مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده ویکی لیکس جولیان آسانژ عفو اگر او تحت پوشش روسی هک دموکرات وکیل می گوید دادگاه

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ می رسد در دادگاه در لندن در مارس 1, 2019 به محکوم برای وثیقه نقض.

دانیل Leal-Olivas | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه فرمودید از طریق یک واسطه به جولیان آسانژ اگر ویکی لیکس رئیس به توافق می گویند که روسیه درگیر نمی شد در هک کردن ایمیل از دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 وکیل آسانژ گزارش گفت: یک دادگاه در لندن در روز چهارشنبه ،

آسانژ وکیل ادوارد فیتزجرالد ساخته شده است که ادعا می کنند در طول یک جلسه مربوط به درخواست امریکا برای استرداد آسانژ از بریتانیا به چهره بیش از یک دوجین اتهامات جنایی در ایالات متحده با توجه به Daily Beast, اخبار سایت.

فیتزجرالد مراجعه کننده در آن جلسه به یک بیانیه از جنیفر رابینسون یکی دیگر از وکیل آسانژ گفت که پس از آن-Rep. دانا تبدیل نمایند R-کالیفرنیا گفته آسانژ که “در دستورالعمل از رئیس جمهور او ارائه شد عفو و یا برخی از راه های دیگر اگر آقای آسانژ … گفت: روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DNC [کمیته ملی حزب دموکرات] نشت” روزانه وحش گزارش شده است.

تبدیل نمایند که طرفدار روسیه موضع منجر به او که با تمسخر با نام مستعار ولادیمیر “پوتین های مورد علاقه کنگره” گفته شده است که ادعا می کنند در طول سفر در تابستان 2017 به جولیان آسانژ در سفارت اکوادور در لندن است.

در آن زمان تبدیل نمایند هیل گفت: که “ما سه نفر-ساعت جلسه تحت پوشش یک آرایه گسترده ای از مسائل از جمله ویکی لیکس قرار گرفتن در معرض DNC [کمیته ملی حزب دموکرات] ایمیل در طول سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری.”

“جولیان یقین اظهار داشت که روسیه درگیر شدند در هک و یا افشای آن ایمیل” تبدیل نمایند هیل گفت: در آن زمان.

این کنگره نیز گفت: در آن زمان که او تا به حال اطلاعات به اشتراک بخش خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بیانیه ای که به وب سایت خود را روز شنبه, تبدیل نمایند گفت: او ارائه نمی دهد معامله ای بر مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

“در هیچ زمان به من پیشنهاد جولیان آسانژ هر چیزی از رئیس جمهور به خاطر من تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد این مسئله در همه. هنگامی که صحبت با جولیان آسانژ من به او گفتم که اگر او می تواند به من ارائه اطلاعات و مدارک مورد که در واقع به او DNC, ایمیل من و سپس تماس بگیرید جمهور تهمت به عفو او” کنگره سابق گفت. “در هیچ زمان به من پیشنهاد یک معامله ساخته شده توسط رئیس جمهور و نه من می گویند من به نمایندگی از رئیس جمهور.”

در عین حال تبدیل نمایند همچنین گفت که او ملاقات کرد و پس از آن کاخ سفید از کارکنان جان کلی و به او گفت که آسانژ را با ارائه اطلاعات در مورد DNC هک در ازای عفو کرد اما گفت که هیچ یک از کاخ سفید به دنبال تا با او در ارائه.

در اظهارات خود تبدیل نمایند نیز نامیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن به عفو آسانژ که او به نام “درست خلاف کاران از زمان ما است.”

نه CNBC و نه NBC News کامل بیانیه ساخته شده توسط Assange وکیل در دادگاه.

رسمی استرداد شنوایی برای آسانژ یک ملی استرالیا است که با توجه به شروع دوشنبه. در چهار جلسه دادگاه منطقه قاضی ونسا Baraitser این گزارش گفت: مدارک مورد ادعا عفو ارائه شده است قابل قبول در آن جلسه.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام زمانی که خواسته در مورد ادعای عفو ارائه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “رئیس جمهور به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند دیگر از او سابق-کنگره.”

“او سخن گفته است هرگز به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع. آن را کامل ساخت و در مجموع دروغ” گریشام گفت. “این است که احتمالا دیگر هرگز پایان دادن به جعل و دروغ از DNC.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 2018 tweet به نام تبدیل نمایند “بزرگ کنگره برای منطقه خود” که “سخت کار می کند و مورد احترام همه است.”

ویکی لیکس در دو توییتهایی پس از چهار جلسه به نظر می رسید برای تایید است که یک عفو ریاست جمهوری ارائه شده بود به آسانژ اما همچنین گفت که پیشنهاد می آمد 10 ماه “پس از جولیان آسانژ در حال حاضر به طور مستقل اعلام کرد که روسیه نمی شد منبع DNC انتشار است.”

ویکی لیکس همچنین گفت: “در این جلسه و ارائه ساخته شده بودند قبل از آسانژ را کیفرخواست.”

تبدیل نمایند بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد ادعاهای ساخته شده توسط Assange وکلا.

آسانژ وکلای بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت دادگستری است که عوامل هک ایمیل از DNC و از جان پودستا کمپین رئیس برای سال 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016.

کسانی که ایمیل بعد از آن منتشر شد در طول مبارزات انتخاباتی توسط ویکی لیکس که دارای تخصص در انتشار طبقه بندی شده و در غیر این صورت اسناد محرمانه.

ایمیل ها دیده می شد به عنوان آسیب رساندن به کلینتون نامزدی.

مدیر سابق اف بی آی, رابرت مولر که به عنوان مشاور ویژه بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 در گزارش خود در این کاوشگر در سال گذشته گفت که اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال یک سری از تماس با ویکی لیکس و افراد مرتبط با آن عملیات مورد کلینتون در کمپین ایمیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مولر در نوشته پاسخ به سوالات است که او “نه به خاطر آگاه بودن” از هر گونه ارتباطات بین ویکی لیکس و مبارزات انتخاباتی خود را.

خواه عمل راجر سنگ و یک دوست و مشاور سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به محکوم دوشنبه در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی برای اتهامات عنوان شده است که مربوط به خود دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات.

آسانژ که از بنیانگذاران ویکی لیکس متهم شده بود در ماه مه گذشته توسط مقامات ایالات متحده با همکاری با سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای به دست آوردن و انتشار اسناد محرمانه که برخی از آنها شامل افشای هویت اتباع خارجی بودند که کمک نظامی ایالات متحده در خارج از کشور.

آسانژ در حال حاضر در بازداشت پس از اخراج شده اند از سفارت اکوادور در لندن جایی که او زندگی می کردند برای نزدیک به هفت سال است. مقامات فدرال می خواهید آسانژ به استرداد به آمریکا به منظور رویارویی با اتهامات عنوان شده علیه.

آسانژ به حال اول به دنبال پناهندگی در Ecuadorean سفارت در سال 2012 برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن وی متهم به تجاوز جنسی.

اما او همچنان در سفارت برای سال, در بخشی به دلیل ترس است که او می تواند بازداشت به دستور مقامات آمریکایی برای کار خود را اخذ و انتشار اسناد طبقه بندی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>