مغلوب ساختن پیشی جستن را هل در مقابل کنگره برای نظارت 500 میلیارد دلار از صندوق نجات

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در جلسه در مورد شیوع کروناویروس در نشست خبری در کاخ سفید در 17 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به دلار 850 میلیارد بسته محرک اقتصادی به مقابله اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

درو Angerer | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نوشت: در امضای بیانیه همراه با 2 تریلیون دلار محرک لایحه که او معتقد است بازرس کل نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق امداد برای کسب و کار نمی خواهد که به همان اندازه نظارتی قدرت به عنوان دموکرات ها به دنبال.

این لایحه شامل 500 میلیارد دلار از صندوق است که شرکت هایی مانند تلاش شرکت های هواپیمایی می توانند برای حمایت از کسب و کار خود را. این صندوق نظارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. در اصل پیش نویس جمهوری خواه مجلس سنا در لایحه Mnuchin حال اختیار گسترده ای در نظارت است که پول است. پس از انتقادات از دموکرات ها و جمهوریخواهان توافق برای اضافه کردن در یک کنگره کمیته نظارت و بازرس کل به اضافه اقدامات کنترل.

زبان به بازرس کل قدرت به گزارش به کنگره اطلاعات از جمله طبیعت از وام گیرندگان آن است. این است قدرت اطلاعاتی درخواست از سازمان های دیگر “به حد عملی و نه در خلاف هر موجود قانون است.” آن است که نیاز به اجازه کنگره می دانم که اگر آن درخواست مسدود شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند روز جمعه گفت او معتقد است بازرس کل نیاز به اجازه او را چنین گزارش به کنگره است.

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه [بازرس کل] برای گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت,” او نوشت: در امضای بیانیه. یک امضای بیانیه نشان می دهد که رئیس جمهور در نظر دارد به تفسیر یک قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک رکورد به دنبال خودداری اطلاعات از کنگره به ویژه در دوران اخیر خانه هوش کمیته پروب از معاملات خود را با اوکراین است. او به همین ترتیب مبارزه و تلاش خانه کمیته ها به حکم پرونده های مالی خود را

نظارت است که 500 میلیارد دلار از صندوق یکی از آخرین sticking امتیاز در سنا مذاکرات CNBC قبلا گزارش شده است. حزب دموکرات را تشویق می کردند در نهایت توافق بر زبان به عنوان یک پیروزی است. آنها با احتیاط از تکرار اشتباهات از کمک مالی بانک پس از بحران مالی که در آن دموکرات ها بودند انتقاد برای اجازه دادن به مدیران بانک به پاداش خود را با پاداش پس از دریافت پول فدرال.

“این رئیس جمهور است که نشان دهنده تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان زمانی که آن را آمد به این لایحه” مجلس نانسی پلوسی گفت: MSNBC را Rachel Maddow روز جمعه در مورد زبان است.

“این جای تعجب نیست به هر کسی,” او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن امضای زبان. “اما کنگره را ورزش آن نظارت — و ما به پانل ما منصوب به خانه در زمان واقعی, مطمئن شوید که ما می دانیم که در آن کسانی که بودجه در حال صرف.”

مجلس سنا دموکرات مشاور گفت: “ما به طور کامل پیش بینی تهمت shenanigans به طوری که به همین دلیل وجود لایه های متعدد از نظارت دقیق در این لایحه از جمله شورای موجود بازرسان عمومی و گائو نقد و بررسی, در علاوه بر این به ویژه IG, گزارش الزامات و کنگره نظارت کمیسیون است.”

$500 میلیارد سوال

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام یکی از بسیاری از اظهارات دولت در روزهای اخیر که برجسته طولانی سوال در مورد 500 میلیارد دلار از صندوق. وام اضطراری می تواند برابر به بیش از 4 تریلیون دلار در اعطای وام به قدرت از طریق اهرم فدرال رزرو مقامات دولت گفته اند.

پس از مجلس سنا اضافه شدن زبان فارسی به محرک لایحه است که به طور موثر حذف شدند بیمار از خطوط کروز از کمک مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته او ممکن است به دنبال راه هایی برای به دست آوردن آنها پول است.

“ما در حال رفتن به محل کار بسیار سخت در خط کروز کسب و کار و ما در حال رفتن به کشف چیزی” رئیس جمهور گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا نشان داد حمایت خود را از صنعت و کارناوال رئیس Micky Arison.

هنوز معلوم نیست دقیق ساختار گزینه های تامین مالی. از 500 میلیارد دلار از صندوق ارائه می دهد آن را به 50 میلیارد دلار در کمک به حمل مسافر نیمه مستقیم پرداخت نیم در وام و تضمین می کند. آن را می دهد 8 میلیارد دلار به حامل محموله نیم در پرداخت های مستقیم و وام. آن را نیز می دهد $1 میلیارد به 3 میلیارد دلار برای هزینه های سلامت از هواپیمایی قرارداد خدمات مواد غذایی.

چرا که شرکت های هواپیمایی در حال کسب و کار تنها به پرداخت های مستقیم به عنوان یک نتیجه از وضعیت وخیم مالی آن پرداخت با شرایط از جمله حکم مقررات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد روز جمعه دولت ممکن است استفاده از آن حکم و یا وسایل دیگر به دست آوردن سهام عدالت.

“ما تا پایان داشتن تکه های بزرگ با توجه به آنچه این نوابغ تصمیم گیری همراه با مدیران شرکت های مختلف — آن ممکن است. و آنها را به یک معامله بهتر در وام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آنچه که به معنی بوئینگ تنها هواپیمایی داخلی تولید کننده نامشخص است. این لایحه اختصاص $17 میلیارد دلار وام و تضمین برای شرکت های مهم برای امنیت ملی − یک ماده است که منابع می گویند بوئینگ واجد شرایط حداقل در بخشی. بوئینگ گفته است که نمی خواهد قبول هر گونه پول است که نیاز به از دست دادن یک سهام اما دولت نگه می دارد بنحوی که ممکن است خود را تنها گزینه است.

“در حال حاضر بوئینگ گفت که آنها نمی نیاز به آن” Mnuchin گفته فاکس نیوز روز جمعه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ارائه شده قصد خود را برای حمایت از این شرکت است.

“بوئینگ احتمالا نیاز به یک دست و ما را به بوئینگ به سلامت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جمعه جلسه از coronavirus نیروی کار.

در ضمن تهمت به خبرنگاران گفت: جمعه دولت شده است صحبت کردن به “درخشان ترین ذهن مالی در جهان” در مورد کمک به با کمک مالی از جمله بلکراک را لری خبرچین.

نیویورک فدرال رزرو اخیرا فاش آن را حفظ کرده است بلکراک به عنوان مشاور و مدیریت دارایی ها در سه برنامه های تامین مالی. یک فرد آشنا با بلکراک گفت: فینک نمی دیدگاهها برای بحث و مذاکره با مقامات دولتی. یک سخنگوی بلکراک کاهش یافته است به نظر.

هواپیمایی متحده روز جمعه هشدار داد که با وجود کمک دولت انتظار اخراج و یا furloughs پایین خط به عنوان تقاضا برای سفر باقی می ماند تضعیف شده است. به عنوان شرط کمک مالی ایالات و همه شرکت های هواپیمایی پذیرش کمک های توافق برای خودداری از furloughing و یا برش پرداخت از کارگران خود را از طریق هفت. 30. ایالات مدیران متعهد است که در روز جمعه.

CNBC کریستینا Wilkie و لسلی Josephs کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>