Infinite آرم دیده می شود در گوشی های هوشمند در مقابل یک نمایش داده می شود ByteDance لوگو در این تصویر گرفته شده در نوامبر 27, 2019.

Dado Ruvic | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی جمعه که چین ByteDance به فروش و یا چرخش آن ایالات متحده Infinite کسب و کار در 90 روز.

“وجود مدرک معتبری که من منجر به این باور است که ByteDance … ممکن است اقدام است که تهدید به اختلال در امنیت ملی ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سفارش خود را.

منظور دیده می شد که خبر خوبی برای Infinite — wildly محبوب فرم کوتاه-فیلم های برنامه — و آینده آن در ایالات متحده حداقل نسبت به قبل یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته. قبل اجرایی می تواند مجبور ایالات متحده بر اساس برنامه فروشگاه برای جلوگیری از توزیع Infinite برنامه اگر ByteDance نه رسیدن به یک معامله را محروم از آن در 45 روز.

سفارش جدید اقدام به خرید زمان برای ByteDance به مرتب کردن بر اساس یک معامله بالقوه برای Infinite در ایالات متحده است.

در زیر آخرین سفارش ByteDance است که انتظار می رود برای از بین بردن تمام نسخه آن از Infinite داده متصل به ایالات متحده کاربران و اطلاع رسانی کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) هنگامی که آن را نابود کرده است که همه اطلاعات.

ByteDance در پاسخ به تهمت ها سفارش با این بیانیه به شرح زیر: “ما گفت: قبلا Infinite است که توسط 100 میلیون آمریکایی به دلیل آن است که یک خانه برای سرگرمی خود بیان و ارتباط. ما متعهد به ادامه شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما برای سالهای زیادی را به آمده است.”

با توجه به وال استریت ژورنال گزارش روز سه شنبه Infinite ظاهرا جمع آوری برخی از کاربران مک آدرس های که منحصر به فرد هستند ثابت شناسه اختصاص داده شده به گوشی های تلفن همراه و دیگر دستگاه متصل به اینترنت. مک آدرس ها را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری فیزیکی نگهداری از یک فرد با استفاده از یک دستگاه متصل حتی اگر آنها تصمیم گرفتند از همه شیوه ای از دیگر آگهی های مرتبط با انتقالها در خود تنظیمات گوشی.

این گزارش باعث شد سناتور ایالات متحده آمریکا به درخواست کمیسیون تجارت فدرال به بررسی Infinite را جمع آوری داده ها روش.

مایکروسافت تایید کرد که این مذاکرات با ByteDance به خرید کسب و کار خود را در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند. این شرکت به عنوان پیشرو در پیشنهاد و برآورد ارزش چنین معامله می افتد بین $10 میلیارد دلار و 30 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de