مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی می گوید: “علم باید در راه ایستاده’ از مدارس بازگشایی

کاخ سفید مطبوعاتی وزیر احیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای به بازگشایی مدارس گفت: “علم باید در راه ایستاده از این”.

انعکاس به رئیس جمهور فشار برای دانش آموزان به بازگشت به کلاسهای درس Kayleigh McEnany گفت: “ما نمی فکر می کنم بچه ها باید قفل در خانه با عواقب ویرانگر”.

“شما می دانید رئیس جمهور گفت: جملهای است که او می خواهد مدارس برای باز کردن و من فقط در بیضی صحبت کردن به او در مورد زمانی که او می گوید او به معنی باز شدن در تمام بچه ها که قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را. علم باید در راه ایستاده از این است.”

US President Donald Trump sits with his arms crossed during a roundtable discussion on the Safe Reopening of Americas Schools during the coronavirus pandemic, in the East Room of the White House on July 7, 2020, in Washington, DC. (Photo by JIM WATSON / AFP) (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)
تصویر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به دریافت دانش آموزان به کلاس درس

او ادعا کرد که “بسیاری از کارشناسان پزشکی” گفته بود آن را امن برای کودکان به حضور در مدارس قبل و بعد اضافه کرد: “علم در کنار ما است و ما را تشویق محلات و دولت فقط به دنبال علم است.”

Ms McEnany همچنین گفت: یک مطالعه نشان می دهد که خطر ابتلا به کودکان از COVID-19 بود “بسیار کمتر” از آن, از آنفولانزای فصلی.

با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s urgings یک نظرسنجی جدید نشان داده است تنها یک چهارم آمریکایی ها فکر می کند آن را بی خطر است برای مدارس دولتی به بازگشایی این پاییز به عنوان ما coronavirus موارد صعود.

چهار در 10 پدر و مادر گفت: آنها احتمالا نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر کلاس های رزومه رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد.

بیشتر از Covid-19

جولای 14-15 ملی آنلاین نظرسنجی انجام شد به عنوان ما را 13,000 مدارس دست و پنجه نرم چگونه با خیال راحت سر آموزش پس از بسته شدن در بهار به عنوان عفونت گسترش یافته است.

تنها 26 درصد از بزرگسالان آمریکایی گفت که آنها فکر آن را بی خطر برای مدارس در جامعه خود را به دانش آموزان عقب در حالی که 55 درصد احساس آنها امن نیست و 19 درصد مطمئن نیست.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

جدید کروناویروس عفونت در حال حاضر نوردی در 40 متحده در حالی که 22 متحده یا متوقف و یا معکوس تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به بانک آمریکا است.

فلوریدا گزارش یک روز رکورد 156 مرگ و میر همراه با حدود 14000 موارد جدید, بازتاب گسترده تری در روند این هفته است که دیده می شود این ملی نرخ مرگ و سنبله.

هفت روز نورد متوسط جدید و میر افزایش یافته است به 730 تا بیش از 21 درصد از یک هفته پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>