مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در سراسر کشور coronavirus اقامت-صفحه اصلی سفارش مورد بحث قرار گرفت – اما این است که “خیلی بعید است که” در حال حاضر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول روزانه coronavirus توجیهی در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 30, 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او بحث کرده اند که آیا برای تحمیل یک در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus – اما که گزینه “بسیار بعید” در حال حاضر, او گفت:.

“ما در مورد آن صحبت کردیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری وقتی پرسید که آیا او با توجه به ملی قرنطینه سفارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک روز پس از کاخ سفید تمدید آن “اجتماعی فاصله” دستورالعمل از طریق آوریل 30 – هفته پس از او قبلا پیشنهاد کسب و کار ممکن است قادر به بازگشایی شده است.

تعداد فزاینده ای از کشورها را گرفته شدید مراحل سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و سفارش ساکنان باقی می ماند در خانه های خود. اما برخی از “نقطه داغ” در مناطق به خصوص نیویورک در برخورد با مراتب بیشتر COVID-19 موارد از جمله وایومینگ.

“بدیهی است که وجود دارد برخی از نقاط کشور است که در مراتب عمیق تر و مشکل تر از دیگران است. وجود دارد دیگر قطعات است که رک و پوست کنده نیست در مشکل در همه. بنابراین امیدوارم ما قادر خواهید بود به نگه داشتن آن که در راه انجام آنچه ما انجام می دهیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما صحبت در مورد قرنطینه” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “یک گروه به من آمد و گفت:” ما می خواهیم به انجام شده است.’ من گفت: “اجازه دهید فکر می کنم در مورد آن.’ و در پایان شب آن را دشوار برای به اجرا درآوردن و چیزی است که ما نمی خواهم به انجام است.”

صدور یک پتو سفارش با چنین تأثیر عمده ای بر روی اکثر آمریکایی ها در زندگی روزمره به احتمال زیاد خواهد بود بسیار دشوار است برای به اجرا درآوردن احتمالا نیاز به استقرار گارد ملی و یا یک توافق مشترک از تمام ایالات متحده به شرکت.

وی افزود: “اگر ما انجام این کار, ما به شما اجازه می دانم. اما آن را بسیار بعید است و من فکر می کنم در این زمان.”

معلوم بود چه گروه خواسته بود رئیس جمهور برای تحمیل سراسر کشور اقامت-صفحه اصلی سفارش. کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اطلاعات بیشتر.

دولت فدرال نقش فعال در پاسخ به این سرعت گسترش ویروس اما آن را عمدتا به ارائه پشتیبانی به کشورهای در قالب راه اندازی تجهیزات پزشکی و ارائه کلید محافظ تجهیزات برای پاسخ اول. کاخ سفید دستورالعمل – که در اصل تا به حال 15 روز محدودیت زمانی که آنها صادر شد مارس 16 – در حال مشورتی و غیر الزام آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>