تهمت و نیش ترمزی میزند مشت و چسبیده به چین معامله تجارت به عنوان واکنش در برابر پکن رشد می کند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چپ و شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین, لرزش دست ها در طول یک کنفرانس خبری در تالار بزرگ مردم در پکن, چین, روز پنج شنبه, نوامبر. 9, 2017.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

واشنگتن — با شش ماه قبل از انتخابات ماه نوامبر آمریکا و گریبانگیر آن بدترین فاجعه پس از 9/11 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش آماده باش پکن.

اما برگ برنده خود را هنوز در آغوش این طرح با همه موارد. برای مثال مبارزات انتخاباتی خود در تیم به نظر نمی رسد که خریداری شده و اعتبار هنوز برای چین محور تبلیغ آن ایجاد شده در اوایل این ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم به نظر می رسد متقاعد شده او می تواند برنده انتخاب مجدد بیش ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال اجرا در رهبری او در طول سه سال گذشته از جمله در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را روشن ساخته است او معتقد است اقتصاد را بازگشت به قبل از coronavirus قدرت بعد از وقوع متهم و او را با اعتبار خود را بازیابی.

برای این روایت به کار مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز چین به یک نماد پیروزی خود در جنگ تجاری است که او وعده داده شده رای دهندگان در سال 2016 است که او را به مبارزه و پیروزی.

در عین حال خارج از دنیای کمپین پیام در دنیای واقعی که در آن اقتصاد ایالات متحده نشان می دهد هیچ نشانه ای از بهبود و بیش از 40 ، 000 آمریکایی به فوت در سه ماه گذشته هر دو استراتژی — چین به عنوان یک هدف و چین به عنوان یک جایزه — حمل خطرات برای کشور است.

“با بستن خود به خود سیاسی و اقبال خیلی محکم به این یک معامله تهمت موفق به جعبه خود را در چین گفت:” داگ Heye جانباز ایران استراتژیست با بازاریابی و ارتباطات شرکت هنر و صنعت رسانه است. “و بعد از زمان او نیاز به نگه چین پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده ایم مانند در حال حاضر او نمی خواهد بود قادر به.”

Zeroing در چین نبود طرح اصلی برای مبارزه است. در ماه ژانویه برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا برای انتخاب مجدد در قدرت از یک اقتصاد پررونق و تعهد به نگه داشتن مبارزه با “دولت عمیق” بوروکراسی دولتی. اما که همه به پایان رسید و به زودی به عنوان coronavirus همه گیر اورد جای پایی در ایالات متحده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم تلاش کرده است به آمده تا با یک پست-coronavirus پیام است که طنین انداز با رای دهندگان. این کار بیشتر شد فوری در روزهای اخیر عنوان نظر سنجی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی تصویب لغزش دوباره پس از مختصر “رالی-round-the-flag” ضربت در ماه گذشته.

رانندگی این افت در نظرسنجی شماره یک اجماع رو به رشد در میان رای دهندگان که تهمت بود خیلی آهسته برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر هنگامی که آن را به نظر می رسد برای اولین بار در چین در ماه دسامبر.

در عین حال به عنوان موشکافی از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه افزایش یافته است در هفته های اخیر, سوالات جدی را نیز بوجود آمده در مورد چین و چرا مقامات وجود دارد نکردن گزارش های اولیه از یک ویروس جدید در شهر ووهان. یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در این هفته که دولت چین “شده است چیزی جز باز و شفاف و مسئول” در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شیوع پس از آن آغاز شد.

آمریکا تایید چین نیز به شدت در حال سقوط. طبق آخرین نظرسنجی پیو درصد از آمریکایی ها که نگه نامطلوب نظر از چین بیش از دو برابر در ماه مارس از 30 درصد به 66 درصد. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 62 درصد از آمریکایی ها در نظر چین قدرت و نفوذ به “یک تهدید عمده” برای ایالات متحده است. به همین ترتیب یک نظرسنجی گالوپ منتشر شده در ماه مارس نشان داد که مطلوب انداز از چین شد و در پایین ترین سطح خود در میان بزرگسالان ایالات متحده.

چین اشتباهات ارائه شده در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و گروه های مرتبط با فرصت: یک شانس برای تغییر سرزنش برای امریکا آسمان بالا میزان عفونت به دور از تهمت و شکست خود را به اندازه کافی آماده شدن آمریکا و بر روی چین و شکست خود را به برقراری ارتباط با جهان است.

چین به عنوان هدف

جدید راهپیمایی سفارشات از طریق ایران با پیام, کانال های به ظاهر یک شبه: پس از چند ماه از ایجاد تبلیغات با نامهایی مانند “قوی تر” و “حفظ آن” در 9 آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر شد “بایدن می ایستد تا برای چین است.”

در روز یک وب سایت از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کمیته خارج از گروه ها و عناصر عملیاتی به حال همه در بر داشت راه خود را به همان پیام: حمله به چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی های ویژه, پیر کلیپ دموکراتیک معاون سابق رئیس جمهور و شعار: “بایدن می ایستد تا برای چین در حالی که چین سراسری در امریکا است.”

این کمپین همچنین با ارسال یک ایمیل درخواست کمک کنندگان به “به رئیس جمهور تهمت بودجه لازم برای برگزاری چین پاسخگو باشد.” چین در آن گفته شده است “دروغ گفتن و انجام همه چیز آنها می توانند به پوشش گسترش Covid-19.”

در هفته گذشته منجر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC امریکا اولین اقدام منتشر شد سه تلویزیون جدید تبلیغات که متهم بایدن از چیزهایی مانند “چین بزرگ است.” “برای جلوگیری از چین شما باید برای متوقف کردن جو بایدن می گوید:” یک یادآوری راوی در یک تبلیغ. امریکا برای اولین بار می گوید آن را صرف 10 میلیون دلار برای اجرای تبلیغات در نوسان ایالت میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

ایمیل و تبلیغات همراه شد توسط رسانه ها ظاهر از مقامات ارشد در کاخ سفید و تهمت و مبارزه است. هر کس در همان پیام است.

اما در حالی که هر کس در اطراف او هجوم چین مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم تجارت چین با ایران کلید بخشی از طرح کلی برای کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود یافتن از تاثیر coronavirus. “حدود 50 میلیارد دلار است که انتظار می رود با ما کشاورزان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آوریل 7 با اشاره به چین تعهد به خرید ایالات متحده محصولات کشاورزی تحت قرارداد. “است که باید تاثیر بسیار زیادی بر کشاورزان ما — تاثیر فوق العاده ای در ما کشاورزان است. اما ما در حال تماشای آن بسیار نزدیک است.”

صرفا به عنوان یک کمپین تم هجوم چین گرایش به موثر برای جمهوری خواهان ایران استراتژیست Heye گفت. “در حزب جمهوری خواه, سیاست, شما هرگز نمی تواند ضد چین کافی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بیانات در نگه داشتن امریکا تجمع بزرگ در Rupp عرصه در Lexington, Kentucky, نوامبر 4 2019.

یوری Gripas | ایسنا

“مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان هم دوست دارم که او دعوا” Heye اضافه شده و آنها از ذهن نیست تجارت خود جنگ. “آنها احترام است که او در تلاش چیزی متفاوت” پس از چند دهه از هر دو طرف استقبال از تجارت آزاد.

حمله به چین بیش از تجارت نیز بخشی از یک سنت سیاسی در آمریکا گفت: Alexandra Guisinger, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه و متخصص در تجارت است.

“این پیام است که یک تهدید وجود دارد که از آسیا است دست به مردم آمریکا و نه اغلب,” او گفت:, و حتی بیشتر از آن در طول رکود اقتصادی.

“به طور کلی حمایت از مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد به یک استراتژی است که با این نسخهها کار,” او گفت:. “در این سال خاص در این اقتصاد تحقیقات من نشان می دهد که یک پیام است که رای دهندگان را پاسخ می دهد.”

کلی Sadler سخنگوی امریکا اولین اقدام همچنین با اشاره به چین کاهش محبوبیت با آمریکا رای دهندگان. “این نظرات را محو خواهد شد در این سال که ما کار را برای بهبود اقتصادی و بهداشتی خرید اینترنتی از coronavirus,” او گفت: در یک ایمیل به CNBC.

دنیای واقعی خطرات

اگر تهمت بود به رفتن در این حمله در برابر پکن در حال حاضر راه خود را از انتخاب مجدد تیم پیشنهاد کرده است عواقب می تواند طنین انداز فراتر از مبارزات انتخاباتی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در نظر گرفتن یک خطر واقعی اگر آن را در نظر دارد به چین به انتخابات سال boogeyman” جسیکا گفت: چن ویس استاد از دولت در دانشگاه کرنل و متخصص در چین سیاست داخلی.

“رهبران چینی زرنگ و دانا به اندازه کافی به درک که مبارزه نیست سیاست اما در حال حاضر ما در خصوص ظریف, لحظه,” او گفت: “به عنوان رهبران حزب تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی سخنگوی نیست پاسخ به سوالات از CNBC در مورد استراتژی خود را.

تا زمانی که آمریکا شهرها و شهرستانها هنوز گزارش جدید Covid-19 شیوع این کشور ادامه خواهد داد بستگی چین به عرضه بیش از حد آن نظام سلامت است.

سلامت کارگران چرخ یک بدن از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

برندان Mcdermid | ایسنا

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اقتصاد ایالات متحده نیاز چین را به حمایت از ارائه کالا به بازار خرده فروشی, خرید محصولات آمریکایی تحویل لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی و به زودی به اشتراک گذاری این واکسن که در حال توسعه وجود دارد” گفت: وایس.

او همچنین اشاره کرد که به وعده “نگه چین پاسخگو” به صورت همه گیر هیچ پایه و اساسی در دنیای واقعی است. “وجود دارد هیچ مکانیسم پاسخگویی و هیچ مدرن غرامت سیستم برای بیماری های همه گیر” وایس گفت.

با این وجود تهدیدات مانند این را باید در دنیای واقعی تاثیر: آنها بسیار خشمگین پکن.

چین به عنوان برگ برنده جایزه

در طول روزانه خود را coronavirus جلسات تهمت می آید در سراسر به عنوان تمایلی به به طور مستقیم حمله چین بیش از همه گیر. برای یک سیاستمدار ساخته شده است که نام تجاری خود را در وعده برای تنبیه چین برای یک میزبان از گناهان آن احساس می کند مانند چیزی از دست رفته است.

و آن را به عنوان هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است می ترسم که خبرنگاران را از او بخواهید در مورد خود, مکان عمومی, رکورد ستایش چین رهبری برای دست زدن به آن از coronavirus. خبرنگاران را فشار دهید و رئیس جمهور است و هیچ مشکل انکار رد و نادیده گرفتن گذشته خود اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره می کند که او منع ورود به مسافران از چین در اواخر ماه ژانویه یکی از اولین مهم سیاست گام به مبارزه با کروناویروس. اما او متوقف می شود به خوبی کوتاه نشان می دهد که چین روشن است و در حال حاضر خطری برای ایالات متحده است.

در مارس 17, مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ باز احتمال این که چین را به اتهام گزارش شکست و پوشش یو پی اس بی گناه بودند “اشتباهات” یک اصطلاح اطلاعاتی ایالات متحده از مقامات و دیپلمات ها به ندرت استفاده کنید.

“اگر آن را یک اشتباه: اشتباه, اشتباه است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما اگر [چین] بودند آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب.”

یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش نمی روایت است که چین و آمریکا بزرگترین تهدید است که او شخصی خود را با داستان خود را در انتخابات ریاست جمهوری. و در آن روایت چین است امریکا بزرگترین تهدید دیگر چون دقیقا از چه تهمت انجام داده است.

به جای چین را شکست داد و دشمن سابق دشمن تبدیل شده شریک است که در حال حاضر به پرداخت “250 میلیارد دلار” در به رسمیت شناختن از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در میدان جنگ جهانی تجارت است.

این چین بود که برای رفتن به یک ستون از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد روایت قبل از coronavirus نماد پیروزی خود را بیش از همه کشورهایی است که او ادعا کرد با استفاده از ایالات متحده است. اگر چین بود و هنوز هم ما بدترین تهدید امروز به عنوان آن بود در سال 2016 این امر به این معنی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نه آن را شکست داد.

در یکی از آخرین تجمعات انتخاباتی قبل از او آنها را به حالت تعلیق در Des Moines در اواخر ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان چین تجارت قرارداد او را امضا کرده بود دو هفته قبل قرار بود به همه آنها را غنی.

“لذت بردن از زندگی خود را. شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پول. چرا که آنها با احترام با ما در حال حاضر آنها نمی احترام ما است. ما هرگز تا به حال یک رابطه بهتر با چین از ما در حال حاضر. این یک داستان زیبا. آنها به احترام ما است. تمام جهان احترام می گذارد ما در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در برخی از راه تهمت نبود اغراق. معامله شد یک پیروزی سیاسی برای رییس جمهور و آن را برآورده عمده 2016 وعده انتخاباتی او ساخته شده بود به رای دهندگان.

“این تاریخی است که تعرفه ها موفق بود” جیم کرامر میزبان CNBC “پول دیوانه” گفت: در ماه ژانویه است. “تعرفه قرار نیست به کار می کنند. چینی ها قرار بود قادر به گرفتن اطراف آنها را. این اتفاق نمی افتد.”

و امروز چهار ماه بعد از معامله است که در واقع در حال اجرا بیشتر با ایالات متحده و چین تنظیم واردات/صادرات قوانین برای چیزهایی مانند گوشت گاو و ابدار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای توافقنامه تجارت با معاون نخست وزیر لیو او در شرق اتاق در کاخ سفید در روز چهارشنبه آذر 15, سال 2020 است.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

در طول این چهار ماه coronavirus همه گیر است که در چین نشات گرفته است پاره پاره از طریق هر کشور در اتحادیه آلوده بیش از 880,000 مردم کشته شده آمریکایی ها بیشتر از 15 9/11 حملات ترکیب شده و باعث بی نظیر بحران اقتصادی در سراسر جهان است.

هر دو برنامه شامل چین است. اما یک اندازه گیری در نارنگی و دیگر در مرگ و میر دسته جمعی.

هنوز هم تهمت اصرار بر بافی دو با هم زمانی که او در مورد چین است. و در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی چین تعهد به پایبندی خود را به ایران و چین را موظف به هشدار جهانی در مورد کوروناویروس اغلب غیر قابل تشخیص.

در اوایل این ماه ناروا پیشنهاد کرد که ایالات متحده با همکاری چین در مبارزه با این بیماری همه گیر شد و مشروط به پکن تجلیل تجارت خود را معامله.

“ما فقط امضا تجارت, معامله,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد همکاری. “این بزرگترین معامله احتمالا تا کنون ساخته شده است. و من امیدوارم که آنها در حال رفتن به افتخار که تجارت و معامله است. اگر آنها نمی, افتخار ایران و سپس من شما را به پاسخ های مختلف, اما من فکر می کنم آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“آیا شما می خواهید برای رفتن به عقب زمانی که شما ستایش چین در ماه ژانویه برای شفاف در مورد کوروناویروس?” خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر جلسه.

“تجارت و معامله ما باید آنها را به ما بدهد 250 میلیارد دلار خرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید ببینید که اگر آنها را انجام دهد. در حال حاضر اگر آنها را تولید نمی کند [250 $میلیارد دلار] و یا اگر ما پیدا کردن چیزهای بد [درباره چین اوایل coronavirus پاسخ] ما قصد داریم خوشحال می شود.”

پیام روشن است — چین تمایل خود را برای حفظ تجارت و تعهدات خود مجرمیت برای انجام بیشتر برای جلوگیری از همه گیر مرگبار در نظر گرفته خواهد شد با هم و همان حمل وزن با مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای حزب جمهوری خواه Heye این واقعیت ساده است که مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد چین حمایت از معامله تجارت در حال مقاطعه به پاسخ او به coronavirus تأکید چقدر تهمت “موفق به جعبه خود را در چین.”

“پس از سیلی همه با تعرفه برای سه سال و وادار کردن کشورها مانند چین به معاملات تجاری آنها نمی خواهم تهمت ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن در حال حاضر او نیاز به دلجویی از چین” گفت: Heye “و یا دیگری او خطرات پکن لگد زدن به مدفوع را از زیر یکی از مسائل هسته ای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منافع سیاسی ممکن است تنها آنهایی که رانندگی خود را آشکار تمایل به عبور پکن: خود منافع مالی نیز می تواند بر روی خط.

مغلوب ساختن پیشی جستن املاک و مستغلات و شرکت توچال نیز تا به حال بی شمار مالی روابط با چین از جمله تامین مالی توسط دولت کنترل می شود بانک مرکزی چین برای یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحرک خواص 43 طبقه در خیابان های آمریکا در شهر نیویورک که در آن تهمت صاحب 30 درصد سهام. وام برای ملک می آید و دلیل در سال 2022 با توجه به سیاسی گزارش جمعه.

پس از Politico داستان منتشر شد بانک مرکزی چین گفت: این securitized و فروش بدهی در سال 2012. اما این بانک هنوز هم به عنوان یک طلبکار در اموال در سال 2017 تشکیل پرونده با شهر نیویورک و در یک پایگاه داده از securitized وام مسکن. بانک مرکزی چین اعلام کرد این بود که با توجه به یک “خطای فنی است.”

گام های بعدی

این معلوم نیست چه مدت تهمت می توانید محافظت از تجارت خود را در مقابله و پیروزی در آن نشان دهنده از واقعیت سیاست در عصر coronavirus. فشارهای جدیدی هستند رویه در همه زمان ها. به تازگی اطلاعاتی پدید آمده است که نشان می دهد چین در حال راه انداختن یک اطلاعات پنهان جنگ را به دامن زدن به وحشت در ایالات متحده است.

در داخل کشور چین است که با خاموش کردن منتقدان خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر و با استفاده از رسانه های دولتی و تبلیغات ابزار برای ایجاد یک triumphalist روایت در مورد آن. پکن همچنین خواستار ستایش از دولت ها در سراسر جهان در ازای ارائه تجهیزات پزشکی و دانش در مورد ویروس.

رئیس جمهور چین بازرسی coronavirus پنومونی پیشگیری و کنترل کار در پکن در فوریه. 10, سال 2020 است.

اضطراب سخت و ناگهانی Zinglei | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

در پاسخ برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال گرفتن یک موضع در برابر چین است که برگ های اتاق را برای رئیس جمهور detente به خصوص وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

صحبت کردن به مطبوعات روز چهارشنبه Pompeo علامت یک لیست گسترده ای از آنچه که او گفت: چین انجام داده بود اشتباه است.

“چین پوشش داده شده تا چه حد خطرناک این بیماری است. آیا این گزارش پایدار انسان به انسان انتقال برای یک ماه تا زمانی که آن را در هر استان در داخل چین است. آن را سانسور کسانی که سعی در هشدار دادن به آن دستور توقف آزمایش از نمونه های جدید و آن را نابود نمونه های موجود گفت:” Pompeo.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما به اصطلاح نامرئی دشمن از این ویروس است که هنوز هم پیچیده با تجارت ایران حداقل در حال حاضر.

اما که می تواند در حال تغییر است. در مورد چین معامله در روز سه شنبه تهمت اجازه لغزش زمزمه اش 2016 کمپین پیام.

“چیزهای بزرگ اتفاق می افتد شد [چین] به جز همه از ناگهانی از هیچ جا آمد و نامرئی دشمن. و ما فکر می کنم ما می دانیم از کجا آمده است و ما به صحبت کردن در مورد که احتمالا بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد هیچ کس سخت تر از من در چین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بستری او هیچ تضمینی وجود ندارد که چین نمی خواهد از این معامله به دلیل بیماری همه گیر.

“اما اگر که اتفاق می افتد,” او گفت: “ما را ختم و ما انجام آنچه که من می توانید انجام دهید بهتر از هر کسی است.”

به روز رسانی: این داستان به روز شده است که شامل یک پاسخ از سوی بانک مرکزی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>