مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات جنرال موتورز به هواکش تحت دفاع تولید عمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور جنرال موتورز به هواکش تحت دفاع تولید عمل ساعت پس از انتقاد این شرکت برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای تولید دستگاه های میان coronavirus بیماری همه گیر.

جنگ کره-عصر قانون می تواند نیروی خاص امریکایی, شرکت های تولید مواد هستند که در تامین کوتاه مدت در صورت رشد شیوع.

منظور می آید ساعت پس از جنرال موتورز اعلام کرد قصد دارد برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش با Ventec زندگی سیستم در یک خودروساز جزء گیاهان در ایندیانا است.

منظور تغییر نمی کند جنرال موتورز قبلا اعلام برنامه و یا برنامه ریزی برای تولید هواکش با توجه به GM سخنگوی جیم قابیل. پیش از این شرکت گفت: آنها انتظار داشتند شروع به حمل و نقل در اوایل ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای از کاخ سفید گفت که این اقدام “کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود سریع تولید هواکش است که صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

“ما در مذاکرات با جنرال موتورز در مورد توانایی خود را برای عرضه به هواکش شده اند مولد اما ما مبارزه با ویروس خیلی فوری اجازه می دهد تا خود را از این قرارداد روند را ادامه دهد به اجرای دوره عادی خود را,” او گفت:.

جنرال موتورز در یک ایمیل فرستاده بیانیه نیست به طور مستقیم آدرس تهمت استناد به قانون. آن را تصریح کرد که کارکنان با Ventec جنرال موتورز و عرضه پایه “شده اند مشغول به کار در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری.”

“تعهد ما برای ساخت Ventec را با کیفیت بالا و مراقبت ويژه ونتیلاتور, VOCSN هرگز منحرف” جنرال موتورز گفت. “همکاری بین Ventec و جنرال موتورز جهانی ترکیبی از تجربه و تخصص در تولید با کیفیت و یک تعهد مشترک به ایمنی را به متخصصان پزشکی و بیماران دسترسی به صرفه جویی در زندگی و فن آوری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. کل GM تیم افتخار برای حمایت از این ابتکار است.”

جنرال موتورز و Ventec زندگی, سیستم های همکاری برای تبدیل GM Kokomo Indiana ERC ساختمان برای تولید Ventec هواکش در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جنرال موتورز

اعلام این خبر که تهمت بود اجرای DPA آمد کمتر از یک روز پس از رئیس جمهور شک و تردید در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را ادعا که دولت خود را خواهد نیاز به حداقل 30,000 هواکش برای دیدار با پیش بینی انفجار در تقاضا از COVID-19 بیماران در هفته های آینده.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

قبل از جنرال موتورز اعلام تهمت انتقاد خودروساز و مدیر اجرایی, مری بارا در روز جمعه برای پاسخ خود را به تولید فن های نجات غریق در میان coronavirus همه گیر و گفته تمایل “دلار بالا” برای انجام این کار است. در یک صدای جیر جیر او ارجاع و استناد به دفاع تولید عمل می کنند, اما, نمی, ارائه جزئیات.

در اوایل روز شنبه نیویورک تایمز گزارش داد که جنرال موتورز و Ventec که با آن همکاری برای ساخت چنین تامین می خواستم بیش از 1 میلیارد دلار از جمله صدها میلیون نفر در صف مقابل به جنرال موتورز به retool خودرو, قطعات گیاه در Kokomo Indiana به هواکش.

جنرال موتورز گفته است که اهدای آن منابع به تولید هواکش شناخته شده به عنوان VOCSN در هزینه.

در حالی که کاخ سفید تصمیم خود برای اجرای DPA منعکس نیاز به سطح شیب دار تا تولید در singling کردن GM, رئیس جمهور ممکن است همچنین هدایت برخی از سرخوردگی او ابراز کرده است در گذشته نسبت به این شرکت است.

به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن انداز جنرال موتورز تصمیم به شاتر خودکار گیاه در lore city, اوهایو در سال گذشته به عنوان یک توهین شخصی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عموم تحت فشار شرکت و بارا به نگه داشتن گیاه باز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز وعده داده شده خود را حامیان سیاسی در اوهایو که خود تولید شغل می تواند در آینده یک وعده او نمی تواند نگه داشتن.

“من می خواهم برای اقامت در ایالات متحده و می خواهید lore city (Ohio) در یکی از بهترین اقتصادهای در تاریخ ما باز شده یا فروخته شده به یک شرکت است که آن را باز خواهد کرد تا سریع!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه مارس سال گذشته در مدت کوتاهی قبل از جنرال موتورز کارخانه بسته شده است.

او حتی به نام بارا شخصا به مطبوعات او را به نزدیک کارخانه فایده ای نداشت.

“فقط صحبت به مری بارا مدیر عامل جنرال موتورز در مورد lore city اوهایو گیاه من خوشحال نیست که آن را بسته است هنگامی که هر چیز دیگری در کشور ما پررونق است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر که در ماه است. “من از او پرسیدم به فروش آن و یا انجام کاری به سرعت. او را سرزنش UAW اتحادیه — برای من مهم نیست من فقط می خواهم آن را باز کنید!”

اوهایو بسیار مهم دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز در ماه نوامبر است و او بدون شک آگاهی از وعده های او ساخته شده به کارگران وجود دارد گفتن آنها شغل خود را به عقب خواهد آمد و ارائه مشاوره به آنها را به فروش خانه خود را.

سهام جنرال موتورز شد تا بیش از 3 ٪ در بعد از ساعات معاملات جمعه. سهام بسته 5.2% در تجارت به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>