حدود یک دهه در مارس به عنوان فعالیت های اقتصادی در کشور زمین به نزدیکی توقف در میان همه گیر موسسه مدیریت عرضه شده است.

ISM nonmanufacturing شاخص سقوط به 41.8 در ماه آوریل از 52.5 یک ماه قبل برای اولین بار انقباض در خدمات پس از بحران مالی, CNBC فرد ایمبرت گزارش. این پایین ترین میزان از فعالیت های کسب و کار در بخش خدمات پس از ISM راه اندازی این شاخص در سال 1997. هنوز, مارس خواندن در صدر یک داو جونز برآورد 40. —تری کالن

10:23 am: Connecticut لغو فرد در مدرسه برای بقیه سال تحصیلی

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت سفارش در کلاس های حضوری در تمام K-12 مدارس لغو شد برای بقیه سال تحصیلی با توجه به شیوع کروناویروس. دولت ادامه خواهد داد به ارائه آموزش از راه دور, با این حال, و مدارس نیز در ادامه به ارائه وعده های غذایی برای کودکان در خانه و مدرسه تحت ناهار و صبحانه برنامه های.

“من می دانم که چقدر مهم است برای بسیاری از دانش آموزان و معلمان به پایان سال تحصیلی و برگزاری امید – به خصوص برای سالمندان دبیرستان – که ما می خواهم حداقل قادر به تکمیل نهایی چند هفته اما با توجه به شرایط فعلی و برای محافظت از همه ایمنی روشن شده است که آن را فقط ممکن نیست” رژیم صهیونیستی. لمانت در بیانیه ای گفت.

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا مدرسه تابستانی برنامه لغو خواهد شد و همچنین. فرماندار گفت که او پیش بینی داشتن راهنمایی در مدرسه تابستانی نسبت به پایان ماه مه. —تری کالن

9:57 am: مواد غذایی بدست گرانتر در طول همه گیر

آن را تخیل خود: مواد غذایی و کالاهای اساسی از شیر و تخم مرغ به تولید بدست گران تر در هفته های اخیر. قیمت شیر هستند تا 10 درصد در سال به تاریخ. تولید و قیمت ها تا 10%. و قیمت تخم مرغ تا 30 درصد است. که همه با توجه به تحقیقات توسط Nielsen.

در مصاحبه ای با CNBC جین چاه نیلسن مدیر عامل مورگان Seybert گفت: فروشنده باید به عقب کشیده به طور قابل توجهی در فروش. او گفت: در هفته به طور متوسط حدود یک سوم از محصولات فروخته شده توسط فروشگاه مواد غذایی در ارتقاء – اما این کاهش یافته و به حدود 20٪.

“ما شاهد یک کاهش در مقدار زیادی از تبلیغات است که خرده فروشان در حال اجرا هستند به عنوان آنها فقط در تلاش برای دریافت محصول و عرضه است که آنها باید بر روی قفسه,” او گفت:. —ملیسا Repko

9:52 am: دکتر اسکات Gottlieb می گوید نادر, ‘پدیده های غیر معمول’ مؤثر در بچه ها ممکن است مربوط به کروناویروس

دکتر اسکات Gottlieb CNBC گفت که نادر اما “پدیده های غیر معمول” مؤثر کودکان به طور بالقوه می تواند مربوط به coronavirus نشان می دهد که “ما نمی دانیم این ویروس هست.”

گوتلیب نظر در “Squawk Box” پس از شهر نیویورک مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه از یک بیماری التهابی تا کنون تأثیر 15 کودکان است که احتمالا می تواند در ارتباط با Covid-19. وضعیت مشخص می شود تب مداوم و تشبیه به کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی.

با توجه به شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان چهار نفر از این کودکان تست مثبت برای Covid-19 از طریق آزمایش های تشخیصی. شش بچه های دیگر که در ابتدا منفی بود از طریق آزمایش های تشخیصی بعد از آزمایش مثبت از یک آنتی بادی آزمون. —Melodie وارنر

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:42 am: ویرجین آتلانتیک به قطع بیش از 3000 شغل برای کاهش تاثیر coronavirus

ویرجین آتلانتیک گفت: آن را قطع 3,150 شغل در سراسر کسب و کار خود را به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. شرکت هواپیمایی گفت: آن ورود به یک دوره مشاوره از 45 روز که در طی آن زمان آن کار را با اتحادیه های کارگری BALPA و متحد در بازسازی.

ویرجین آتلانتیک مواجه انتقاد در ماه گذشته زمانی که مالک میلیاردر ریچارد برانسون به دنبال کمک به دولت از دولت انگلیس برای کمک به حفظ خطوط هوایی شناور. —Melodie وارنر

9:34 am: داو جهش بیش از 200 امتیاز در مذاکرات اقتصاد بازگشایی

وال استریت و بسیاری از مالی منطقه خالی به عنوان coronavirus را نگه می دارد بازارهای مالی و کسب و کار عمدتا بسته در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

سهام باز بالاتر به روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به باز دوباره. میانگین صنعتی داو جونز معامله 239 امتیاز بالاتر یا نزدیک به 1٪. S&P 500 به 1 ٪ در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.1%. —Melodie وارنر

9:29 am: نروژی کروز خط می گوید وجود دارد ‘قابل توجهی شک و تردید در مورد توانایی خود را برای ادامه عملیات در حال انجام

نروژی کروز خط هشدار داده است “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تحت تاثیر قرار توانایی یا تمایل مردم به سفر.

این شرکت گفت که آن را نمی باید نقدینگی کافی به تعهدات خود بیش از دوازده ماه آینده و گفت: انتظار می رود به گزارش از دست دادن سه ماهه 31 مارس به پایان رسید و در این سال است.

به طور جداگانه این شرکت اعلام کرد که L Catterton خصوصی-حقوق صاحبان سهام صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلار در NCL شرکت, یک شرکت تابعه از نروژی. —Melodie وارنر

9:17 am: روشن نیست که چه کسی مسئول سلامت احتیاطی در فرودگاه

یک دولت خاص برنامه ریزی برای استانداردسازی سیاست برای حفاظت از مسافران هوایی و هوانوردی کارگران از coronavirus هنوز به تحقق آن را به عنوان معلوم نیست که اقتدار دولت را مسئولیت مسافر به سلامت اقدامات احتیاطی.

شرکت های هواپیمایی در حال کنار هم قرار دادن یک درهم آمیخته از سیاست های مانند مسدود کردن وسط صندلی صدور شبانه روزی روش و نیاز به ماسک. حداقل یک فرودگاه آغاز شده است و با استفاده از یک دوربین حرارتی برای صفحه نمایش مردم برای تب.

“این رفتن به یک بازی سیب زمینی داغ” گفت: Jeffrey قیمت سفر هوایی ایمنی متخصص و استاد در شهری دانشگاه دنور است. —Melodie وارنر

9:05 am: فیات کرایسلر به راه اندازی مجدد ما تولید در دو هفته

یک جیپ Renegade رول کردن خط مونتاژ فیات در کرایسلر را ملفی کارخانه مونتاژ در ایتالیا در سال 2015.

مایکل Wayland / CNBC

فیات کرایسلر انتظار به راه اندازی مجدد اکثریت آن در آمریکای شمالی گیاهان هفته مه 18 بعد از coronavirus خاموش شدن ناگهانی منجر به 1.8 میلیارد (1.7 میلیارد دلار) در سه ماهه اول از دست دادن.

این شرکت همچنین جنرال موتورز و فورد موتور شده است در گفتگو با ایالات خودرو اتحادیه کارگران به صورت هفته به بازگشایی ایالات متحده گیاهان که توقیف در ماه مارس است.

فیات کرایسلر سوخته طریق حدود 5.5 میلیارد (5.1 میلیارد یورو) به صورت نقدی در سه ماه اول سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اول توقیف عملیات خود را در چین و به دنبال آن در اروپا و سپس در آمریکای شمالی است. کارخانه های این شرکت در چین بازگشایی شد. آن را همچنان به راه اندازی مجدد عملیات در اروپا و جاهای دیگر. —Melodie وارنر

8:25 am: انگلستان تلفات منجر به برتری ایتالیا در حال حاضر بالاترین در اروپا

بریتانیا در حال حاضر ثبت بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا با 32,313 گزارش مرگ و میر مربوط به Covid-19.

ایتالیا که شده است به خصوص ضربه توسط ویروس شیوع قبلا برگزار شده در اروپا کمترین تلفات. ایتالیا ثبت شده مرگ و میر می ایستد در 29,079 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر بخوانید درباره Covid-19 شیوع در انگلستان از CNBC سام مردیت و رایان براون. —سارا سالیناس

8:13 am: استارباکس قصد دارد تا 85 درصد از ما در کافه باز تا پایان هفته

تحویل rider با پوشیدن ماسک محافظ میدارد منظور از استارباکس به عنوان نشانه های نمایش داده شده در پنجره اعلام انتخاب و ارائه گزینه های در دسترس هستند در میان coronavirus همه گیر در آوریل 28 سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

استارباکس مدیر عامل کوین جانسون گفت که بیش از 85 درصد از شرکت های ایالات متحده اداره می شود مکان خواهد شد تا پایان این هفته با اصلاح عملیات و ساعت.

زنجیره ای طرح به بیش از 90 درصد از کافه ها باز در اوایل ماه ژوئن است. استارباکس سهام افزایش یافت 3 ٪ در premarket تجارت. —آملیا Lucas

8:11 am: واکسن آزمایشی آغاز می شود تست انسان در آمریکا

دارویی غول فایزر اعلام کرد که آن تجربی coronavirus واکسن BNT162 شروع تست انسان در ایالات متحده است.

فایزر است که کار در کنار آلمانی داروسازی BioNTech گفت: آن را تست بالقوه واکسن در بزرگسالان سنین 18 تا 55 در مرحله اول قبل از حرکت به گروه. آن امید به آزمون به 360 نفر است.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار به سمت یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19. بیش از 100 واکسن بودند در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی. —برکلی لاولیس جونیور

7:06 am: موارد احتمال افزایش مارس سابق FDA آمریکا

6:53 am: چه کسی می گوید آن را “تعجب آور نیست’ ویروس در فرانسه در ماه دسامبر

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که “تعجب آور” است که گزارش های پدید آمده از Covid-19 گردش در فرانسه در اوایل ماه دسامبر, رویترز گزارش داد. چین رسما هشدار داده که شیوع آن در دسامبر. 31 هر چند موارد گردش قبل از آن که مقامات این کشور به دنبال شناسایی ویروس مرموز.

یک بیمارستان در فرانسه مجددا نمونه های قدیمی از ذات الریه, بیماران و کشف حضور ویروس است که باعث Covid-19 در یک بیمار که تحت درمان قرار گرفت در اوایل دسامبر ، 27 با توجه به انتخاب. دولت فرانسه نمی خواهد خود را تایید اولین مورد از Covid-19 برای نزدیک به یک ماه است.

“آن را نیز ممکن است وجود دارد زود تر موارد یافت می شود” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: U. N. مطبوعاتی در ژنو است. او را تشویق دیگر کشورها برای بررسی اینکه آیا این ویروس در گردش بود زودتر از قبلا شناخته شده به منظور شناسایی یک “جدید و تصویر واضح تر” از وقوع. —خواهد Feuer

5:50 am: ایران در مرگ و میر افزایش می یابد به 6,340

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایران افزایش یافته است 63 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 6,340, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur در بیانیه ای گفت: دولت در روز سه شنبه گزارش رویترز.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایران رسیده است 99,970, او گفت:. —هالی Ellyatt

5:20 am: اسپانیا گزارش 185 جدید مرگ و میر

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا افزایش یافته است 185 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت: به مناسبت سومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر باقی مانده است زیر 200.

وزارت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 25,613. به طور کلی تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 219,329 از 218,011 روز قبل از. —هالی Ellyatt

5:04 am: روسیه گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای سومین روز متوالی

بيماران مشکوک به coronavirus (COVID-19) عفونت آورده شده توسط مقامات بهداشتی پوشیدن دنده محافظ با آمبولانس به Kommunarka بیمارستان در مسکو, روسیه در آوریل 3 سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

روسیه گزارش کرده است 10,102 عفونت های جدید در روز سه شنبه, آوردن تعداد کل Covid-19 موارد به 155,370. این سومین روز متوالی است که روسیه گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 مورد جدید.

بحران کشور در پاسخ گفت: مرکز 1,451 مردم در حال حاضر از درگذشت ویروس. آن گفت: 4.4 میلیون نفر آزمون انجام شده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه می بیند بیشتر از 10 ، 000+ موارد; اسپانیا روزانه مرگ و میر پایدار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de