مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مبارزات انتخاباتی به سبک فیلم در کاخ سفید coronavirus توجیهی شعار خود را “اقدام قاطع’

در جلسه توجیهی به منظور ارائه به روز رسانی در ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با کروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی مبارزه به سبک ویدئو کلیپ به تصویر کشیدن خود پاسخ اولیه به این بیماری به عنوان جسورانه موفقیت – بیشتر محو کردن خط بین دولت و ریاست جمهوری خود را به مناسبت انتخاب مجدد پیشنهاد.

“ما چند کلیپ که ما فقط در حال رفتن به قرار داده تا” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در کاخ سفید اتاق جلسه دوشنبه شب قبل از شروع حلقه. “من فکر می کنم شما آنها را پیدا کنید جالب است.”

رئیس جمهور گفت که پاسخ به سوالات پس از این ویدئو به پایان رسید. “اما مهمتر از همه ما در حال رفتن به پشت بر روی دلیل ما اینجا هستیم که موفقیت ما داشتن” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

آنچه به دنبال آن بود و نزدیک به چهار دقیقه ای ساخته شده از اخبار کلیپ های ترویج و یا دفاع از رئيس جمهور در اقدامات و کامل با موسیقی دراماتیک گرافیک و جلوه های بصری. آن ارائه شده شاید روشن ترین مثال در عین حال از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده روزانه جلسات به مشتری جلب کردن آنچه که او را به عنوان موفقیت های او در جای صرفا اطلاع رسانی در مورد کشنده بیماری همه گیر. او گفت: کاخ سفید کارکنان تولید ،

منتقدان را متهم کردند که رئیس جمهور سوء استفاده از این جلسات که در حال انجام در اکثر شبکه های تلویزیونی, توسط درمان آنها را به عنوان عملا کمپین حوادث. آنها می گویند او تلاش کرده است به جای تظاهرات خشن و بی ادب بوده و مجبور به لغو در طول بحران بهداشت عمومی.

آمریکا دارای بیشترین تعداد گزارش Covid-19 مورد از هر کشور در جهان و همچنین بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری است. بیش از 577,300 افراد در آمریکا آلوده و حداقل 23,232 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“همه چیز ما درست بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه اتاق پس از این ویدئو به پایان رسید.

متن در ابتدای این کلیپ اظهار داشت که “رسانه ها به حداقل برسد خطر از شروع.” آن را راه داد به یک تعداد انگشت شماری از soundbites توصیف خطر ابتلا به این ویروس به آمریکا به عنوان کم است.

پس از آن یکی دیگر از متن و گرافیک گفت که “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام قاطع.” به دنبال آن slickly تولید جدول زمانی از مراحل او تایید در پاسخ به گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا bristled در منتقدان معتقدند که او و دولت او به عنوان تهدید از coronavirus برای بیش از حد طولانی است. برخی از نقطه به تهمت نادرست ادعا در اواخر فوریه که تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده آمریکا با Covid-19 – فقط تعداد انگشت شماری در این زمان “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او ساخته شده است که سخن گفتن از آنجا که او یک “تشویق کننده” برای کشور است.

منتقدان همچنین با اشاره به دولت اتخاذ کند گسترده تست یک جزء حیاتی از کاهش این بیماری را گسترش.

این ویدئو همچنان برجسته “پارتیزان” که “sniped و انتقاد از” تلاش های خود را از جمله کاخ سفید را به حرکت در اواخر ماه ژانویه به اعمال محدودیت های مسافرتی و قرنطینه قوانین با هدف پیشگیری از این بیماری از گسترش از چین که در آن شیوع اول به نظر می رسد.

در حالی که یک کلیپ صوتی نقش از نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman خواستار محدودیت های مسافرتی “احتمالا موثر” سیاه و سفید عکس های از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن فلش بر روی صفحه نمایش.

این ویدئو همچنین شامل کلیپ از فرمانداران از جمله دموکرات اندرو کومو نیویورک و گاوین Newsom کالیفرنیا ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای فدرال کمک او تایید در کشورهای خود را.

رئیس جمهور اتحاد فلفلی این جلسات با نارضایتی در برابر منتقدان و حملات رسانه – تعریف ویژگی های خود را رایگان wheeling, کمپین تظاهرات. یکی از مهمترین استارک نمونه آمد در ماه مارس زمانی که او به شدت انتقاد کرد در NBC News خبرنگار پیتر الکساندر. او پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او تا به حال چیزی برای گفتن به آمریکایی ها که “ترس” از آنجا که این بیماری همه گیر.

“من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب آن را “تند و زننده سوال است.” (Comcast صاحب NBCUniversal شرکت مادر از ان بی سی نیوز و CNBC).

او پاره به اعضای رسانه ها بارها و بارها در روز دوشنبه. او به خبرنگار “ننگین” و “جعلی” هنگامی که او موضوع را با او خط از سوال.

فشرده خود را در مورد غلط ادعا می کنند که او را “کل” قدرت برای پایان دادن به دولت مستندات او جامعی در دیگر خبرنگار “به اندازه کافی!”

پس از این ویدئو به پایان رسید مغلوب ساختن پیشی جستن در آن گفت: “انجام شد توسط یک گروه در دفتر ما فقط با قرار دادن برخی از کلیپ ها با هم.”

پرسید که چرا او احساس نیاز به فیلم ساخته شده و تهمت گفت: “از آنجا که ما در حال گرفتن خبر جعلی و من می خواهم به آن اصلاح شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>