مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت مایکل Milken چهره از 1980s تجارت خودی رسوایی

سرمایه و نیکوکار مایکل Milken بازدید “صبح با ماریا” در شبکه فاکس کسب و کار استودیو در 23 آگوست سال 2018 در شهر نیویورک است.

جان Lamparski | گتی ایماژ

که عفو که تا به حال در نظر گرفته شده است زمانی که دو سال بود که یکی از 11 اقدامات اجرایی عفو صادر شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور همچنین اعطا رضایت سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik و ex-San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور

و تهمت تبدیل به زندان های طولانی محکوم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich.

Milken در تهیه بیانیه ای گفت که او و همسرش لری با او “به تازگی جشن ما 51 سالگرد عروسی همراه با فرزندان و نوه های ما بسیار سپاسگزار به رئیس جمهور.”

“ما نگاه به جلو به بسیاری از سال به دنبال تلاش های ما در تحقیقات پزشکی آموزش و پرورش و بهداشت عمومی” Milken گفت.

حامیان Milken را عفو شامل تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و رسانه های بارون روپرت مرداک به عنوان به خوبی به عنوان کازینو اپراتور Sheldon Adelson, New England Patriots, صاحب رابرت کرافت و حمل و نقل وزیر ایلین چائو.

ماه گذشته, خصوصی, دولت, دیده بان, گروه شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن ثبت یک درخواست به وزارت خزانه داری برای همه ارتباطات بین خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و هر کس دیگری که حاوی واژه “عفو” و یا “عفو” از ژانویه 2018 تا ماه گذشته.

خدمه که در آن قانون آزادی اطلاعات درخواست چند که رسانه های خبری گزارش داده بود که Mnuchin بود دفاع عفو Milken که نیویورک تایمز گزارش داده بود در سال گذشته که Mnuchin پرواز در Milken خصوصی هواپیما از واشنگتن دی سی به لس آنجلس.

یک بیانیه صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام دقیق منطق برای عفو Milken و نام او را “یکی از بزرگترین سرمایه داران” برای پیشگام خود را از “استفاده از high-yield اوراق قرضه شرکت های بزرگ سرمایه گذاری.”

گریشام در این بیانیه گفت که “از اتهامات عنوان شده علیه آقای Milken واقعا رمان است.”

“در واقع یکی از سرب دادستان بعدها اعتراف کرد که آقای Milken متهم شده بود با تعداد زیادی از ویژگی های جرم و نقض مقررات که تا به حال قبل از هرگز شده است متهم به جنایات” گریشام گفت.

“پس از آزادی آقای Milken اختصاص داده است زندگی خود را به انسان دوستی ادامه کار خیریه که او شروع قبل از کیفرخواست” دبیر مطبوعاتی گفت:.

“در طول سال آقای Milken — شخصا و یا از طریق پایه او ایجاد شده — ارائه صدها میلیون دلار در بودجه بحرانی برای تحقیقات پزشکی و آموزش و پرورش و کودکان محروم. آقای Milken را انسان دوستی بوده است به خصوص موثر در مبارزه با سرطان پروستات و اعتبار شده است با صرفه جویی در بسیاری از زندگی است.”

— CNBC ایامون Javers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>